Takiego zwolnienia w Manchesterze jeszcze nie było! Mourinho przeszedł sam siebie!

Takiego zwolnienia w Manchesterze jeszcze nie było! Mourinho przeszedł sam siebie!

Nietypowe zwolnienia w Manchesterze

Jose Mourinho zwolnił chłopców i dziewczęta zajmujących się podawaniem piłek na Old Trafford i zastąpił ich zawodnikami klubowych drużyn juniorskich U-16 - poinformował Steve Bates, dziennikarz „Mirrora”. Powodem ma być możliwość przyspieszenia lub spowolnienia gry, gdy wymaga tego sytuacja. Dotychczas wyborem podających zajmowała się Fundacja Manchesteru United.Z tym ma duży problem Manchester United daniem Mourinho. Muszą to zmienić

Z tym ma duży problem Manchester United daniem Mourinho. Muszą to zmienić

Mourinho po remisie ze Stoke

"Mogliśmy strzelić bramkę zarówno w pierwszej, jak i w drugiej części gry. Trafiliśmy w słupek, bramkarz popisywał się dobrymi interwencjami albo po prostu zabrakło nam precyzji. Golkiperzy rywali zawsze spisują się fantastycznie w pojedynkach z nami. Marnujemy jednak zbyt wiele klarownych okazji" - Jose Mourinho.

Piękne słowa Mourinho o Rooney'u! Sama prawda!

Piękne słowa Mourinho o Rooney'u! Sama prawda!

Rekord Rooney'a

"Jest rekordzistą największego klubu w Anglii i jednego z największych na świecie. Przed nim rekordzistą był legendarny angielski piłkarz. Teraz Wayne stał się legendą" - Jose Mourinho.Mourinho właśnie sprzedał piłkarza i już... zaczyna snuć plany jego powrotu!

Mourinho właśnie sprzedał piłkarza i już... zaczyna snuć plany jego powrotu!

Depay jeszcze wróci do Man Utd?

"Depayowi nie udało mu się przebić do składu w ciągu tych 18 miesięcy, które tu spędził. Wciąż jest jednak młody i to bardzo ważne, by klub utrzymywał kontrolę nad jego talentem. Wszyscy mamy nadzieję, że będzie się dobrze spisywał w Lyonie. Dlaczego wtedy miałby nie wrócić? Wszyscy go tutaj lubią" - Jose Mourinho.Mourinho sprzedał gwiazdę Manchesteru!

Mourinho sprzedał gwiazdę Manchesteru!

Oficjalnie: Depay trafił do Lyonu!

Memphis Depay nie jest już piłkarzem Manchesteru United. W piątek holenderski skrzydłowy został zaprezentowany jako nowy zawodnik Olympique Lyon. Lyon zapłacił za 27-krotnego reprezentanta Holandii 16 milionów euro. Na konto Manchesteru United może jednak trafić kilka dodatkowych milionów w formie bonusów. Łączna wartość transferu może wynieść maksymalnie 25 milionów euro. W nowym klubie holenderski piłkarz grać będzie z numerem 9 na koszulce.

Co za chora akcja! Jose Mourinho jest nękany!

Co za chora akcja! Jose Mourinho jest nękany!

Prześladowczyni Mourinho

Jose Mourinho boryka się z problemem sławy - donosi "The Sun". Portugalskiemu szkoleniowcowi od dłuższego czasu nie daje żyć blondwłosa fanka z Włoch, która właśnie dostała zakaz wstępu na Old Trafford oraz obiekty treningowe Manchesteru United. Kobieta wcześniej miała akredytacje fotoreporterską na mecze, więc miała łatwy dostęp do trenera, teraz jednak będzie miała trudniejszy dostęp do Jose Mourinho. Podobno sytuacja trwała już od momentu, kiedy Jose był trenerem Chelsea.