Barcelona odda niesamowity hołd swojej legendzie! Co za wspaniały gest!

Barcelona odda niesamowity hołd swojej legendzie! Co za wspaniały gest!

Barca uczci Cruyffa

FC Barcelona poinformowała, że w porozumieniu z rodziną zmarłego 24 marca 2016 roku Johana Cruyffa postanowiono nazwać nowe Mini Estadi na cześć holenderskiej legendy Barçy. Nowe Mini Estadi przyjmie tym samym nazwę Estadi Johan Cruyff. Oprócz tego wiceprezydent FC Barcelony Jordi Cardoner poinformował o dwóch pozostałych inicjatywach, mających na celu uczczenie pamięci legendarnego Johana Cruyffa. Cardoner ogłosił, że w nowym Espai Barça zostanie postawiony pomnik byłego piłkarza i trenera FC Barcelony. Wiceprezydent Barçy przekazał również, że FC Barcelona złoży petycję do władz miasta Barcelony z prośbą o zmianę nazwy ulicy, na której znajduje się siedziba katalońskiego klubu. Barça pragnie, aby ulica Aristides Mallol otrzymała nazwę ulicy Johana Cruyffa.Klub z Premier League porzuci swój stadion! Jest szansa na nowy obiekt wart 300 milionów funtów!

Klub z Premier League porzuci swój stadion! Jest szansa na nowy obiekt wart 300 milionów funtów!

Everton pożegna Goodison Park

Everton wykonał kolejny krok w kierunku budowy nowego stadionu. Toffees doszli do porozumienia w sprawie zakupu ziemi w pobliżu rzeki Mersey (w Bramley Moore Dock), gdzie miałby stanąć obiekt, który ma kosztować klub ok. 300 mln funtów. Przed Evertonem jeszcze długa droga do przeprowadzki z Goodison Park, na którym zespół gra od 1892 roku, ale dyrektor wykonawczy Robert Elstone patrzy w przyszłość z optymizmem. - Możemy teraz przejść do następnej fazy, z dużą większą pewnością siebie - powiedział Elstone.To jest wielki cios dla kibiców Napoli! Ale ich potraktowali...

To jest wielki cios dla kibiców Napoli! Ale ich potraktowali...

Nie będzie nowego stadionu

Burmistrz Neapolu Luigi De Magistris ujawnił, że SSC Napoli nie wybuduje w najbliższym czasie nowego stadionu. Taką decyzję miał podjąć prezydent klubu, Aurelio De Laurentis. - Taka była jego jednoznaczna decyzja. Po zakończeniu sezonu przeprowadzone zostaną za to prace remontowe na Stadio San Paolo - powiedział Magistris.

  • 2017.03.18
  • Źródło: Football Italia
  • Komentarze