Spięcie na linii Pogba - Mourinho. Gwiazdor ma już po dziurki w nosie trenera!

Myślisz, że Paul Pogba odejdzie z Manchesteru United?

Odejdzie z Manchesteru?

Czy przygoda Paula Pogby z Manchesterem United dobiega końca. Media coraz częściej spekulują, że Francuz może latem zmienić pracodawcę. W ostatnim czasie wokół Pogby jest dużo szumu. Prasa rozpisywała się, że Francuz nie jest zadowolony ze swojej pozycji w Manchesterze United. Piłkarz podobno nie może ułożyć swojej współpracy z Jose Mourinho i coraz częściej grymasi na stosowaną przez niego taktykę. Sam Portugalczyk nie waha się już przed sadzaniem Pogby na ławce rezerwowych i wczesnym zdejmowaniem go z boiska. W niedawnych meczach z Tottenhamem i Newcastle francuski pomocnik grał niewiele ponad godzinę. Przeciwko Huddersfield i Sevilli wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Mourinho wolał wystawić w podstawowej jedenastce niedoświadczonego Scotta McTominaya. Według magazynu "Sports Illustrated" tarcia między Mourinho a Pogbą mogą doprowadzić do odejścia piłkarza z Manchesteru United. Mino Raiola, agent piłkarza, podobno zaczął już działać i zasygnalizował czołowym klubom kontynentu, że jego klient jest gotowy do zmiany pracodawcy.

Myślisz, że Paul Pogba odejdzie z Manchesteru United?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 485

  • 2018.02.22
  • Źródło: goal.com


Paul Pogba odejdzie z Manchesteru United. Wszystko przez... Mourinho!

Paul Pogba odejdzie z Manchesteru United. Wszystko przez... Mourinho!

Zła taktyka

Paul Ince uważa, że Paul Pogba może latem odejść z Manchesteru United. Wszystko przez ostatnie sygnały, że Francuz nie jest zadowolony ze swojej roli w taktyce Jose Mourinho. Dziennik "L'Equipe" poinformował, że Pogba źle czuje się jako jeden z defensywnych pomocników w schemacie 1-4-2-3-1. Piłkarz miał nalegać na Mourinho, by ten zmienił taktykę i ustawiał drużynę w systemie 1-4-3-3. - Jeśli to, co media piszą o Pogbie, byłoby prawdą, to byłbym rozczarowany, ale nie zdziwiony - komentuje Ince. - Rozumiem, dlaczego Pogba może nie być zadowolony z taktyki Mourinho. On lubi atakować i wręcz włóczyć się po boisku. Nie przyszedł tu, żeby grać jako defensywny pomocnik. Ani tego nie lubi, ani nie jest w tym najlepszy. Dlaczego więc Mourinho upiera się, by wystawiać go na tej pozycji? - pyta były reprezentant Anglii. - Skoro pojawiają się sygnały, że Pogba jest nieszczęśliwy, to spodziewam się, że latem może zmienić klub. Jest jednym z najlepszych piłkarzy świata. Zasługuje na to, żeby grać na swojej ulubionej pozycji, gdzie może pokazać talent i wyrazić siebie - podkreśla Ince.

  • 2018.02.16
  • Źródło: goal.com

Ale wyznanie Moraty! To właśnie dzięki Mourinho jego kariera się tak potoczyła?

Ale wyznanie Moraty! To właśnie dzięki Mourinho jego kariera się tak potoczyła?

Hiszpan chwali trenera

"Mourinho miał charakter, dbał o wychowanków. Dawał nam zachęty i jednocześnie potrafił ganić. Dzięki niemu podpisałem pierwszy wielki kontrakt z Realem Madryt. Powiedział mi, że jeśli dobrze to rozwiążę, nigdy więcej w życiu nie będę musiał pracować. Na początku nie skupiałem się tak bardzo. W wieku siedemnastu lat szedłem na trening, żeby się bawić, a nie żeby być zawodnikiem Realu Madryt i utrzymywać rodzinę. Mourinho powiedział, że muszę się skupić. Dał mi alternatywę. Grałem z Nacho i powiedziałem mu, że musimy się komuś postawić, bo tego chciał trener. Prawie się starłem z Diego Costą na Calderón. Czasami z Diego to wspominamy i się śmiejemy z tego" - Alvaro Morata

  • 2018.02.13
  • Źródło: AS