Odważny wywiad Isco! Ma pretensje do Zidane'a!

Odważny wywiad Isco! Ma pretensje do Zidane'a!

Może to ja jestem problemem w Realu?

Isco był bohaterem meczu Hiszpanii z Argentyną. Zawodnik zdobył trzy bramki, a po zakończeniu spotkania udzielił wywiadu hiszpańskiej telewizji. - Może to ja jestem problemem w Madrycie, skoro nie wywalczyłem miejsca w składzie. Nie wiem, co mam zrobić, by przekonać do siebie Zidane'a. Lopetegui okazuje mi zaufanie minutami i meczami. To prawda, że w Realu nie mam ciągłości, której piłkarz potrzebuje i pragnie. Ale tam też grają wielcy zawodnicy - zakończył.

  • 2018.03.28
  • Źródło: Marca

Zidane tłumaczy eksplozję formy Cristiano Ronaldo. I to tyle?

Zidane tłumaczy eksplozję formy Cristiano Ronaldo. I to tyle?

Wierzył w siebie

Zinedine Zidane nie krył zadowolenia po tym, jak Real Madryt pokonał na własnym boisku Gironę 6:3. Francuz sporo czasu na konferencji prasowej poświęcił formie Cristiano Ronaldo. Ronaldo w 2018 roku prezentuje znakomitą formę. W meczu z Gironą zawodnik "Królewskich" zdobył cztery bramki. Zidane przyznał, że gra Portugalczyka stanowi dla niego zagadkę. - Trudno to wytłumaczyć. Gdy mu nie szło, też nie było wytłumaczenia- stwierdził. Szkoleniowiec zdradził, jak to się stało, że Ronaldo po słabym początku wszedł na najwyższym poziom. -  Po prostu dalej pracował i wierzył w siebie, a gdy szczęście się zmienia, zaczyna iść coraz lepiej. Przy tym on dobrze zna swoje możliwości, wie, kiedy musi przystopować, by na koniec sezonu dobrze wyglądać - dodał Zidane.

  • 2018.03.19
  • Źródło: MARCA


Zidane niezadowolony z losowania w Lidze Mistrzów. Tak skomentował sprawę

Zidane niezadowolony z losowania w Lidze Mistrzów. Tak skomentował sprawę

Nie chciał Juventusu

Jak informuje Mateusz Borek, Kamilowi Grosickiemu zostanie przydzielony jeden z trenerów, który ma zadbać o formę piłkarza przed mundialem. Polski pomocnik w ostatnich tygodniach coraz częściej ogląda mecze z ławki rezerwowych. Problemy zdrowotne i słabsza forma Grosickiego spowodowały, że Adam Nawałka martwi się o dyspozycję zawodnika. - Z tego co ustaliłem sztab reprezentacji oddeleguje do niego trenera, który będzie z nim pracował indywidualnie w najbliższych miesiącach, aby Kamil był w jak najlepszej dyspozycji fizycznej na mistrzostwa w Rosji - pisze Borek w "Przeglądzie Sportowym". Dlaczego Nawałka w specjalny sposób traktuje Grosickiego? W dużej mierze wynika to z braku alternatywy na tę pozycję. - Kamil Grosicki, mimo słabszej formy, ma najlepsze statystyki z naszych skrzydłowych (6 goli i 6 asyst w Hull City) - zauważa dziennikarz Polsatu Sport. Grosicki na zdobycie bramki w barwach Hull czeka od 9 grudnia 2017 roku, zaś na następną asystę już od 18 listopada.

  • 2018.03.17
  • Źródło: Football Italia

Ważna decyzja czeka Zidane'a! Co powinien zrobić?

Czy Zinedine Zidane powinien zostać w Realu Madryt na kolejny sezon?

Decyzja Zidane'a

Nic się nie zmieniło. MARCA przekazuje, że nawet wielki triumf w Paryżu nie zmienił nastawienia Zinédine'a Zidane'a i Florentino Péreza co do przyszłości trenera. Nie zmienia się też myślenie zawodników, którzy całkowicie stawiają na pozostanie Francuza w Realu Madryt. Zizou poczeka do końca sezonu, by podjąć decyzję odnośnie do pozostania lub nie na czele projektu Królewskich. Ani nie trzyma się stołka, ani na razie nic go nie wypycha z klubu. Jego kontrakt może obowiązywać jeszcze przez 3 kolejne sezony, ale decyzja ma zostać przez niego podjęta w czerwcu. Nikt nie będzie na niego naciskać, a zdecydują jego głowa i serce.

Czy Zinedine Zidane powinien zostać w Realu Madryt na kolejny sezon?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 890

  • 2018.03.08
  • Źródło: MARCA