To już wiemy kto wygrał wyścig o Jamesa Rodrigueza! To tam zagra w przyszłym sezonie!

To już wiemy kto wygrał wyścig o Jamesa Rodrigueza! To tam zagra w przyszłym sezonie!

Chelsea podpisze kontakt z Jamesem

Telenowela z Jamesem Rodriguezem wydaje się trwać w najlepsze, jednak dziennikarze "The Sun" mają dla fanów zupełnie nowe wieści. Ich zdaniem Chelsea jest na "Pole position" w wyścigu o Jamesa i to właśnie w tym zespole ma zagrać Kolumbijczyk w kolejnym sezonie. Wydaje się więc, że Antonio Conte dopiął swego i latem przeprowadzi supertransfer do ekipy The Blues.

  • 2017.05.24
  • Źródło: The Sun


Gwiazdor jest już jedną nogą poza Realem! Kibice tego klubu mogą już świętować super transfer!

Gwiazdor jest już jedną nogą poza Realem! Kibice tego klubu mogą już świętować super transfer!

James jedną nogą w MU

Manchester United jest coraz bliższy pozyskania Jamesa Rodrigueza z Realu Madryt. Dziennikarze Sky Sports są już pewni, że transfer Jamesa Rodrigueza na Old Trafford to tylko kwestia czasu. Reprezentant Kolumbii ma kosztować "Czerwone Diabły" około 50 milionów funtów, a do porozumienia brakuje podobno tylko podpisów na umowie. Brytyjskie firmy bukmacherskie zawiesiły już możliwość stawiania zakładów na ewentualny transfer gracza "Królewskich" do Manchesteru United. Oficjalna informacja o zmianie barw klubowych Kolumbijczyka ma pojawić się 21 maja.

  • 2017.05.17
  • Źródło: Sky Sports


Mourinho daje 150 mln za dwie gwiazdy Realu! To jest konkretna oferta i Real pewnie jej nie odrzuci!

Kto więcej zyskałby na takim transferze?

150 mln za Bale'a i Jamesa

Manchester United jest zdeterminowany, aby odbudować swoją pozycję. W tym celu do Anglii mieliby trafić James Rodriguez oraz Gareth Bale. Angielski gigant podobno jest gotów przeznaczyć na te wzmocnienia ogromne pieniądze. "Daily Star" spekuluje, że klub z Manchesteru złoży ofertę w wysokości 127,6 mln funtów, czyli ok. 150 mln euro. Dla Realu Madryt może to być atrakcyjna propozycja. Kolumbijski piłkarz często spisuje się poniżej oczekiwań. Z kolei Bale ma problemy z kontuzjami i nie może w pełni rozwinąć skrzydeł.

Kto więcej zyskałby na takim transferze?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 2099

  • 2017.05.16
  • Źródło: Daily Star