Sevilla znów ma problem ze swoimi kibicami! Ponownie chodzi o Sergio Ramosa!

Sevilla znów ma problem ze swoimi kibicami! Ponownie chodzi o Sergio Ramosa!

Ponowna skarga na kibiców

La Liga w poniedziałek zaskarżyła zachowanie kibiców Sevilli w pucharowym rewanżu z Realem Madryt. Dzisiaj ogłoszono, że złożono skargę także na zachowanie trybun w ligowym starciu obu ekip. Tym razem wyróżniono 11 momentów z niedzielnego spotkania, podkreślając następujące przyśpiewki: „Sergio Ramos, skur**syn”; „Mamy w ch**u Barçę i Real”; „Tak, tak, je**ć Real Madryt!”; „Je**ć Real, je**ć stolicę!”; „Ramos, cwelu, wyp**dalaj z Nervión”; „Federacja to korupcja”; „Pepe Castro marionetką”. Dodano, że fani z innych trybun reagowali na zawołania grupy Biris różnie, nie przyłączając się, także śpiewając lub wygwizdując kolejne przyśpiewki. Andaluzyjczyków praktycznie na pewno czekają kary, którymi mogą grzywny lub nawet zamknięcie sektorów.No i Sevilla się doigrała! Obrażać Ramosa im się zachciało...

No i Sevilla się doigrała! Obrażać Ramosa im się zachciało...

Będzie kara dla Sevilli

La Liga poinformowała, że wysłała do Komitetu Rozgrywek Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej oraz Komisji do walki z Przemocą raport odnośnie do meczu Sevilli z Realem Madryt. Chodzi o rewanżowe starcie w Pucharze Króla z 12 stycznia, w którym kibice gospodarzy nie przestawali atakować kapitana Królewskich i samego klubu. Wyróżniono 9 fragmentów ze spotkania z następującymi przyśpiewkami: „Sergio Ramos, skur**syn”; „Mamy w ch**u Barçę i Real”; „Je**ć Real Madryt, je**ć Real Madryt!”; „Je**ć Real, je**ć stolicę!”; „Ramos, zdychaj, Ramos, zdychaj!”. Wyróżniono, że okrzyki pochodziły z sektorów N11 i N12 od grupy Biris, a fani z innych trybun reagowali na nie różnie. Klub może zostać ukarany grzywną lub zamknięciem sektora, w którym kibice obrażali Sergio Ramosa.Juventus zaskoczył swoich kibiców!

Juventus zaskoczył swoich kibiców!

"Stara Dama" z nowym logiem

Andrea Agnelli, prezydent Juventusu Turyn, zaprezentował dzisiaj nowe logo swojego klubu. - Jest ono symbolem sposobu życia Juventusu - przyznał Włoch na wieczornej prezentacji. Decyzja o nowym logo klubowym była trzymana w tajemnicy, a przygotowania do jego prezentacji trwały przez ostatni rok. - Spędziliśmy rok, aby znaleźć czego chcą od nas nowe rynki, ale także pokazać przynależność i nowoczesność - tłumaczył Agnelli na uroczystości.

  • 2017.01.17
  • Źródło: Magiafutbolu.pl
  • Komentarze