Sergio Ramos odpowiedział na krytykę! Ale zgasił dziennikarza! Klasa!

Sergio Ramos odpowiedział na krytykę! Ale zgasił dziennikarza! Klasa!

Jeszcze długa droga

– Jakie są tłumaczenia tej nerwowości? Teraz mówicie o nerwowości w grze, a jak przeprowadzamy remontadę, to mówicie o wielkim powrocie. Dla mnie twój komentarz to wykorzystywanie sytuacji, ale… A, to nie było pytanie. No to jakie masz pytanie? Czy przegraliśmy z nerwowością? Cóż, w moim rozumieniu nie. Kiedy upływają minuty, a ty nie zdobywasz gola, to zaczynasz czuć może nie nerwowość, a pośpiech, by wyjść na prowadzenie. Grasz o trzy punkty i chcesz zareagować, gdy nie wygrywasz. Dla mnie drużyna dała z siebie wszystko, walczyła, tworzyła okazje, które w innych meczach dałyby pewnie wysoki wynik. Dzisiaj mieliśmy spotkanie, w którym nie chciało wpaść. To jest zamknięty rozdział, ale książka nie jest skończona. To długa droga i w grze pozostaje wiele punktów Sergio Ramos.

  • Dzisiaj
  • Źródło: Cope.es

Real ma już następcę Sergio Ramosa! Gwiazdor sam się zgłosił! To chyba najlepszy kandydat!

Czy myślisz, że Dani Carvajal zostanie kiedyś kapitanem Realu Madryt?

Carvajal następnym kapitanem?

"Każdy marzy o tym, aby być kiedyś kapitanem Realu Madryt. Teraz Sergio Ramos jest naszym kapitanem i wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Oczywiście chciałbym kiedyś być pewnego dnia kapitanem. Jeśli taki dzień kiedykolwiek nastąpi, to jeszcze do niego długa droga od teraz. Jestem pewien, że chcę tutaj zawsze być. Nigdy nie będę się zastanawiał nad innymi ofertami" - Dani Carvajal.

Czy myślisz, że Dani Carvajal zostanie kiedyś kapitanem Realu Madryt?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 535

  • 2017.09.19
  • Źródło: Football Espana


Sergio Ramos opisał swoją magiczną bramkę i zdradził przepis na idealną przewrotkę!

Sergio Ramos opisał swoją magiczną bramkę i zdradził przepis na idealną przewrotkę!

"Trzeba wierzyć"

- Mój gol? Trzeba też wierzyć [śmiech]. Zacząłem tę akcję od tyłu i lubię się podłączyć. Takie wejścia zawsze zaskakują, bo są nieoczekiwane. Stoperzy nie zawsze próbują to robić. Przewrotki zawsze mi wychodziły i dzisiaj udało się trafić po raz pierwszy w Lidze Mistrzów, a przy okazji pozwoliło to nam uspokoić mecz. Dobry wynik, idziemy dalej. Inne gole z przewrotki? Trafiłem w Sevilli i przy kilku innych okazjach - Sergio Ramos

  • 2017.09.14
  • Źródło: BeIN Sports