Gwiazda Barcelony dostała karę i... pewnie ją wyśmiała! To zahacza o absurd!

Gwiazda Barcelony dostała karę i... pewnie ją wyśmiała! To zahacza o absurd!

3. tys. kary dla Pique

Gerard Pique został ukarany grzywną w wysokości trzech tysięcy euro za krytykowanie hiszpańskich arbitrów po ostatnich meczach Barcelony. W ostatnich tygodniach Gerard Pique regularnie zabierał głos na temat hiszpańskich arbitrów. Jego zdaniem popełniali oni poważne błędy krzywdzące Barcelonę. Obrońca sugerował także, że sędziowie przychylniejszym okiem oceniają zawodników Realu Madryt. Biorąc pod uwagę jego zarobki, Pique nawet nie zauważy, że coś ubyło  mu z konta.

Sergio Ramos nadał nową ksywkę Gerardowi Pique! I przyjęła się! Hahaha, ale wymyślił! :)

Sergio Ramos nadał nową ksywkę Gerardowi Pique! I przyjęła się! Hahaha, ale wymyślił! :)

Nowy przydomek Pique

Dziennikarz Julian Carrasco z "Diario Gol" zdradził, że Sergio Ramos rozmawiając na czacie ze swoimi kolegami z Realu, niechcący nadał Gerardowi Pique nową ksywkę. Na pytanie, czy Pique na zgrupowaniu reprezentacji też jest tak odważny w swoich komentarzach jak w pomeczowych wywiadach czy na Twitterze, Ramos odpowiedział w żartobliwym tonie, że "byk jest już potulny". Określenie spodobało się tak bardzo, że Pique został nazwany "Potulnym bykiem" i podobno ten przydomek funkcjonuje już między piłkarzami Realu Madryt.Gwiazdor Barcelony zdradził, jakie stosunki łączą Sergio Ramosa i Pique! Ciekawie!

Gwiazdor Barcelony zdradził, jakie stosunki łączą Sergio Ramosa i Pique! Ciekawie!

Busquets zabrał głos

"Sergio mówię wszystko wprost jak kolegom z Barcelony. Znam go od wielu lat z reprezentacji, a Geriego [Piqué] z Barcelony i z kadry. Między wszystkimi jest dobra atmosfera. Stosunki po tych wszystkich latach są cudowne. Tutaj kapitanem jest Sergio i to jasne, że ma tu wyższy status niż Gerard, ale ogólnie gramy ze sobą od dawna i jesteśmy wobec siebie bezpośredni. Gerard z powodu swojego stylu bycia jest trochę większą postacią w Barcelonie" - Sergio Busquets.Sergio Ramos szczerze zdradził, jakie łączą go stosunki z Pique! To zrobi, kiedy spotkają się na kadrze!

Sergio Ramos szczerze zdradził, jakie łączą go stosunki z Pique! To zrobi, kiedy spotkają się na kadrze!

Ramos i Pique

"Piqué i ja lubimy rzucić jakąś cegiełką, ale teraz go uściskam. Chodzi o napięcie i ekscytację, jaka towarzyszy rywalizacji Realu Madryt z Barceloną. Nie będę kłamać, że się do tego nie przyzwyczailiśmy, ale nie widzimy w tym żadnych złośliwości. Wszystko jest bardzo sportowe i zdrowe" - Sergio Ramos.

Pique ma jedną wiadomość dla "kibiców", którzy gwiżdżą na swoich zawodników! No i to nam się podoba!

Pique ma jedną wiadomość dla "kibiców", którzy gwiżdżą na swoich zawodników! No i to nam się podoba!

W obronie Gomesa

"Osoby, które gwiżdżą przed rozpoczęciem meczu, powinny zostać w domach. To nie do przyjęcia. Takie zachowanie nie pomaga drużynie ani piłkarzowi. Gwizdy przy złej grze to coś innego, ale te przed pierwszym gwizdkiem bardzo mnie denerwują" - Gerard Pique.