Guardiola bliski ściągnięcia najlepszego zawodnika Bayernu! To się może wydarzyć! Aleee!

Guardiola bliski ściągnięcia najlepszego zawodnika Bayernu! To się może wydarzyć! Aleee!

Neuer rozważa opuszczenie Bayernu!

Według informacji "Daily Express" Manuel Neuer rozważa odejście z Bayernu Monachium! Ponoć Niemiec zdaje sobie sprawę, że z klubem z Allianz Arena zdobył już każde możliwe trofeum i coraz poważniej zastanawia się nad grą w innym kraju. 30-letni bramkarz po sześciu latach spędzonych w stolicy Bawarii poszukuje nowych wyzwań i najchętniej sprawdziłby się w Anglii lub Hiszpanii. Klubem, który jest gotowy go zatrudnić, jednocześnie zapewniając gigantyczne zarobki jest Manchester City. Zdaniem dziennika Pep Guardiola jest w stałym kontakcie z Niemcem i namawia go do transferu. Neuer uważany jest za najlepszego bramkarza na świecie i wyceniany jest na 45 mln euro.

Tak Guardiola skomentował mecz z Monaco. Chłodna głowa? Ciekawe...

Tak Guardiola skomentował mecz z Monaco. Chłodna głowa? Ciekawe...

Guardiola po meczu LM

"W tym meczu działo się bardzo dużo. Na pewno mieliśmy dużo szczęścia przy golu Aguero na 2:2. Przez cały mecz zachowaliśmy chłodną głowę. Moi piłkarze grali niesamowicie. Takie doświadczenie bardzo pomoże nam w przyszłości" - Pep Guardiola.Guardiola podjął decyzje odnośnie przyszłości zawodnika!

 Guardiola podjął decyzje odnośnie przyszłości zawodnika!

Hart na wylocie

Nie ma już dla Joe Harta miejsca w Manchesterze City. Jak wynika z informacji angielskich mediów, bramkarz będzie sobie musiał w lecie szukać nowego pracodawcy. Zdaniem "The Times" włodarze "Obywateli" są skłonni zgodzić się na sprzedaż Harta do innej drużyny. Warunkiem jest jednak kwota, jaką należy zapłacić za golkipera i nie może być ona mniejsza niż 20 milionów funtów. Dodatkowo brytyjski dziennik poinformował, że bramkarz reprezentacji Anglii jest skłonny przyjąć ofertę klubu, który zaproponuje mu zarobki rzędu stu tysięcy funtów tygodniowo.