Zbliża się koniec wielkiej ery w Arsenalu. Przymierzany znany kandydat na stanowisko trenera

Zbliża się koniec wielkiej ery w Arsenalu. Przymierzany znany kandydat na stanowisko trenera

Ancelotti za Wengera?

Wiele wskazuje na to, że Arsene Wenger w końcu przestanie być menedżerem Arsenalu. Jego następcą ma być Carlo Ancelotti - donosi "London Evening Standard". Ancelotti w przeszłości pracował już w Premier League. W latach 2009-2011 prowadził Chelsea. Z "The Blues" sięgnął wówczas po tytuł mistrzowski, puchar Anglii oraz Tarczę Wspólnoty.

 • 2018.01.11
 • Źródło: London Evening Stand

Mocne zarzuty w stronę piłkarzy Bayernu: Oni specjalnie grali słabo, by zwolnić Ancelottiego!

Mocne zarzuty w stronę piłkarzy Bayernu: Oni specjalnie grali słabo, by zwolnić Ancelottiego!

Capello uderza w piłkarzy

Bayern słabo spisywał się pod wodzą Carlo Ancelottiego, za co Włoch zapłacił utratą posady. Fabio Capello twierdzi, że to właśnie zawodnicy chcieli pozbyć się włoskiego szkoleniowca. Od powrotu Juppa Heynckesa do Monachium piłkarze mistrza Niemiec grają zdecydowanie lepiej. Dobrze spisują się w Bundeslidze, a w Lidze Mistrzów pokonali PSG. - Heynckes wrócił na ławkę i każdy zastanawia się, jak zdołał natychmiast opanować zespół - powiedział Capello. - Myślę, że to zasługa piłkarzy, którzy wzięli sprawy w swoje ręce. Trener może robić wiele rzeczy, ale jeśli zawodnicy nie chcą dać z siebie czegoś więcej, czego nie dali pod wodzą Carlo Ancelottiego... - Rozpętali wojnę przeciwko niemu, chcieli, żeby został zwolniony. A teraz, by pokazać, że to Heynckes jest właściwym trenerem, dają z siebie wszystko - zakończył.

 • 2017.12.25
 • Źródło: Football Italia

Carlo Ancelotti nie chce pracować w reprezentacji Włoch! Ale zaskoczył!

Carlo Ancelotti nie chce pracować w reprezentacji Włoch! Ale zaskoczył!

Woli kluby

Carlo Ancelotti przyznał, że skontaktował się z nim Włoski Związek Piłki Nożnej w sprawie jego ewentualnej pracy z reprezentacją „Azzurrich”. Szkoleniowiec woli jednak pracować w klubie. - Tak, federacja się ze mną skontaktowała. Rozmawiałem na ten temat. Powiedziałem im to, co mówię teraz, że jestem zaszczycony faktem, iż ludzie chcą mnie, abym był trenerem drużyny narodowej - powiedział Ancelotti, cytowany przez „Sky Sports”. - To byłaby jednak zupełnie inna praca. Bycie selekcjonerem i trenerem klubowy to jest różnica. Ja cały czas cieszę się treningami i codzienną pracą - podkreślił.

 • 2017.12.04
 • Źródło: goal.com


Carlo Ancelotti odpowiada Lewandowskiemu. No to wyjaśnił naszemu kapitanowi wszystko

Carlo Ancelotti odpowiada Lewandowskiemu. No to wyjaśnił naszemu kapitanowi wszystko

Zarzuty o kontuzje

Niedawno informowaliśmy o wypowiedzi Roberta Lewandowskiego o przyczynie kontuzji w Bayernie w ostatnim czasie. W tej kwestii głos zabrał także były menedżer klubu z Monachium, Carlo Ancelotti. - Wiele zostało już powiedziane przez piłkarzy, prezydenta Bayernu i media - powiedział Włoch w programie "La Domenica Sportiva" stacji RAI. - Nie mam ochoty wracać do tego, co się wydarzyło. Było nieporozumienie dotyczące naszych metod pracy. Opracowywałem je przez wiele lat i nie chciałem ich zmieniać. - Piłkarze grają rocznie po sześćdziesiąt meczów i moje zajęcia były oparte raczej na jakości, a nie objętości - wyjaśnił. - Wolę spędzić na boisku godzinę i pracować w wysokim tempie z piłką i symulując sytuacje meczowe, niż być na nim półtorej godziny i biegać w wolnym tempie. - W piłce nie chodzi o wolne bieganie. Siedzę w tym bardzo długo i teraz nie można wykonywać tyle fizycznej pracy, ile w czasach, kiedy byłem piłkarzem, ponieważ byłoby to niszczące dla zawodników, którzy grają po sześćdziesiąt meczów w sezonie - zakończył.

 • 2017.12.04
 • Źródło: goal.com

Heynckes wbił szpilkę Ancelottiemu. On nie powinien był tak traktować Lewandowskiego!

Heynckes wbił szpilkę Ancelottiemu. On nie powinien był tak traktować Lewandowskiego!

Heynckes o zmienniku

Jupp Heynckes wbił szpilkę Carlo Ancelottiemu. Robert Lewandowski już nie raz apelował, żeby Bayern Monachium ściągnął drugiego napastnika. Latem temat praktycznie nie istniał, ale kiedy na Allianz Arena pojawił się Jupp Heynckes, to jest on już priorytetem. Heynckes pokusił się o komentarz w stronę Ancelottiego, który nie zadbał oto, żeby Lewandowski miał zmiennika. "Musisz zdać sobie sprawę, że trenerzy wyraźnie nie chcieli drugiego napastnika. Co powinien zrobić klub w tym przypadku? W zimie musimy znaleźć kogoś odpowiedniego, piłkarza, który pomoże nam w kilku następnych latach. Nie jest to łatwe zadanie. Takie rzeczy powinno robić się latem" - powiedział Heynckes

 • 2017.12.03
 • Źródło: Suddeutsche Zeitung

Lewandowski uderza w Ancelottiego! Jasno wskazał, czego on jest winny.

Czy uważasz, że Carlo Ancelotti jest winny plagi kontuzji w Bayernie?

Lewy o kontuzjach

Robert Lewandowski obwinia Carlo Ancelottiego o plagę kontuzji w Bayernie Monachium. Jego zdaniem swoje żniwo zbierają kiepskie przygotowania do sezonu. "Gdy w drużynie jest dużo kontuzji mięśniowych, to nie można patrzeć na to, co działo się w ostatnich tygodniach. Trzeba się cofnąć o kilka miesięcy. To tam leżą przyczyny obecnego stanu rzeczy. Jeśli treningi są zbyt słabe, to wtedy trzeba pracować indywidualnie" - mówi Lewandowski. W ostatnich tygodniach kontuzji mięśniowych doznało trzech czołowych piłkarzy Bayernu - Thiago Alcantara, Thomas Mueller i Arjen Robben. Wcześniej podobne problemy miał Juan Bernat.

Czy uważasz, że Carlo Ancelotti jest winny plagi kontuzji w Bayernie?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 342

 • 2017.11.29
 • Źródło: Sport Bild