Sergio Ramos zabrał głos po kontrowersyjnej decyzji sędziego! W sumie... mądrze gada

Sergio Ramos zabrał głos po kontrowersyjnej decyzji sędziego! W sumie... mądrze gada

Trzeba pomagać sędziom

"Ręka była nieumyślna, a Realowi pomagają sędziowie? My w to nie będziemy wchodzić, to chyba jest jasne. Nic nie zmienią tu żadne reklamacje ani debaty, trzy punkty został zapisane. Na razie pozostajemy pierwsi. Moim zdaniem trzeba przede wszystkim wspierać i pomagać sędziom, bo mają bardzo, bardzo trudne role na boisku. Cóż, ostateczny bilans naprawdę jest taki, że raz dadzą, a raz zabiorą. Przede wszystkim trzeba jednak wspierać ich na murawie i pomagać w tym, by czuli się jak najlepiej" - Sergio Ramos.

Pod tym względem Real Madryt jest w tym sezonie kapitalny! Biją wszystkich na głowę!

Pod tym względem Real Madryt jest w tym sezonie kapitalny! Biją wszystkich na głowę!

Gra w powietrzu mocną stroną

Real Madryt fruwa i nie chodzi tylko o sytuację w rozgrywkach, w jakich pozostają Królewscy. Zespół Zidane'a lata przed bramką rywali, a gole zdobywane głową stały się jedną z najmocniejszych stron ekipy w tym sezonie. Drużyna Zizou zdobyła dokładnie 24 z 106 trafień w tym sezonie po uderzeniach głową. Ostatnie pomogło złamać w sobotę defensywę Espanyolu i pobić klubowy rekord w meczach ze strzeloną bramką z rzędu. Najwięcej takich goli zaliczył Sergio Ramos (5 w lidze i 1 w Superpucharze Europy).Filar Realu wypada z gry! Znów kontuzje gnębią ekipę Zidane'a

Filar Realu wypada z gry! Znów kontuzje gnębią ekipę Zidane'a

Ramos ze stłuczeniem

Sergio Ramos nie dograł wczorajszego meczu z Napoli do końca i w 71. minucie został zmieniony przez Pepego, dla którego był to powrót na boisko po ponad dwumiesięcznej przerwie. Kapitan Realu Madryt opuścił plac gry z ostrożności, ponieważ odczuwał ból w biodrze po jednym ze starć jeszcze w pierwszej połowie. Mario Torrejón z Cadena SER poinformował, że Hiszpan przeszedł dziś badania. Okazało się, że środkowy obrońca nie nabawił się żadnej poważnej kontuzji, ale ma lekko stłuczone biodro i jego występ w sobotnim starciu z Espanyolem stoi pod znakiem zapytania.Gwiazda Realu od początku meczu z Napoli grała z bólem! To się nazywa oddanie!

Gwiazda Realu od początku meczu z Napoli grała z bólem! To się nazywa oddanie!

Ramos grał z kontuzją

Sergio Ramos w 70. minucie spotkania przeciwko Napoli opuścił boisko z powodu uderzenia w prawe biodro podczas jednego ze starć. Hiszpan pierwsze dolegliwości odczuwał już po walce „bark w bark” z Callejónem w 3. minucie meczu. Mógł to być jeden z powodów, dla których nie dał rady powstrzymać Insigne, kiedy Włoch strzelił bramkę. Podczas pomeczowych wypowiedzi Zidane przyznał, że Sergio odczuwał pewne dolegliwości od samego początku. Kilka starć z piłkarzami Napoli wystarczyło jednak, aby uraz zaczął mu bardziej doskwierać.

Wyjątkowe wydarzenie przed meczem Realu z Napoli! To ucieszy wszystkich!

Wyjątkowe wydarzenie przed meczem Realu z Napoli! To ucieszy wszystkich!

Ramos wręczy czek

W dziesiątym sezonie z rzędu UEFA przeznaczy 100 tysięcy euro na Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża. Symboliczny czek przed meczem Realu Madryt z Napoli przedstawicielom Czerwonego Krzyża wręczy Sergio Ramos. Co roku ten zaszczyt spotyka zawodnika, który zdobył najwięcej głosów przy wybieraniu jedenastki roku na portalu UEFA.