Pep Guardiola chce za wszelką cenę zatrzymać swoją gwiazdę! On w Manchesterze będzie zarabiał krocie!

Pep Guardiola chce za wszelką cenę zatrzymać swoją gwiazdę! On w Manchesterze będzie zarabiał krocie!

Nowa umowa De Bruyne?

"Daily Mirror" donosi, że Manchester City już myśli o przedłużeniu umowy z jednym z czołowych piłkarzy w układance Pepa Guardioli. Chodzi oczywiście o pomocnika Kevina De Bruyne. Dziennikarze dowiedzieli się, iż włodarze "Obywateli" chcą podnieść pensję piłkarzowi i na mocy mowego kontraktu miałby zarabiać on 200 tysięcy funtów tygodniowo.

  • 2017.09.17
  • Źródło: Daily Mirror

Pep Guardiola zdradził, co zmieniło się w Manchesterze City! Czy teraz jest ktoś, kto może ich zatrzymać?

Czy Manchester City wygra w tym sezonie mistrzostwo Anglii?

Robimy wiele rzeczy lepiej

Podobnie jak w poprzednim sezonie Manchester City zaczyna rozgrywki mocno. Rok temu „The Citizens” mieli dziesięć zwycięstw z rzędu na starcie, ale trener Pep Guardiola uważa, że obecnie drużyna gra znacznie lepiej. - Jest wiele rzeczy, które w tych rozgrywkach robimy inaczej – mówił Hiszpan i wyjaśnił, z czego brała się seria jesienią 2016 roku. - W poprzednim sezonie był świeży entuzjazm z nowym trenerem, piłkarzami i wszyscy mieli oczekiwania. Teraz jesteśmy stabilniejsi, lepiej się poznaliśmy. Do tego przyszli nowi piłkarze, którzy pomagają nam być lepszymi. Zasady naszej pracy nie zmieniły się, ale jest różnica w równowadze, dobrych piłkarzach i dobrej atmosferze – stwierdził.

Czy Manchester City wygra w tym sezonie mistrzostwo Anglii?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 80

  • 2017.09.17
  • Źródło: Sky SportsZaskakujący obrót sytuacji w sprawie Coutinho! Czy ta karuzela kiedyś się zatrzyma?

Zaskakujący obrót sytuacji w sprawie Coutinho! Czy ta karuzela kiedyś się zatrzyma?

Nie zagra w City

Media na Wyspach były zgodne, że Philippe Coutinho wrócił do łask Jurgena Kloppa po sadze transferowej związanej z przenosinami do Barcelony. Zawodnik miał pojawić się w składzie na spotkanie z Manchesterem City. Jak się teraz okazało, piłkarz nie będzie mógł wystąpić w tym meczu. Wszystko potwierdził na konferencji Jurgen Klopp. Według szkoleniowca Coutinho nie zagra z powodów kontuzji jaka miała mu niedawno doskwierać. Biorąc pod uwagę intensywność kalendarza Liverpoolu, trener nie chce ryzykować zdrowiem zawodnika.

  • 2017.09.09
  • Źródło: goal.com