Ważą się losy gwiazdy Arsenalu! Gigant ma ochotę wykorzystać trudną sytuację!

Ważą się losy gwiazdy Arsenalu! Gigant ma ochotę wykorzystać trudną sytuację!

Losy Ozila

Arsenal w grudniu podejmie decyzję, czy sprzedać Mesuta Oezila w zimowym oknie transferowym – czytamy w Manchester Evening News. Niemiecki pomocnik Kanonierów od kilku tygodni jest przymierzany do Manchesteru United. Przedstawiciele Czerwonych Diabłów woleliby jednak pozyskać Oezila za darmo, a to będzie możliwe dopiero po zakończeniu sezonu 2017/2018. Na taki scenariusz niechętni są z kolei działacze Arsenalu. Jeżeli Oezil nie podpisze nowego kontraktu, to styczeń będzie ostatnim terminem, kiedy Kanonierzy będą mogli zarobić na swoim zawodniku.

  • 2017.11.16
  • Źródło: MEN

Wiemy za jaką kwotę Arsenal sprzeda Ozila!

Wiemy za jaką kwotę Arsenal sprzeda Ozila!

30 milionów za pomocnika

Mesut Oezil ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Arsenalem Londyn. "Kanonierzy" są gotowi sprzedać go już w styczniu za 30 milionów funtów - donosi "Daily Star". Klub z północnego Londynu nie zamierza na siłę zatrzymywać do końca kontraktu niemieckiego pomocnika. Arsenal jest gotowy, aby wykorzystać ostatnią szansę na otrzymanie pieniędzy za Oezila i sprzedać go podczas najbliższego okienka transferowego. 29-latka bardzo mocno chce pozyskać Manchester United. Do "Czerwonych Diabłów" chciałby go sprowadzić Jose Mourinho, menedżer drużyny z Old Trafford, z którym Oezil współpracował w Realu Madryt.

  • 2017.11.09
  • Źródło: Daily Star

Alexis i Ozil skrytykowani przez legendę Arsenalu! Pocisnął im równo!

Alexis i Ozil skrytykowani przez legendę Arsenalu! Pocisnął im równo!

Powinni pokazać im drzwi

Alexis Sanchez i Mesut Oezil mają do końca tego sezonu ważne kontrakty z Arsenalem Londyn. Lee Dixon, były znakomity przed laty obrońca „Kanonierów”, powiedział, że za jego czasów takim zawodnikom drużyna pokazałaby gdzie są drzwi. Przyszłość obu piłkarzy cały czas jest niepewna. Chilijczykiem interesuje się bardzo mocno Manchester City. Natomiast Niemca chciałby pozyskać Manchester United. - My pokazalibyśmy im, gdzie są drzwi. Jeśli nie chcesz grać, to odejdź. To się nie zmienia - powiedział Dixon, cytowany przez „Sky Sports”. - Jeśli zawodnik nie chce dla ciebie grać, a taka sytuacja miała miejsce z Michaelem Thomasem, 18 miesięcy po tym, jak strzelił gola dającego tytuł w starciu z Liverpoolem w 1989 roku, to niech idzie. Rozmawiano o nim w klubie i zakończyło się tak, że przeszedł do Liverpoolu - stwierdził.

  • 2017.11.09
  • Źródło: Sky Sports