Pep Guardiola nie panuje nad swoimi piłkarzami! Teraz są tego konsekwencje!

Pep Guardiola nie panuje nad swoimi piłkarzami! Teraz są tego konsekwencje!

City ukarane

Manchester City być może będzie musiał zapłacić kolejną grzywnę. Citizens zostali tym razem oskarżeni przez angielską federację o brak kontroli nad zawodnikami w trakcie niedzielnego spotkania z Liverpoolem (1:1). Po tym jak sędzia Michael Oliver podyktował rzut karny za faul Gaela Clichy'ego (fot) na Roberto Firmino paru piłkarzy Man City otoczyło go, protestując przeciwko tej decyzji. Żółte kartki otrzymali wówczas Clichy oraz David Silva, a teraz klub może być zmuszony zapłacić za to dodatkową karę. City ma czas do czwartku by ustosunkować się do zarzutów.

Znamy datę wielkich derbów Manchesteru! Mourinho znów zmierzy się z Guardiolą!

Znamy datę wielkich derbów Manchesteru! Mourinho znów zmierzy się z Guardiolą!

27. kwietnia

Derby Manchesteru w rundzie rewanżowej zostały przeniesione, ponieważ Czerwone Diabły brały udział w Pucharze Ligi. Teraz podano termin, w którym dojdzie do zaległego starcie - to 27 kwietnia 2017 roku.Guardiola ostro na konferencji! Dał jasno wszystkim coś do zrozumienia!

Guardiola ostro na konferencji! Dał  jasno wszystkim coś do zrozumienia!

Nic nie było obiecywane...

"Jestem menedżerem, odpowiadam za absolutnie wszystko, co działo się w rewanżu z Monaco. Może się myliliście, myśląc "jest tutaj Pep, więc potrójna korona już czeka na zespół". Nie przyszedłem tutaj i nie powiedziałem, że wygramy tytuł. Nie powiedziałem, że wygramy potrójną koronę. Ale nigdy też tego nie powiedziałem w pierwszych dniach pracy w Barcelonie. To, co obiecywałem, to dużo pracy. W tym może mnie pobić najwyżej tylko paru gości. W Barcelonie tak właśnie było: dużo pracy. Jestem z tego dumny. Jedyna moc, jaką posiadam, to sprawienie, by drużyna podążała moją drogą. Nigdy nie obiecam za to tytułów. Nigdy w moim życiu tego nie zrobiłem" - Pep GuardiolaTyle kasy dostanie Guardiola na transfery latem! O matko!

Czy pieniądze na transfery pomogą Manchesterowi City?

200 mln funtów dla Pepa

Działacze Manchesteru City chcą wzmocnić kadrę zespołu. Niedawno pojawiły się informacje, że 13 zawodników pożegna się z klubem. Teraz "Daily Mirror" donosi, że hiszpański szkoleniowiec dostanie 200 milinów funtów na letnie wzmocnienia.

Czy pieniądze na transfery pomogą Manchesterowi City?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 115