Wielkie wyróżnienie dla Mesuta Ozila! Gwiazdor Arsenalu doceniony!

Wielkie wyróżnienie dla Mesuta Ozila! Gwiazdor Arsenalu doceniony!

Najlepszy zawodnik w kraju

Pomocnik Arsenalu Londyn Mesut Oezil zwyciężył w głosowaniu niemieckich kibiców na najlepszego piłkarza 2016 roku tego kraju. 28-letni zawodnik został w ten sposób wyróżniony drugi raz z rzędu i po raz piąty w karierze.

Świetne wieści dla kibiców Arsenalu! Gwiazdor wraca do gry po chorobie!

Świetne wieści dla kibiców Arsenalu! Gwiazdor wraca do gry po chorobie!

Ozil gotowy

Mesut Ozil opuścił ostatnie 3 spotkania Arsenalu. Arsene Wenger powiedział, że jest to spowodowane chorobą. Wygląda jednak na to, że wszystko już jest w porządku bo Ozil pojawił się na treningu i napisał, że jest gotowy na mecz z Swansea.Ozil stawia warunki! To będzie decydujące w podpisaniu nowej umowy z Arsenalem!

Ozil stawia warunki! To będzie decydujące w podpisaniu nowej umowy z Arsenalem!

Ozil czeka na Wengera

"Jestem bardzo szczęśliwy w Arsenalu. Jestem gotowy do podpisania nowego kontraktu. Klub wie, że gram w Arsenalu głównie ze względu na Arsene'a Wengera. To on ściągnął mnie do Londynu i mi zaufał. Zanim podpiszę nową umowę, chcę mieć jasność, co do przyszłości menedżera" - Mesut Ozil.Arsenal ma wielki problem z Ozilem! Kibice nie będą zachwyceni...

Arsenal ma wielki problem z Ozilem! Kibice nie będą zachwyceni...

Problemy z kontraktem Niemca

Nadal trwają rozmowy w sprawie nowych kontraktów Mesuta Ozila i Alexisa Sancheza. Jak donosi "The Sun" sprawa z tym drugim wydaje się mniej skomplikowana, ponieważ Chilijczyk chce kontynuować swoją przygodę w Arsenalu. Jednak jeśli chodzi o Ozila wszystko ma rozbijać się o zarobki. Obecnie Niemiec inkasuje tygodniówkę w wysokości 140 tyś funtów, jednak chce dużo więcej, na co nie chcą pójść działacze Kanonierów.