Na to narzeka w Bayernie Carlo Ancelotii! To raczej on powinien coś z tym zrobić...

Na to narzeka w Bayernie Carlo Ancelotii! To raczej on powinien coś z tym zrobić...

Carlo nie podoba się gra zespołu

"Nie graliśmy dobrze, zwłaszcza w pierwszej połowie. Podobała mi się wola zwycięstwa oraz charakter pokazany przez zawodników. Dzięki temu na koniec odnieśliśmy zwycięstwo. Nie możemy być usatysfakcjonowani ze sposobu, w jaki wygraliśmy. Możemy jedynie być zadowoleni z wyniku" - Carlo Ancelotii.

  • 2017.01.21
  • Źródło: Bayern Oficjalna
  • Komentarze


Taka jest przyszłość Thomasa Mullera! Zapowiedział to sam Ancelotii!

Taka jest przyszłość Thomasa Mullera! Zapowiedział to sam Ancelotii!

Thomas zostaje

Carlo Ancelotti nie przejmuje się transferowymi spekulacjami na temat Thomasa Muellera. Trener Bayernu Monachium nie ma wątpliwości, że Niemiec będzie kontynuował karierę w zespole mistrza Bundesliga. "To urodzony zwycięzca, nie denerwuje się, zachowuje spokój. To pozytywny i rozważny człowiek, który potrafi śmiać się z samego siebie. Nie mam wątpliwości, że zostanie w Bayernie" - powiedział włoski szkoleniowiec.

Tyle Chelsea kosztowało zwolnienie Mourinho. Niezła kasa!

Tyle Chelsea kosztowało zwolnienie Mourinho. Niezła kasa!

Ponad 8 mln za Mourinho

Chelsea ujawniła raport finansowy za sezon 2015/16. Poprzednie rozgrywki były fatalne dla Chelsea. Ówcześni mistrzowie Anglii długo wlekli się w ogonie tabeli Premier League, by ostatecznie zakończyć sezon na dziesiątym miejscu. Z powodu słabych wyników zwolniony został Jose Mourinho, którego zastąpił Guus Hiddink. Koszty były niemałe - odprawy i odszkodowania związane ze zmianą sztabu szkoleniowego wyniosły 8,3 mln funtów.Ancelotti pojechał chiński futbol i stwierdził, dlaczego to Europa zawsze będzie najlepsza!

Ancelotti pojechał chiński futbol i stwierdził, dlaczego to Europa zawsze będzie najlepsza!

Ancelotti spokojny

"Zgadza się, żę w tym miesiącu wielu piłkarzy wyjechało do Chin, ale wydaje mi się, że europejskie kluby nadal są bezpieczne. Najlepsze rozgrywki nadal są w Europie. To jest poważny futbol. Piłkarze nie grają tylko dla pieniądzy. Grają po to, by być najlepszymi i być występować w najważniejszych meczach. Dlatego uważam, że europejskie kluby nie mają się czym martwić" - Carlo Ancelotti.

Ancelotti wlał w serca kibiców Bayernu trochę nadziei!

Ancelotti wlał w serca kibiców Bayernu trochę nadziei!

Ancelotti o kontuzji Thiago

"To wielka szkoda, ale na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Wierzę, że pomoże nam w meczach z Arsenalem. Jego przerwa w treningach nie powinna potrwać dłużej niż trzy tygodnie" - Carlo Ancelotti.Futbol nie jest sprawiedliwy dla trenerów. Guardiola jest tego przykładem

Futbol nie jest sprawiedliwy dla trenerów. Guardiola jest tego przykładem

Ancelotii o sytuacji Pepa

"W futbolu jest tak, że gdy wszystko idzie pięknie, każdy chwali piłkarzy. Gdy idzie źle, to wina trenera. Kiedy szkoleniowiec wchodzi do nowej ligi, to nigdy nie jest łatwe, trzeba poznać otoczenie. Myślę jednak, że to nie koniec, Guardiola wykona świetną pracę w City" - Carlo Ancelotii.

Carlo Ancelotti zaprzecza! Gwiazdor nigdzie się nie wybiera!

Carlo Ancelotti zaprzecza! Gwiazdor nigdzie się nie wybiera!

Vidal zostaje

W mediach pojawiły się spekulacje, że Arturo Vidal może trafić do Chelsea. Dziś te spekulacje uciał trener Bayernu, Carlo Ancelotii: "Te plotki transferowe to po prostu śmieci" - powiedział trener.

  • 2017.01.04
  • Źródło: Calciomercato.com
  • Komentarze