Legenda Realu namawia Ronaldo do opuszczenia Madrytu! Propozycja jest konkretna, znamy klub i datę odejścia!

Czy Ronaldo powinien skorzystać z propozycji Beckhama i zakończyć karierę w Miami?

Beckham namawia Ronaldo

David Beckham w 2014 r. założył z kilkoma wspólnikami klub piłkarski w Miami, który na razie nie ma jeszcze nazwy, ale za trzy lata powinien zostać włączony w szeregi Major League Soccer (planowane jest powiększenie ligi). Według informacji "The Mirror", Beckham będzie chciał przekonać Cristiano Ronaldo do przeprowadzki do USA za trzy lata. - To byłaby wielka promocja dla MLS. Porozumienie dwóch nazwisk zaliczanych do największych w świecie futbolu byłoby postrzegane jako znaczący rozwój tego sportu w USA - czytamy. W 2020 r. Ronaldo będzie mieć 35 lat. Jak spekulują angielskie media, kontrakt w klubie z Florydy byłby zapewne ostatnim w jego karierze.

Czy Ronaldo powinien skorzystać z propozycji Beckhama i zakończyć karierę w Miami?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 1115

  • 2017.09.02
  • Źródło: The MirrorTo zszokowało cały piłkarski świat! Legenda Hiszpanii wraca do reprezentacji! O ja cieee!

To zszokowało cały piłkarski świat! Legenda Hiszpanii wraca do reprezentacji! O ja cieee!

David Villa powołany

David Villa znalazł się na liście powołanych do reprezentacji Hiszpanii. Zawodnik ogłosił zakończenie swojej kariery reprezentacyjnej po mundialu w 2014 roku, jednak teraz selekcjoner Julen Lopetegui postanowił powołać zawodnika, który obecnie występuje w MLS. "Wierzymy, że on może nam pomóc, David jest w stanie dać nam mobilność oraz spokój. Mamy nadzieję i wierzymy w to, że on okaże się bardzo przydatny", wyjawił selekcjoner.

  • 2017.08.25
  • Źródło: Goal.com

Oto najbardziej wartościowy klub w MLS!

Oto najbardziej wartościowy klub w MLS!

LA Galaxy wygrywa

Los Angeles Galaxy jest najbardziej wartościowym klubem zawodowej ligi piłkarskiej za oceanem (MLS) - wynika dorocznego z rankingu sporządzonego przez magazyn "Forbes". Jego wartość to 315 mln dol., co oznacza wzrost o 19 proc. w stosunku rok do roku. Galaxy wyprzedziło mistrza z 2016 r. Seattle Sounders zarówno ogólną wartością - 295 mln, jak i wysokością przychodów w 2016 r. - klub z "Miasta Aniołów" ma 63 mln dol., a z Seattle 53 mln. Trzecie miejsce w rankingu magazynu zajął wicemistrz Toronto FC (280 mln dol.)

  • 2017.08.18
  • Źródło: Forbes