W Barcelonie mają już dość! Sprawa Cristiano Ronaldo to spisek!

W Barcelonie mają już dość! Sprawa Cristiano Ronaldo to spisek!

Cristiano nie zasiądzie w sądzie?

"Trudno mi wyobrazić sobie, że doszłoby do tego, gdyby nie podobny problem u innego zawodnika. To kolejny element w tej układance. Wszystkie ruchy, jakie dzieją się teraz i wydarzą w najbliższych dniach, mają jeden bardzo konkretny kierunek: żeby Cristiano Ronaldo nie zasiadł na ławie oskarżonych. Nie chcą, żeby pojawiła się fotografia Cristiano na ławie, przez którą przejść musiał Leo. Sprawa Ronaldo? Przyznaję tu domniemanie niewinności, jak robiliśmy to wobec Leo Messiego. O nim mówiono, że to szef mafii i głowa rodziny zorganizowanej na oszustwa. Teraz minister skarbu wyszedł i poprosił, by traktować Ronaldo jako niewinnego" – Carles Villarrubí, wiceprezes Barcelony.

  • Dzisiaj
  • Źródło: AS / Mundo Deportivo

Real Madryt nie zwalnia tempa! W taki sposób chcą przekonać Mbappe do transferu!

Real Madryt nie zwalnia tempa! W taki sposób chcą przekonać Mbappe do transferu!

Zidane namawia rodaka

Jak informuje francuski dziennik L'Equipe, Zinédine Zidane rozmawiał z Kylianem Mbappé, aby przekonać go do przenosin na Santiago Bernabéu. W zeszłym tygodniu trener zadzwonił do napastnika, aby przekazać mu, że na niego liczy. Obecnie Kylian spędza wakacje w Hiszpanii. Odpoczywa, mogąc zastanowić się nad otrzymanymi ofertami. L'Equipe podaje, że Real Madryt używa dwóch argumentów, aby przekonać Francuza do transferu: odejście największych gwiazd (tutaj dziennik wskazuje na Garetha Bale'a, który podobno jest bliski przenosin do Manchesteru United) oraz to, że klub jest w stanie w ciągu kilku lat zrobić z niego gwiazdę światowego futbolu.

  • Dzisiaj
  • Źródło: L'Equipe

Legenda Realu Madryt wbiła szpilkę w Cristiano Ronaldo! No to dopiero!

Legenda Realu Madryt wbiła szpilkę w Cristiano Ronaldo! No to dopiero!

Figo o odejściu Ronaldo

Luis Figo uważa, że nikt nie jest niezastąpiony i dlatego Real Madryt mógłby sobie poradzić po ewentualnym odejściu Cristiano Ronaldo. - Uważam, że nie ma ludzi niezastąpionych - mówił Figo - Tyczy się to także Cristiano Ronaldo, klub nie może polegać na jednym piłkarzu. Drużyna zawsze jest ważniejsza od jednostek, nawet od prezydenta czy kogokolwiek innego - podkreślił.

  • Dzisiaj
  • Źródło: SoccerwayBayern wkracza do gry! Zamieszanie z Lewandowskim sprawia, że zagięli parol na gwiazdę Realu! Ale się dzieje!

Bayern wkracza do gry! Zamieszanie z Lewandowskim sprawia, że zagięli parol na gwiazdę Realu! Ale się dzieje!

Benzema na radarze Bayernu

Bayern Monachium zajął jasne stanowisko w sprawie Roberta Lewandowskiego. Mimo wszystko mistrzowie Niemiec nie zamierzają czekać na rozwój wypadków i myślą o sprowadzeniu Karima Benzemy, o czym donosi "Daily Star". Działacze bawarskiego klubu wolą dmuchać na zimne i być przygotowani na ewentualną sprzedaż Lewandowskiego.

  • 2017.06.22
  • Źródło: Daily Star

Zidane do dziennikarza: "O czym ty do mnie mówisz?". Tak zareagował na kluczowe pytanie dla przyszłości Realu!

Zidane do dziennikarza: "O czym ty do mnie mówisz?". Tak zareagował na kluczowe pytanie dla przyszłości Realu!

Nowy kontrakt Zidane'a

Dziennikarze radia Cadena Cope zjawili się wczoraj w madryckiej restauracji Numa Pompilio, gdzie przebywał Zinédine Zidane wraz ze swoją małżonką, Veronique Fernández. Przy wyjściu szkoleniowiec został zapytany o nowy kontrakt. „O czym ty do mnie mówisz?”, odparł w żartobliwym tonie Zizou. Przypomnijmy, że pierwszym celem Florentino Péreza latem jest właśnie przedłużenie umowy z Francuzem.

  • 2017.06.22
  • Źródło: AS