Wojtek Szczęsny ocenił swoją formę!

Wojtek Szczęsny ocenił swoją formę!

"To najlepszy okres mojej kariery"

Wojciech Szczęsny jest w tym sezonie w bardzo wysokiej formie. 25-letni bramkarz uważa, że to najlepszy okres jego kariery: "To chyba najlepszy okres w mojej karierze, bo faktycznie w tym sezonie udało mi się jeszcze nie dać d... Mam o co walczyć. Moja przyszłość jest cały czas niepewna. Niby motywacja jest ta sama, ale ta niepewność daje ci kopa do jeszcze cięższej pracy. Wyznaczam sobie nowe standardy, staram się ich trzymać. Mam nadzieję, że zachowam je nawet wtedy, kiedy tej niepewności już nie będzie" - podkreśla reprezentant Polski.

  • dzisiaj
  • Źródło: Łączy Nas Piłka
  • Komentarze


Szokujące wieści odnośnie przyszłości Krychowiaka w PSG!

Szokujące wieści odnośnie przyszłości Krychowiaka w PSG!

Krycha chciał odejść z Paryża?

Według dziennikarzy "France Football" pod koniec zeszłego roku Grzegorz Krychowiak bardzo poważnie rozważał odejście z klubu: "Poważnie zastanawiał się nad swoją przyszłością i był bliski odejścia z PSG" - czytamy w artykule. "Ostatecznie zmienił decyzję, postanowił nie rezygnować z walki o pierwszy skład i da z siebie wszystko, by przekonać trenera" - dodaje dziennikarz.

  • 2017.01.18
  • Źródło: France Football
  • Komentarze

Z tego skrzydłowego nasza kadra może mieć ogromny pożytek! Kolejny świetny występ!

Z tego skrzydłowego nasza kadra może mieć ogromny pożytek! Kolejny świetny występ!

Kapitalny Wszołek

Wyborną dyspozycję zademonstrował w czwartkowym meczu 26. kolejki The Championship Paweł Wszołek. Polak wypracował gola, a jego Queens Park Rangers sprawiło dużą niespodziankę, wygrywając na wyjeździe z Reading FC 1:0. Polak, który wystąpił w pełnym wymiarze czasowym, spisywał się w czwartek doskonale. Przechodziły przez niego niemal wszystkie akcje Queens Park Rangers i gdyby podopieczni Iana Hollowaya pokazali lepszą skuteczność, to nasz reprezentant mógłby zakończyć rywalizację z kilkoma asystami.Z takimi rywalami może Polska zagrać w grupie na 48-drużynowym mundialu. Matko, to jakiś żart?!

Czy będziesz oglądał mecze tak wyglądającej fazy grupowej mundialu od 2026 roku?

Możliwe grupy MŚ 2026

Powiększenie liczby uczestników mistrzostw świata wywołało wielkie emocje. Jak będzie wyglądał mundial w 2026 roku? Pojęcie o tym może dać symulacja przeprowadzona przez Huw Daviesa, dziennikarza magazynu "FourFourTwo". Podstawą do stworzenia tego opracowania był aktualny ranking FIFA. Wśród finalistów znalazłaby się oczywiście reprezentacja Polski, która spotkałaby się w jednej grupie z Tunezją i Uzbekistanem. Inne zestawienia byłyby jeszcze bardziej egzotyczne. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się grupa złożona z Walii, Curacao i Chin.

Czy będziesz oglądał mecze tak wyglądającej fazy grupowej mundialu od 2026 roku?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 46

Legendarny polski reprezentant pochwala reformę mundialu!

Legendarny polski reprezentant pochwala reformę mundialu!

48 drużyn dobrym rozwiązaniem

"Marzeniem każdego piłkarza jest gra w finałach mistrzostw świata, a teraz wystąpi w nich ponad trzystu zawodników więcej. To też nieprawdopodobna promocja piłki. I owszem, jest to też skok na kasę. Jednak im więcej pieniędzy, tym większy będzie poziom. Ta kasa w Europie jest, a jeśli zostanie przekazana na przykład do Afryki, to jestem pewien, że poziom futbolu tam się poprawi" - Jan Tomaszewski.Reprezentant Polski może pobić dwa historyczne rekordy! To będzie jego rok?

Reprezentant Polski może pobić dwa historyczne rekordy! To będzie jego rok?

Boruc przed szansą

Kariera Boruca nieubłaganie zmierza ku końcowi, ale nim doświadczony golkiper przejdzie na emeryturę, może pobić jeszcze dwa inne reprezentacyjne rekordy. Po pierwsze, może zostać golkiperem, który zachował czyste konto w największej liczbie meczów Biało-Czerwonych. Po drugie, ma realną szansę na zostanie najstarszym reprezentantem Polski w historii. Pierwszy z tych rekordów dzierży Józef Wandzik, który nie dał się pokonać w aż 25 z 52 występów w drużynie narodowej. Z kolei najstarszym reprezentantem Polski w historii jest Władysław Szczepaniak. Legendarny piłkarz Polonii Warszawa, który był kapitanem Biało-Czerwonych podczas debiutu na mistrzostwach świata (1938), ostatni mecz w reprezentacji rozegrał, licząc sobie 37 lat i 118 dni.

Ten bramkarz coraz mocniej puka do składu reprezentacji Polski! Sam mówi, na co zasługuje!

Ten bramkarz coraz mocniej puka do składu reprezentacji Polski! Sam mówi, na co zasługuje!

Skorupski 3. bramkarzem?

"Obecnie najlepszym polskim bramkarzem jest Szczęsny. Niezły jest też Fabiański, ale w tym sezonie jego umiejętności nie idą w parze z wynikami Swansea. A ja? To pytanie do trenera Nawałki, ale myślę, że na miejsce w trójce zasługuję" - Łukasz Skorupski.