Gwiazdor Barcelony w Chelsea lub Arsenalu? Jego ukochana na to naciska!

Gdyby Pique musiał przenieść się do Londynu, to najlepiej do jakiego klubu?

Shakira chce zmiany otoczenia

Według doniesień hiszpańskiego "Don Balon" Shakira coraz gorzej czuje się w stolicy Katalonii i naciska Gerarda Pique, by ten wraz z rodziną zmienił otoczenie i przeniósł się do Anglii. Ponoć piosenkarka jest zafascynowana Londynem i właśnie tam chciałaby zamieszkać w przyszłości. Sam zawodnik jest mocno związany z Barceloną i dotychczas wydawało się bardzo mało prawdopodobne, by opuścił klub. Jednak jak twierdzą znajomi z otoczenia Pique, piłkarz może zrobić wszystko dla swojej ukochanej, w tym nawet przyjąć ofertę od Chelsea lub Arsenalu.

Gdyby Pique musiał przenieść się do Londynu, to najlepiej do jakiego klubu?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 396

No i stało się! Pique będzie mieć problemy!

No i stało się! Pique będzie mieć problemy!

Postępowanie rozpoczęte

Jak poinformowała stacja radiowa Cadena COPE, Komitet ds. Rozgrywek Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej wszczął dwa postępowania przeciwko Gerardowi Piqué za jego wypowiedzi po meczach z Athletikiem na San Mamés i Villarrealem na Estadio de la Ceramica. Postępowania zostały wszczęte na skutek wniosków złożonych przez Komitet Techniczny Arbitrów. Teraz zostanie wyznaczony sędzia, który zbierze materiał dowodowy i zadecyduje o umorzeniu sprawy lub jej kontynuowaniu. Cały proces może potrwać około miesiąca. Gerardowi Piqué grozi jednak tylko kara finansowa w wysokości w sumie trzech tysięcy euro (po półtora tysiąca w każdej ze spraw).On wstawia się za Pique! Hiszpan może liczyć na jego pełne wsparcie!

On wstawia się za Pique! Hiszpan może liczyć na jego pełne wsparcie!

Rexach wstawił się za piłkarzem

"Całkowicie identyfikuję się z Piqué. Powiedział to wszystko, nie okazując nikomu braku szacunku. On czuje się pokrzywdzony przez sędziów, tak samo jak ja. W ostatnich latach mieliśmy złe przyzwyczajenia, ponieważ Barça bardzo przeważała pod względem piłkarskim. Teraz wszystko się bardziej wyrównało i błędy sędziowskie martwią – wyjaśnił Rexach. Jego zdaniem arbitrzy nie popełniają teraz więcej błędów, ale częściej mają one wpływ na wynik, bo „wszystko jest bardziej wyrównane”. W futbolu jest za dużo zasad. Trzeba je uprościć. Ręka w polu karnym, jedenastka. Ręka poza polem karnym, wolny. Kropka" - Doradca zarządu FC Barcelony, Carles Rexach.Enrique skomentował zachowanie Pique i... wcale go nie bronił!

Enrique skomentował zachowanie Pique i... wcale go nie bronił!

Enrique o ataku Pique na sędziego

"To opinia Pique. Jest dorosły i powinien wiedzieć, co mówi. Rozmawiałem z nim o wielu rzeczach. To jego personalna opinia. Myślę, że stanowisko moje jako trenera i całego klubu jest jasne. Ciężko było patrzeć na wydarzenia z ostatnich tygodni, ale to zadanie sędziów, by podejmować właściwe decyzje przy jak najmniejszej liczbie pomyłek" - Luis Enrique.

Tak do słów Pique odniósł się prezydent Realu! Kto by się spodziewał!

Tak do słów Pique odniósł się prezydent Realu! Kto by się spodziewał!

"To wielki zawodnik"

"Słowa i zachowania Piqué? A co ja mam mówić o sędziach? 2017 rok i ciągle to samo. O szkodach i pomocy nigdy nie mam niczego do powiedzenia. Oby sędziowie po prostu byli coraz lepsi. My od 2000 roku zawsze wspieraliśmy arbitrów, bo wiemy, że ich praca jest trudna. A Piqué to wielki zawodnik, wielki obrońca. Dzisiaj był w najlepszej ekipie roku, co tylko to potwierdza. Jeśli znalazł się w jedenastce, to za swoją ciężką pracę" - Florentino Perez.