Real Madryt powinien dać czas Zidane'owi. On jest przekonany o tym, że...

Real Madryt powinien dać czas Zidane'owi. On jest przekonany o tym, że...

Zidane wyjdzie z dołka

Laurent Blanc udzielił kilku wypowiedzi agencji EFE, poruszając między innymi temat starcia Realu Madryt z Paris Saint-Germain. Francuz był trenerem francuskiego klubu w latach 2013-2016, a w 2015 roku prowadził Les Parisiens w starciu z Królewskimi w fazie grupowej Ligi Mistrzów. – Jestem Francuzem i bardzo kocham Paryż, ale Zidane to mój przyjaciel. Widziałem się z nim dwa miesiące temu w Londynie. Już wtedy przechodził przez trudności, ale znam go jako człowieka i wiem, że wyjdzie z tego dołka. – Nie wiem, kto wygra w tym dwumeczu. Zidane to mój przyjaciel, ale znam też dobrze PSG, które prowadziłem przez trzy sezony. Real Madryt ma teraz wiele problemów, ale to wielki klub. PSG to ciągle nowy wielki zespół. To będzie świetne starcie, oczekuję wielkiego futbolu.

  • 2018.01.18
  • Źródło: AS


Pochettino zastąpi Zidane'a w Realu? Trener Tottenhamu zabrał głos!

Pochettino zastąpi Zidane'a w Realu? Trener Tottenhamu zabrał głos!

Nie myśli o przyszłości

"W Madrycie chcą Pochettino? Ja jestem zadowolony z tego, gdzie jestem, a futbol zaprowadzi mnie tam, gdzie zechce. Jeden z moich mentorów mówił mi, żeby za dużo nie myślał o przyszłości i cieszył się teraźniejszością, będąc odpowiedzialnym i profesjonalnym. To on powtarzał, żeby pozwolić się prowadzić futbolowi" - Mauricio Pochettino.

  • 2018.01.15
  • Źródło: Onda Cero

Znaleziono winnych kryzysu Realu Madryt! A więc wszystko jest jasne, tutaj leży problem

Znaleziono winnych kryzysu Realu Madryt! A więc wszystko jest jasne, tutaj leży problem

Zwodnicy

Alarm podniesiono już dawno temu, ale teraz syrena zawyła z maksymalną głośnością. Mecz z Villarrealem, chociaż pokazano lepszą grę i odpowiednie nastawienie, wywołał wręcz oburzenie u działaczy, którzy wciąż szukają przyczyn kryzysu, pisze MARCA. W klubie zgadzają z większością kibiców, którzy jako winnych wskazują piłkarzy. Pomimo tego działacze chcą przekazywać na zewnątrz spokój. To jedyny sposób do powrotu na odpowiednią drogę, ale od kilku tygodni ich zdaniem zachowania indywidualne są ponad zespołem i działają na jego szkodę. Królewscy są bardzo zaniepokojeni boiskowymi gestami, w których widać zniechęcenie, odpuszczanie, a nawet otwarte krytykowanie zagrań kolegów. Ich zdaniem reakcja zawodników na ostatnią serię wyników jest poniżej tego, czego wymaga się w Realu Madryt. Co więcej, działacze czują się rozczarowani także z powodu tego, że przez ostatnie lata przedłużyli większość kontraktów w pierwszym zespole, by dać ekipie stabilizację, o którą prosiła. Dzisiaj nie ma po niej ani śladu, a drużyna nie reaguje tak, jak oczekuje tego klub. Analiza prowadzi do stwierdzeń, że na obecny stan rzeczy złożyły się szeroka strefa komfortu, brak głodu wygrywania i gorsza forma fizyczna. Głównymi odpowiedzialnymi mają być piłkarze i sternicy od nich oczekują zdecydowanej poprawy.

  • 2018.01.15
  • Źródło: MARCA

To się wydaje nieuniknione... Myślicie, że to już koniec Zidane'a w Realu?

Czy Real powinien zwolnić Zinedine'a Zidane'a?
 

Czy Real powinien zwolnić Zinedine'a Zidane'a?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 555

  • 2018.01.14
  • Źródło: magiafutbolu.pl