Takiej szansy na przełamanie Ronaldo jeszcze nie miał. To może być ten dzień!

Czy Cristiano Ronaldo przełamie się w La Liga w najbliższym meczu z Malagą?

Ronaldo lubi Malagę

Cristiano Ronaldo w obecnym sezonie strzelił zaledwie jedną bramkę w Primera Division. Jednak teraz Real Madryt podejmować będzie Malagę, która jest jedną z ulubionych rywali Ronaldo. Statystyki są znakomite. Cristiano Ronaldo trafiał do siatki Malagi w każdym sezonie od kiedy gra w stolicy Hiszpanii, czyli od lipca 2009 roku. Łącznie strzelił Andaluzyjczykom 16 bramek w 10 meczach. Oprócz świetnego bilansu Ronaldo, przełomowy może okazać się ostatni mecz Ligi Mistrzów na Cyprze, w którym Real pokonał APOEL (6:0). Bramki zdobywał wtedy właśnie Portugalczyk. Jak podaje dziennik "Marca", najbliższy rywal Realu nastawia się mocno na defensywę. Z tego powodu Malaga chce wrócić do systemy gry z trzema stoperami i 5 obrońcami, co na pewno nie pomoże Cristiano Ronaldo.

Czy Cristiano Ronaldo przełamie się w La Liga w najbliższym meczu z Malagą?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

  • Dzisiaj
  • Źródło: Marca


Była gwiazda Realu skazana za gwałt! Surowa kara.

Była gwiazda Realu skazana za gwałt! Surowa kara.

Robinho skazany

Sąd w Mediolanie skazał byłego piłkarza Realu Madryt, Robinho na dziewięć lat pozbawienia wolności. Brazylijczyk został ukarany za napaść seksualną, której dopuścił się niemal pięć lat temu. Wyrok nie jest prawomocny. Do zdarzenia doszło w styczniu 2013 roku w jednej z dyskotek w Mediolanie. Robinho i pięciu innych mężczyzn zostało uznanych winnymi gwałtu na 22-latce. Robinho już w 2009 roku został aresztowany pod zarzutem napaści seksualnej, ale wówczas nie udowodniono mu winy. Robinho to były zawodnik m.in. Realu Madryt, Manchesteru City i Milanu. W reprezentacji Brazylii rozegrał 100 meczów.

  • Dzisiaj
  • Źródło: The Sun

Coraz goręcej w temacie transferu Neymara do Realu. Teraz głos zabrał sam Brazylijczyk.

Coraz goręcej w temacie transferu Neymara do Realu. Teraz głos zabrał sam Brazylijczyk.

Pytanie do Neymara

Od kilku tygodni w mediach przejawia się temat transferu Neymara do Realu Madryt. Oliwy do ognia dodał dziennikarz Josep Pedrerol, który zdradził, że już latem trwały rozmowy na temat transferu, ale wówczas Neymar i jego ojciec bali się takiego ruchu. Wtedy nie wyszło, ale podobno Neymar zapewnił, że marzy o grze dla Realu. Po meczu PSG w Lidze Mistrzów z Celtikiem Glasgow (7:1) jeden z dziennikarzy chciał usłyszeć od Neymara czy ten szykuje się do transferu do Realu Madryt. Brazylijczyk zdenerwował się i rzucił w jego stronę: "Ile można pytać o to samo", po czym opuścił mix-zone. Neymara nie będzie trudno wyciągnąć z PSG. W jego kontrakcie znalazła się klauzula, która pozwala mu odejść w każdym momencie po wpłaceniu 222 mln euro.

  • 2017.11.23
  • Źródło: Marca