Barcelona osłabiona przed bardzo ważnym meczem

Barcelona osłabiona przed bardzo ważnym meczem

Rafinha z kontuzją

Jak poinformowała FC Barcelona na swojej stronie internetowej, Rafinha Alcântara naciągnął mięsień dwugłowy w prawej nodze. Z tego powodu Brazylijczyk nie zagra w czwartkowym spotkaniu z Realem Sociedad. Jego powrót do gry uzależniony będzie od postępów w powrocie do zdrowia.

  • 2017.01.17
  • Źródło: fcbarcelona.com
  • Komentarze


Ponowna kontuzja zawodnika Realu Madryt! On się nie nadaje do grania...

Ponowna kontuzja zawodnika Realu Madryt! On się nie nadaje do grania...

Problemy Coentrao

Fábio Coentrão na dzisiejszym treningu po raz kolejny nie pracował z grupą. Portugalczyk przechodzi przez naprawdę trudny sezon, w którym nie potrafi osiągnąć optymalnej dyspozycji. Wszystko przez kontuzję uda, której doznał w kwietniu, będąc jeszcze wypożyczonym do Monaco. Po skomplikowanej operacji dotyczącej ścięgien i mięśni obrońca pierwszy raz pracował normalnie z grupą 11 września. Od tamtego czasu opuścił aż 20 sesji drużyny, pracując z ekipą 56 razy. Opuszczenie treningu oznacza ćwiczenia indywidualne na murawie lub w klubowych budynkach. Co ciekawe, ani raz w tym czasie klub oficjalnie nie informował o tym, że Portugalczyk ma jakąś kontuzję. MARCA zauważa, że od wspomnianego września Coentrão nie przepracował normalnie ani jednego miesiąca.

Kolejne złe wieści z Legii! Niedługo nie będzie kim grać w tych pucharach!

Kolejne złe wieści z Legii! Niedługo nie będzie kim grać w tych pucharach!

Rzeźniczak złamał rękę

Obrońca Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczak w trakcie obozu przygotowawczego w hiszpańskim Benidorm złamał rękę i zmuszony jest do powrotu do Polski. "Kuba Rzeźniczak ma złamaną rękę. Uraz uniemożliwia jego dalsze treningi w Hiszpanii. Jutro "Rzeźnik" wraca do Warszawy..." - poinformował klub za pośrednictwem Twittera. Kilkadziesiąt minut wcześniej zawodnik zamieścił zdjęcie z ręką na temblaku, okraszone wymownym podpisem: "To by było na tyle".Milik to megaambitny gość! Lekarz Napoli zdradził, co on wyprawiał podczas rehabilitacji!

Milik to megaambitny gość! Lekarz Napoli zdradził, co on wyprawiał podczas rehabilitacji!

Musieli hamować Milika

Arkadiusz Milik błyskawicznie wrócił do treningów z pełnym obciążeniem po ciężkiej kontuzji kolana. Duże znaczenie dla bardzo szybkiej rehabilitacji Milika miało jego nastawienie psychiczne i zaangażowanie. "Czasem musieliśmy go hamować, bo chciał robić więcej niż mógł" - przyznaje Alfonso De Nicola, szef sztabu medycznego Napoli.

Świetne wieści dla kibiców Arsenalu! Gwiazdor wraca do gry po chorobie!

Świetne wieści dla kibiców Arsenalu! Gwiazdor wraca do gry po chorobie!

Ozil gotowy

Mesut Ozil opuścił ostatnie 3 spotkania Arsenalu. Arsene Wenger powiedział, że jest to spowodowane chorobą. Wygląda jednak na to, że wszystko już jest w porządku bo Ozil pojawił się na treningu i napisał, że jest gotowy na mecz z Swansea.Tak się ma ostateczna sytuacja zdrowotna Arka Milika!

Tak się ma ostateczna sytuacja zdrowotna Arka Milika!

Polak gotowy do gry!

Już niebawem do gry wróci Arkadiusz Milik, który jest już w 100 procentach gotowy. - "Zrobiliśmy wszelkie możliwe testy, sprawdziliśmy wszystko co można. Arek jest zdrowy i gotowy" - powiedział Alfonso De Nicola, szef sztabu medycznego SSC Napoli. - "Biologicznie jest gotowy do gry. Mieliśmy już powroty po takich kontuzjach po 3-4 miesiącach. Nie idziemy na żaden rekord świata. W związku z tym nie ma w nas strachu, że znów coś może się stać" - powiedział lekarz SSC Napoli. - "Decyzja kiedy i ile zagra zależy od trenera Sarriego. Nie sądzę jednak, aby ledwie po dwóch treningach posłał Arka na boisko. Moim zdaniem Milik zagra za 10-15 dni" - dodał De Nicola.

  • 2017.01.14
  • Źródło: Magiafutbolu.pl
  • Komentarze