Jest oficjalny komunikat Manchesteru United odnośnie kontuzji Zlatana! Nie jest dobrze...

Jest oficjalny komunikat Manchesteru United odnośnie kontuzji Zlatana! Nie jest dobrze...

Pewna długa przerwa Szweda

Manchester United wydał oświadczenie w sprawie urazów Zlatana Ibrahimovicia oraz Marcosa Rojo. Obaj doznali poważnych kontuzji w meczu z Anderlechtem Bruksela w Lidze Europy. "Dokładnie badania przeprowadzone w sprawie kontuzji odniesionych przez Marcosa Rojo oraz Zlatana Ibrahimovicia podczas czwartkowego spotkania w Lidze Europy potwierdziły znaczące uszkodzenie więzadła kolanowego u obu piłkarzy. To wymaga dalszych konsultacji ze specjalistami w ciągu najbliższych dni. Określenie szacowanego czasu rehabilitacji będzie możliwe tylko po zdefiniowaniu planu leczenia" - brzmi komunikat angielskiego klubu.

Co za tragiczne informacje o kontuzji Zlatana! Źle to mało powiedziane...

Co za tragiczne informacje o kontuzji Zlatana! Źle to mało powiedziane...

9 miesięcy przerwy?

Niestety w sprawie kontuzji Zlatana Ibrahimovicia napływają naprawdę niewesołe informacje. Jak informuje Gianluca Di Marzio, Ibrahimović faktycznie uszkodził najprawdopodobniej zarówno więzadło krzyżowe przednie, jak i tylne. Oznacza to oczywiście, że w najbliższym czasie nie zobaczymy go na murawie. Jeśli diagnoza się potwierdzi, doświadczony Szwed, którego umowa z United wygasa 30 czerwca tego roku, może pauzować nawet przez osiem, dziewięć najbliższych miesięcy.To prawdziwa katastrofa dla Zlatana i tak naprawdę wszystkich! Czy to koniec pewnej ery?

To prawdziwa katastrofa dla Zlatana i tak naprawdę wszystkich! Czy to koniec pewnej ery?

Koniec sezonu dla Zlatana

Telewizja Sky Sports podała, że Zlatan Ibrahimović nie zagra już do końca sezonu. To efekt kontuzji kolana, jakiej Szwed doznał w meczu Manchesteru United z Anderlechtem w Lidze Europy. Być może mecz z Anderlechtem był ostatnim spotkaniem, jakie Zlatan rozegrał na europejskich boiskach, gdyż dużo mówi się o jego przenosinach do MLS.

Kolejne znakomite doniesienia z obozu Realu! W Barcelonie mogą się już obawiać!

Kolejne znakomite doniesienia z obozu Realu! W Barcelonie mogą się już obawiać!

Varane trenował

Piłkarze Realu Madryt mają już za sobą przedostatni trening przed niedzielnym Klasykiem. Najważniejszą informacją z zajęć jest powrót do pracy z drużyną Raphaëla Varane'a, który przegapił ostatnie mecze z powodu odnowiona kontuzji 2. stopnia w mięśniu dwugłowym lewej nogi. Francuz w pierwszej części zajęć trenował z kolegami z drużyny, a następnie wykonywał indywidualne ćwiczenia. Do pracy z zespołem wrócić także Gareth Bale.Już wiemy co ze Zlatanem po fatalnej kontuzji! Mourinho szczerze powiedział!

Już wiemy co ze Zlatanem po fatalnej kontuzji! Mourinho szczerze powiedział!

Źle ze Zlatanem

"Chciałbym być optymistą, ale nie mogę. Nie sądzę, żeby był to lekki uraz. Nie chcę nic przesądzać, bo jestem trenerem, a nie lekarzem, ale nie spodziewam się dobrych informacji" - Jose Mourinho.