4 osoby z Barcelony znalazły nowy klub!

4 osoby z Barcelony znalazły nowy klub!

Unzué szkoleniowcem Celty Vigo

Celta Vigo ogłosiła, że nowym trenerem jej zespołu zostanie Juan Carlos Unzué. Dotychczasowy asystent Luisa Enrique w Barcelonie zwiąże się z galisyjskim klubem dwuletnią umowę. Razem z Unzué w Vigo pracować będą Robert Moreno, trener przygotowania fizycznego Rafa Pol i psycholog Joaquín Valdés, którzy przez ostatnie trzy lata byli w sztabie szkoleniowym FC Barcelony. Będzie to jego druga przygoda w roli pierwszego trenera. W sezonie 2010/11 prowadził już grającą wtedy w Segunda División Numancię.

  • Dzisiaj
  • Źródło: Twitter

Bild: Wielka postać Borussii Dortmund odchodzi z klubu!

Bild: Wielka postać Borussii Dortmund odchodzi z klubu!

Tuchel na wylocie

Pomimo fantastycznego zakończenia sezonu 2016/17 i zrealizowaniu wszystkich postawionych celów, przygoda Thomasa Tuchela z Borussią Dortmund dobiega końca. "Podpisałem z klubem trzyletni kontrakt i chciałbym go wypełnić. Myślę, że jest na to szansa" - mówił szkoleniowiec Dortmundu po zakończeniu wygranego finału Pucharu Niemiec z Eintrachtem Frankfurt. Według najnowszych ustaleń Bilda, 43-letni szkoleniowiec pomimo poprowadzenia Borussii do pierwszego trofeum od pięciu lat, może pakować walizki. Klub z Dortmundu wkrótce poinformuje go o przedwczesnym zakończeniu współpracy.

  • 2017.05.28
  • Źródło: www.bild.dePo przeczytaniu tej historii już nikt nie będzie się śmiał z Wengera! Kto by pomyślał, że on robi coś takiego!

Po przeczytaniu tej historii już nikt nie będzie się śmiał z Wengera! Kto by pomyślał, że on robi coś takiego!

Medale Wengera

"Kiedy ktoś odwiedza mnie w domu, jest zaskoczony. Nie mam żadnych medali, pucharów ani piłkarskich zdjęć na ścianach. Nie mam niczego. Nikt nie zgadłby, że jestem trenerem. Zawsze je oddaję. Zawsze w klubie jest ktoś, kto nie dostał medalu, jakiś członek sztabu, który na niego zasłużył, więc daję mu swój. Dlaczego to robię? Nie lubię oglądać się za siebie. Zawsze patrzę w przyszłość. Może kiedyś będę tego żałował?" - zdradził Arsene Wenger, który sięgnął po 19 różnych trofeów z AS Monaco, Nagoyą Grampus i Arsenalem.

  • 2017.05.27
  • Źródło: Daily Mirror