Wielka afera w Hiszpanii! Gerard Pique i Sergio Ramos chcą... To chyba jakiś żart?

Wielka afera w Hiszpanii! Gerard Pique i Sergio Ramos chcą... To chyba jakiś żart?

Odejdą z reprezentacji?

Po południu poinformowano, że Hiszpańska Federacja Piłkarska zwolniła Maríę José Claramunt. Początkowo pracowała ona w departamencie marketingu aż awansowała na posadę dyrektora i została nieoficjalną szefową wszystkich kwestii dotyczących seniorskiej reprezentacji. Postawiono jej jednak zarzuty w sprawie korupcji w federacji z powodu zarządzania kontraktami sponsorskimi i meczami kadry, z których korzyści miały płynąć do trzecich stron, w tym prezesa Villara i jego syna. Nowy zarząd z tymczasowym prezesem Llarreą na czele nie miał jednak zaufania do Hiszpanki i w końcu ją zwolnił. Okazuje się, że Claramunt była faworytką piłkarzy. O sytuacji pani dyrektor we wrześniu w strefie mieszanej po starciu z Włochami wypowiedział się Sergio Ramos. „Każdy może mieć swoją opinię. W tej niestabilności nie wiemy jednak niczego na pewno. Dla naszego dobra chcielibyśmy, by María José Claramunt pozostała z nami. A jeśli mają zostać podjęte jakieś decyzje, to patrzmy przede wszystkim na dobro hiszpańskiej piłki”, powiedział kapitan reprezentacji i Realu Madryt. Wieczorem MARCA dodała, że być może z tego powodu szykuje się wielka wojna między piłkarzami a działaczami. W dzień przed wrześniowym meczem z Liechtensteinem Sergio Ramos, Gerard Piqué i Sergio Busquets po grupowej kolacji nie udali się na odpoczynek, a poczekali na działaczy, którym jasno dali do zrozumienia, że jeśli zwolnią Claramunt, to oni opuszczą reprezentację. Tamten moment miał być bardzo napięty, a od tego momentu Larrea miał unikać drużyny, która nieoficjalnie zabroniła mu wchodzić do szatni. Działacze nie świętowali nawet z zawodnikami awansu do Rosji. Dzisiaj oficjalnie ogłoszono, że Claramunt została zwolniona.

  • Dzisiaj
  • Źródło: MARCA

Gerard Pique zawalił na całej linii! Tak zachowanie obrońcy ocenił trener Barcelony...

Czy Twoim zdaniem Pique zasłużył na kartkę po swoim zagraniu?

Nie zasłużył na tę karę

Ernesto Valverde zabrał głos w sprawie czerwonej kartki dla Gerarda Pique, który musiał zakończyć przedwcześnie spotkanie. Według trenera FC Barcelony obrońca nie zasłużył na taką karę. - Według mnie Pique nie zasłużył na kartkę. To było instynktowne zachowanie. Po tym wydarzeniu grało nam się bardzo trudno, ponieważ mieliśmy jednego zawodnika mniej.

Czy Twoim zdaniem Pique zasłużył na kartkę po swoim zagraniu?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 101

  • 2017.10.19
  • Źródło: Goal.com

Gwiazda Barcelony zmieszana z błotem przez fanów! Szokujące porównanie z gwiazdorem Realu!

Co uważasz o zachowaniu Pique?

Kartka Pique

Barcelona pokonała Olympiakos Pireus (3:1) w meczu Ligi Mistrzów. Po spotkaniu rozegranym na Camp Nou hiszpańscy kibice oraz media skupili się na Gerardzie Pique, który w 42. minucie musiał opuścić boisko. Pod koniec pierwszej połowy Pique ręką skierował piłkę do siatki. Sędzia William Collum słusznie nie uznał gola, pokazując obrońcy Barcelony żółtą kartkę. Dla Pique było to drugie upomnienie i gwiazdor Barcy zakończył zawody. "Pique z jednym z najgłupszych wykluczeń, jakie kiedykolwiek widziałem. Dwie całkowicie pozbawione sensu żółte kartki. Nawet Sergio Ramos byłby zawstydzony" - skomentował zachowanie defensora jeden z fanów. "Słusznie zobaczył czerwoną kartkę. Wiedział, co robi" - podsumował inny sympatyk Barcelony.

Co uważasz o zachowaniu Pique?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 383

  • 2017.10.19
  • Źródło: Twitter


Zawodnik z Madrytu wspiera Gerarda Pique! No kto by o tym pomyślał!

Zawodnik z Madrytu wspiera Gerarda Pique! No kto by o tym pomyślał!

"Powinno być więcej takich piłkarzy"

Filipe Luis, piłkarz Atletico Madryt, uważa, że powinno być więcej piłkarzy takich jak Gerard Pique, który głośno mówi to, co myśli i wyraża swoje zdanie. - Może nie zgadzam się z Pique w wielu kwestiach, ale powinno być więcej piłkarzy takich, jak on, którzy mówią to, co myślą i głośno wyrażają swoje poglądy. To samo w Realu Madryt robił Alvaro Arbeloa - skomentował gracz Atletico, który tymi słowami odniósł się do ostatnich działań Pique, który wspiera Katalonię w walce o niepodległość.

  • 2017.10.13
  • Źródło: goal.com

Takich kontrowersji Gerard Pique nie wywoływał jeszcze nigdy!

Takich kontrowersji Gerard Pique nie wywoływał jeszcze nigdy!

Gwizdy i brawa

Gerard Pique spotkał się z mieszanym przyjęciem w czasie meczu z Albanią (3:0). W momencie wyczytywania składu meczowego przy nazwisku Pique pojawiły się zarówno gwizdy, jak i brawa. Podobnie było w czasie spotkania, gdy zawodnik FC Barcelona był przy piłce. Wielu fanom reprezentacji Hiszpanii nie podoba się, że doświadczony zawodnik otwarcie popiera niepodległościowe dążenia Katalonii.

  • 2017.10.07
  • Źródło: Football Espana