Co myśli Shakira o Tweetach Pique i jego nowej roli w Barcelonie...? A no właśnie to!

Co myśli Shakira o Tweetach Pique i jego nowej roli w Barcelonie...? A no właśnie to!

Ciekawa wypowiedź Shakiry

"Komentarze Pique na Twitterze? Nie rozmawiam z nim o tym, czy powinien kontrolować się na Twitterze. Pique we wszystkim mnie wspiera. On stoi na straży mojego dobrego samopoczucia, a ja robię wszystko, żeby był szczęśliwy, gdy wychodzi na boisko. Gerard prezydentem Barcelony? Więcej mówią o tym dziennikarze niż on sam" - Shakira
Zobaczcie no tylko kto odwiedził Lewandowskich w Monachium! Co za spotkanie! <3

Zobaczcie no tylko kto odwiedził Lewandowskich w Monachium! Co za spotkanie! <3

Pazurowie odwiedzili Lewandowskich

Robert Lewandowski w tym tygodniu miał trochę czasu na odpoczynek, ze względu na brak spotkań, dlatego wraz z żoną postanowił spędzić trochę czasu z przyjaciółmi. W Monachium  odwiedzili ich starzy znajomi – Cezary Pazury i jego żona Edyta. Aktor współpracuje z Anną Lewandowską przy okazji Olimpiad Specjalnych, których promocją zawodowo zajmuje się żona napastnika Bayernu. To właśnie ten temat był głównym powodem ich spotkania. Po załatwieniu wszystkich obowiązków Lewandowscy i Pazurowie znaleźli jednak czas na wspólną kolację. Ich spotkanie za pośrednictwem Instagrama relacjonowała Ania. – Włoskie jedzenie. Bezglutenowo – mogliśmy przeczytać pod jednym ze zdjęć. Dowiedzieliśmy się też dzięki niej, co konkretnie wylądowało na stole. Ciężarna Lewandowska zdecydowała się na rybę przyrządzoną na parze z warzywami, a Robert i Cezary wybrali makaron z grzybami. Wcześniej Lewandowscy oprowadzili przyjaciół po ośrodku treningowym Bayernu i mieście w którym żyją. Widać, że cała czwórka lubi spędzać ze sobą czas.

Shakira nie pojawi się na ślubie Leo Messiego! A poszło o...

Shakira nie pojawi się na ślubie Leo Messiego! A poszło o...

Ślub Messiego i Antonelli bez Shakiry

Partnerka Gerarda Pique, piosenkarka Shakira zapowiedziała, że nie pojawi się na ślubie Leo Messiego i Antonelli Roccuzzo. Oficjalnym powodem jest trasa koncertowa, ale hiszpański tygodnik "Cuore" przedstawił inny powód. Popularne WAGs nie przepadają za sobą i dlatego Kolumbijka nie chce uczestniczyć w najważniejszym dniu Messiego. Powód tego konfliktu? Hiszpańskie media twierdzą, że Roccuzzo była bardzo dobrą przyjaciółką poprzedniej dziewczyny Pique. Hiszpański obrońca rzucił ją w 2010 i związał się z Shakirą. Roccuzzo nie mogła się z tym pogodzić i dlatego pała niechęcią do słynnej piosenkarki.