Manchester kupi jednego z tych trzech bramkarzy!

Manchester kupi jednego z tych trzech bramkarzy!

Kandydaci Guardioli

Jak informuje „Daily Mail” Pep Guardiola chce sprowadzić nowego bramkarza, który byłby konkurentem dla Claudio Bravo, który ostatnio notuje bardzo słabe występy. Na celowniku szkoleniowca Manchesteru City znalazły się aż trzy nazwiska. są nimi Ederson z Benfiki, Jordan Pickford z Sunderlandu i Geronimo Rulli, który na co dzień broni bramki Realu Sociedad. Portal „Transfermakrt” Edersona wycenia na 7, Rulliego na 8, a Pickforda na jeden milion euro.No i jest megaoferta dla Messiego! Nie zgadniecie kto chce po niego sięgnąć!

Czy Messi pasowałby do Manchesteru City?

Zdesperowany Guardiola po Messiego

Jak donosi brytyjski dziennik The Sun, Manchester City jest gotów zapłacić Barcelonie 115 milionów euro za usługi Leo Messiego. The Sun przypomina, że Pep Guardiola musi stawić czoło wielkiej krytyce, ponieważ od jego przybycia na Etihad minęło już pół roku, a drużyna przez niego prowadzona wciąż nie funkcjonuje. Tym samym Manchester City chce rozbić bank, żeby sprowadzić piłkarza, który pod wodzą Guardioli olśniewał swoją grą w Barcelonie. Dziennik wyjaśnia, że Messiemu zostało tylko półtora roku do końca kontraktu, a The Citizens chcą skusić Argentyńczyka bajeczną pensją w wysokości 900 tysięcy euro tygodniowo.

Czy Messi pasowałby do Manchesteru City?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 890Historyczna porażka Pepa Guardioli!

Historyczna porażka Pepa Guardioli!

Pierwszy raz tak wysoko

Porażka Manchesteru City z Evertonem w stosunku 0:4 to najwyższa porażka, jakiej doznał Pep Guardiola w swojej karierze w meczu ligowym.

  • 2017.01.15
  • Źródło: Magiafutbolu.pl
  • Komentarze