Tak się przegrywa walkę o podstawowy skład na MŚ? Niewesoła sytuacja Macieja Rybusa.

Kontuzja Rybusa

Maciej Rybus wystąpił od pierwszej minuty w meczu Lokomotiwu Moskwa i Anży Machaczkała. Polak musiał jednak opuścić boisko z powodu naderwania mięśnia dwugłowego. Nie jest pewne, ile potrwa jego przerwa w grze. Według niektórych źródeł będzie ona wynosić przynajmniej dwa tygodnie. To kolejna kontuzja Rybusa w tym sezonie. Jeszcze we wrześniu naderwał on mięsień dwugłowy w meczu ligi rosyjskiej.

• 2017.11.19
  • Źródło: Przegląd Sportowy

Kiedy Bale wróci do gry? Zidane już to wie i zdradził szczegóły!

Niewielki problem

"Bale? Nie sądzę, że to problem psychologiczny. Mnie też to boli, bo ten chłopak chce pomóc drużynie i on jest tym najbardziej wkurzony. Znowu powiem ci jednak to samo: moim zdaniem to niewielki problem, na 3-4 dni. Po niej wróci w formie jak nigdy. Uważam, że wróci lepszy niż kiedykolwiek. Wierzymy, że w następnym tygodniu będzie w pełni wyleczony i gotowy na resztę sezonu" - Zinedine Zidane.

• 2017.11.17
  • Źródło: MARCA

Niedobrze! Sypie się obrona reprezentacji Polski! Tego nam tylko brakowało...

Kontuzja Jędzy

Artur Jędrzejczyk ponownie ma problemy ze zdrowiem. Tym razem piłkarzowi dokucza uszkodzona łąkotka. Obrońca reprezentacji Polski doznał kontuzji w trakcie meczu z Meksykiem i w przerwie opuścił murawę. Badania pokazały, że piłkarz ma uszkodzoną łąkotkę. W tym przypadku niezbędny będzie zabieg artroskopii. Według informacji "Przeglądu Sportowego", kontuzja wykluczy zawodnika z gry do końca roku. Jędrzejczyk ma wrócić do treningów dopiero pod koniec roku, zaś w styczniu pojechać na obóz przygotowawczy do Stanów Zjednoczonych.

• 2017.11.16

Barcelona ma problem! Będzie musiała radzić sobie bez niego...

Mascherano kontuzjowany

FC Barcelona potwierdziła, iż Mascherano będzie pauzował przez cztery tygodnie. 33-latek kontuzji nabawił się we wtorkowym meczu towarzyskim Argentyny z Nigerią. Wicemistrzowie świata przegrali 2:4, a Mascherano rozegrał pełne spotkanie. Nieobecność Mascherano może być sporym problemem dla Ernesto Valverde. Trener Barcelony ma obecnie do dyspozycji tylko trzech środkowych obrońców Gerarda Pique, Samuela Umtitiego i Thomasa Vermaelena, przy czym ten ostatni w tym sezonie rozegrał tylko jedno spotkanie. Wiosną też zresztą był rezerwowym w AS Roma.

• Źródło: FC Barcelona

Zbliża się jeden z najważniejszych meczów w sezonie, a Real dostaje beznadziejne wieści! No to mają problem!

Nieobecni

Real Madryt dalej musi sobie radzić bez Keylora Navasa i Daniego Carvajala. Odczuwalny jest zwłaszcza brak podstawowego prawego obrońcy. Wcześniej wydawało się, że Carvajal będzie do dyspozycji Zinedine'a Zidane'a na derbowe starcie z Atletico. Jednak nikt nie chce ryzykować jego zdrowiem, dlatego zarówno on, jak i Keylor Navas nie zagrają w derbowym starciu z Atletico. Tym samym przeciwko Atletico na prawej stronie obrony Królewskich zobaczymy Achafa Hakimiego, a między słupkami Kiko Casillę. Na Wanda Metropolitano nie zagrają również Mateo Kovacić oraz Gareth Bale. Real nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, gdyż już teraz jego strata do Valencii i Barcelony jest ogromna.

• 2017.11.15
  • Źródło: Football Espana

Jest oficjalny komunikat w sprawie zasłabnięcia Aguero!

Z piłkarzem już dobrze

Manchester City wydał oficjalny komunikat dotyczący stanu zdrowia Sergio Aguero. Oświadczenie zostało umieszczone na stronie internetowej klubu. Przypomnijmy, że media informowały o tym, że Sergio Aguero zasłabł podczas przerwy w meczu towarzyskim Argentyny z Nigerią i został zabrany do szpitala. Późnym wieczorem Manchester City poinformował o stanie zdrowia zawodnika. Klub z Manchesteru zapewnia, że z zawodnikiem jest już wszystko dobrze. W komunikacie możemy przeczytać, że lekarze zajmujący się zawodnikiem wyrazili zgodę na powrót Aguero do Manchesteru zgodnie z wcześniejszymi planami. Aguero w trakcie rozgrywanego w Krasnodarze spotkania Argentyny z Nigerią (2-4) miał zawroty głowy, jednak ani na moment nie stracił przytomności, a do szpitala został zabrany na badania, które mogłyby zdiagnozować problem. Zawodnik zostanie raz jeszcze przebadany - już przez klubowych lekarzy - przed spotkaniem z West Bromwich.

• Źródło: Manchester City

Gwiazdor reprezentacji Argentyny trafił do szpitala!

Aguero zasłabł

Sergio Aguero zasłabł podczas przerwy w meczu towarzyskim Argentyny z Nigerią. Trafił do szpitala. Snajper Manchesteru City znalazł się w wyjściowej jedenastce, która wyszła dzisiaj na boisko stadionu w Moskwie. W 36. minucie Aguero wpisał się na listę strzelców. Na drugą połowę meczu już nie wyszedł, ponieważ zemdlał w szatni. Argentyńczyk miał po chwili odzyskać przytomność, ale i tak został przewieziony do szpitala, gdzie zatrzymano go na obserwację. Nie jest pewne, czy (i ile) będzie musiał odpocząć od gry. Najbliższą okazję do wyjścia na boisko będzie mieć w sobotę, gdy Manchester City zagra na wyjeździe z Leicester.