Tego brakuje Guardioli, żeby z City odnosić takie sukcesy jak z Barcą i Bayernem!

Czy obecny Man City ma gorszy skład niż Barca i Bayern prowadzone przez Pepa Guardiolę?

Rummenigge w obronie Pepa

"Nie można go winić. Jestem pewien, że władze Manchesteru City będą względem niego cierpliwe. Nie mają zresztą innego wyjścia, muszą sprowadzić kilku klasowych piłkarzy, by dać w ogóle szansę Pepowi na osiągnięcie odpowiednich sukcesów. Tam nie ma takiej jakości, jak w Barcelonie czy Bayernie" - Karl-Heinz Rummenigge, prezes Bayernu Monachium.

Czy obecny Man City ma gorszy skład niż Barca i Bayern prowadzone przez Pepa Guardiolę?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 71Na to narzeka w Bayernie Carlo Ancelotii! To raczej on powinien coś z tym zrobić...

Na to narzeka w Bayernie Carlo Ancelotii! To raczej on powinien coś z tym zrobić...

Carlo nie podoba się gra zespołu

"Nie graliśmy dobrze, zwłaszcza w pierwszej połowie. Podobała mi się wola zwycięstwa oraz charakter pokazany przez zawodników. Dzięki temu na koniec odnieśliśmy zwycięstwo. Nie możemy być usatysfakcjonowani ze sposobu, w jaki wygraliśmy. Możemy jedynie być zadowoleni z wyniku" - Carlo Ancelotii.

  • 2017.01.21
  • Źródło: Bayern Oficjalna
  • Komentarze

Lewandowski poszedł w ślady Ronaldo i Messiego! To na pewno świetny ruch!

Lewandowski poszedł w ślady Ronaldo i Messiego! To na pewno świetny ruch!

Lewy zabezpieczył swoje logo

Robert Lewandowski, wzorem innych gwiazd futbolu takich jak m.in. Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi, posiada własne logo. - Jest ono bardzo dynamiczne i posiada element piłkarski. Agresywna kreska ma podkreślać determinację, z której kapitan Biało-Czerwonych słynie na boisku - czytamy w "Super Ekspressie". Jak donosi gazeta, 28-letni Lewandowski zabezpieczył się przed ewentualnym bezprawnym wykorzystaniem jego znaku firmowego i zastrzegł go w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) w Alicante. Napastnik Bayernu Monachium musiał wnieść opłatę wynoszącą tysiąc euro, ale teraz nikt nie może korzystać z jego logo.