Ale akcja! Kibic pozwał Bayern Monachium i chce wielkiego odszkodowania!

Ale akcja! Kibic pozwał Bayern Monachium i chce wielkiego odszkodowania!

Pozew przeciw Bayernowi

Kibic chce od Bayernu odszkodowania w wysokości 120 tysięcy euro. W 2014 roku wskutek nieszczęśliwego wypadku na stadionie Allianz Arena Austriak doznał kilku obrażeń. Fritz Rettensteiner, który przyjechał z Austrii na mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów między Bayernem Monachium a Manchesterem United, został "stratowany" przez angielskiego kibica, który nie mając biletu, przeskoczył nad bramką wejściową. Według adwokata austriackiego fana, bramki były zbyt niskie, poza tym bilety powinny być sprawdzane przed nimi.

Bayern ma miesiąc, żeby zapłacić 21 milionów! W przeciwnym wypadku gwiazda odejdzie!

Bayern ma miesiąc, żeby zapłacić 21 milionów! W przeciwnym wypadku gwiazda odejdzie!

Co dalej z Comanem

Francuski dziennik L'Equipe informuje, iż Bayern Monachium ma czas do końca kwietnia, aby zdecydować się na definitywne wykupienie Kingsleya Comana z Juventusu. Piłkarz od 2015 roku przebywa na wypożyczeniu w ekipie Bawarczyków. Coman, którego usługami interesowała się zarówno londyńska Chelsea, jak i Manchester City, wielokrotnie deklarował jednak, iż chciałby zostać w Monachium. Jeśli zarząd Bayernu zdecyduje się ostatecznie wykupić skrzydłowego, to będzie musiał zapłacić Starej Damie 21 mln euro. Wielkim zwolennikiem zawodnika jest Carlo Ancelotti.Bayern chce sprowadzić Lewandowskiemu pomocnika za 80 mln! Lewy byłby przeszczęśliwy, gdyby to on mu podawał!

Bayern chce sprowadzić Lewandowskiemu pomocnika za 80 mln! Lewy byłby przeszczęśliwy, gdyby to on mu podawał!

Silva w Bayernie?

"A Bola" informuje, że Bayern Monachium chce ściągnąć skrzydłowego AS Monaco Bernardo Silvę. Jednak kwota za tego piłkarza może sięgnąć nawet 80 milionów euro. W Monachium zdają sobie sprawę, że Franck Ribery i Arjen Robben mają już po 33 lata, więc trzeba rozglądać się za ich następcami.