AC Milan wykorzysta sytuację! Oni mogą sprowadzić napastnika światowej klasy!

AC Milan wykorzysta sytuację! Oni mogą sprowadzić napastnika światowej klasy!

Costa wypożyczony?

Diego Costa ma odejść z Chelsea Londyn w letnim okienku transferowym. Zawodnika do końca roku może wypożyczyć AC Milan - donosi „La Repubblica”. Hiszpański napastnik ma wrócić do Altetico Madryt. Na „Rojiblancos” jest jednak nałożony zakaz transferowy do końca roku. Dlatego 28-latek ma być wypożyczony do klubu z San Siro, a w styczniu trafić do Atletico na zasadzie transferu definitywnego. Diego Costy w drużynie ze Stamford Bridge nie widzi Antonio Conte, menedżer „The Blues”. Reprezentant Hiszpanii nie przygotowuje się z drużyną do nowego sezonu.

  • 2017.07.21
  • Źródło: La Repubblica

As odejdzie z Madrytu? Trzy kluby są mocno zainteresowane!

As odejdzie z Madrytu? Trzy kluby są mocno zainteresowane!

Vietto na wylocie?

Valencia jest zainteresowana pozyskaniem Luciano Vietto. Napastnikiem Atletico Madryt interesują się także Southampton FC oraz Sampdoria Genua. „Super Deporte” donosi, że działacze klubu z Mestalla rozmawiali na początku tego miesiąca z przedstawicielami „Rojiblancos” na temat ewentualnego wypożyczenia napastnika. Choć Argentyńczyk jest gotowy rozstać się z Atletico, to jego odejście wykluczył wtedy trener Diego Simeone.

  • 2017.07.19
  • Źródło: Super Deporte


To koniec marzeń gwiazdy reprezentacji Polski o grze w Madrycie! Rzeczywistość dała w kość! Szkoda...

To koniec marzeń gwiazdy reprezentacji Polski o grze w Madrycie! Rzeczywistość dała w kość! Szkoda...

Atletico nie chce Krychy

Grzegorz Krychowiak nie poleciał na przedsezonowe tournee do USA z PSG. W związku z tym pojawiły się ciekawe wieści z Hiszpanii. Sprowadzeniem do siebie Polaka było ponoć zainteresowane Atletico Madryt. "Super Express" dowiedział się jednak, że ten klub nie bierze Krychowiaka pod uwagę. Ekipa z Madrytu zdecydowanie i w dość brutalny sposób ucięła plotki. Wszystko potwierdził na Twitterze Piotr Koźmiński pisząc "Może zmartwię niektórych, ale informacja PROSTO od wysoko postawionej osoby w Atletico M: Nie interesujemy sie Krychowiakiem, nie ten poziom"

  • 2017.07.18
  • Źródło: Super Express


Diego Simeone uratuje Grzegorza Krychowiaka! To wręcz szokująca wiadomość! Co o tym myślicie?

Czy Krychowiak pasowałby do Atletico Madryt?

Atletico zainteresowane Krychowiakiem

Grzegorz Krychowiak nie pojechał na obóz przygotowawczy z zespołem PSG do Stanów Zjednoczonych, co jasno pokazuje, że Unai Emery nie zamierza na niego stawiać jesienią. Reprezentantem Polski zainteresował się jednak... Diego Simeone. Po prawie pół roku bez gry, Krychowiak mógłby trafić do równie dobrego zespołu i do kraju, w którym jego kariera rozkwitła. Faworytami do wzmocnienia środka pola Atletico są Fabinho oraz Grzegorz Krychowiak. Polak akurat jest wyborem numer dwa, ale jego kandydaturę zaproponował ponoć sam Diego Simeone. Do tego jego transfer byłby znacznie łatwiejszy do przeprowadzenia. Zaskakującą informację podał dobrze zorientowany hiszpański dziennikarz Joaquin Rodriguez współpracujący m.in. Onda Cero, Punto Radio czy Antena 3. Jest również dyrektorem Criminal Leaks. Jego zdaniem, Atletico Madryt zaproponowało już szefom PSG 18 milionów euro za transfer definitywny Grzegorza Krychowiaka.

Czy Krychowiak pasowałby do Atletico Madryt?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 898

  • 2017.07.17
  • Źródło: Onet.pl