Kolejna legenda przenosi się do MLS! Powstaje tam prawdziwy gwiazdozbiór!

Kolejna legenda przenosi się do MLS! Powstaje tam prawdziwy gwiazdozbiór!

Sneijder w MLS

Wesley Sneijder oficjalnie zakończył przygodę z Galatasaray. Doświadczony holenderski pomocnik najprawdopodobniej przeniesie się do MLS. Reprezentant Holandii zdecydował się na rozstanie z tureckim klubem i rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Na pożegnanie piłkarz otrzyma 1,7 mln euro. W wypowiedzeniu zawartym między piłkarzem a klubem znalazł się zapis, że Sneijder w ciągu trzech lat nie podpisze kontraktu z innym tureckim zespołem. W przypadku złamania tego punktu zawodnik musiałby zapłacić 20 mln euro.

  • 2017.07.14
  • Źródło: Football Italia


Odszedł z Legii do MLS i został gwiazdą! Teraz może zagrać z Realem Madryt!

Odszedł z Legii do MLS i został gwiazdą! Teraz może zagrać z Realem Madryt!

Nikolić nominowany

Były napastnik Legii Warszawa został nominowany do zagrania w meczu gwiazd ligi amerykańskiej przeciwko Realowi Madryt w sierpniu. Wszystko zależy od głosowania internautów, które kończy się o północy 30 czerwca. Gwiazdy amerykańskiej ligi zagrają towarzyski mecz z Realem Madryt. Spotkanie zostanie rozegrane 2 sierpnia na Soldier Field w Chicago. Napastnik trafił do klubu z USA zimą za około 2 miliony dolarów z Legii Warszawa. W nowym zespole idzie mu kapitalnie, dotychczas w 17 meczach strzelił 14 goli i miał dwie asysty. Nikolić jest najlepszym strzelcem ligi, ma trzy bramki więcej od Ericka Torresa. Chicago po 17. kolejkach zajmuje drugie miejsce w swojej dywizji. Do pierwszego Toronto traci punkt.

  • 2017.06.30
  • Źródło: chicago-fire.com


Sensacyjny transfer Kuby Błaszczykowskiego wisi w powietrzu! To na pewno dobry pomysł przed mundialem?

Czy Kuba Błaszczykowski powinien przejść do Chicago Fire?

Kuba w MLS?

Wciąż nie jest znana przyszłość Jakuba Błaszczykowskiego. Lawinę dywagacji i spekulacji na temat transferu Błaszczykowskiego do Chicago Fire uruchomił dziennikarz Maciej Iwański, pisząc na Twitterze, że ponoć bramki z podań Kuby Błaszczykowskiego będzie niedługo strzelał... Nemanja Nikolić. Według niemieckich mediów Kuba jest jednym z piłkarzy, którzy opuszczą VfL Wolfsburg.

Czy Kuba Błaszczykowski powinien przejść do Chicago Fire?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 782

  • 2017.06.15
  • Źródło: Twitter