Barcelona zdecydowała jakiego obrońcę pozyska latem!

Barcelona zdecydowała jakiego obrońcę pozyska latem!

Soares na celowniku Barcy

Według informacji "The Telegraph" obrońca Southampton FC, Cedric Soares, latem tego roku będzie głównym celem transferowym FC Barcelony. Władze Dumy Katalonii szukają prawego obrońcy, ponieważ bardzo poważnej kontuzji nabawił się Aleix Vidal. 25-letni były zawodnik Sportingu Lizbona wyceniany jest na 12 mln euro.Gerard Pique przechodzi do ataku! Co za wypowiedź!

Gerard Pique przechodzi do ataku! Co za wypowiedź!

Okładka "Sport"

„Piqué przechodzi do ataku” – kataloński "Sport" cytuje wypowiedzi Hiszpana ze spotkania sponsorskiego. Hiszpan popiera trenera i walkę z kryzysem: „Trzeba być zjednoczonym, a priorytetem jest powrót gry jaką znamy”; „Oby kibice nie stracili remontady przeciwko PSG. Jeśli zostaną w domu, mogą być wkurzeni”; „Jesteśmy z Luisem Enrique do śmierci. Byliśmy po niezłym gównie, a z nim wygraliśmy triplete”

Gigant oferuje rekordową kwotę za Messiego! To będzie transfer wszech czasów!

Czy Leo Messi powinien odejść z Barcelony?

Man City chce Messiego!

Jak donosi "Daily Mirror", Manchester City nie składa broni w walce o usługi Leo Messiego. Kierownictwo "Obywateli" jest w stanie wyłożyć za argentyńską gwiazdę grubo ponad 100 milionów euro. Manchester City jest skłonny zapłacić za Messiego 116 milionów euro, co rzecz jasno wywindowałoby Argentyńczyka na szczyt listy najdroższych piłkarzy. Gazeta dodaje, że "Messi jest transferowym priorytetem Guardioli".

Czy Leo Messi powinien odejść z Barcelony?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 724Luis Enrique... pojechał po Barcelonie! Dołożył do pieca!

Luis Enrique... pojechał po Barcelonie! Dołożył do pieca!

Trudno grać gorzej

"Co poprawiło się względem meczu z PSG? Wszystko. Trudno jest być tak złym. Pomimo tego, że niektórzy mogą tego nie widzieć, poprawiliśmy się" - Luis Enrique.