Co za wieśniackie zachowanie kibiców w Rosji względem Pogby. I tam ma być rozgrywany mundial?

Czy FIFA powinna ukarać Rosjan za skandaliczne zachowanie?

Rasiści na trybunach

Rreprezentacja Francji pokonała Rosję 3:1 w meczu towarzyskim w Petersburgu. W trakcie spotkania doszło do skandalu na tle rasistowskim. Rosyjscy kibice za każdym razem, gdy przy piłce był czarnoskóry piłkarz gości, buczeli i naśladowali odgłosy małp, co można było usłyszeć nawet w TV. Rosjanie szczególnie "upodobali" sobie Pogbę oraz Dembele. Te odgłosy wzmogły się kiedy Pogba zdobył bramkę. To kolejny skandal rasistowski w Rosji w ostatnim czasie. FIFA wszczęła w tej sprawie dochodzenie. Obecnie federacja jest na etapie zbierania szczegółowych informacji o tym zdarzeniu.

Czy FIFA powinna ukarać Rosjan za skandaliczne zachowanie?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 1093

  • 2018.03.28
  • Źródło: goal.com


To koniec Pogby w Manchesterze United! Nie tak miało to wyglądać

To koniec Pogby w Manchesterze United! Nie tak miało to wyglądać

Złe relacje

Dni Paula Pogby w Manchesterze United są już policzone - donosi "The Mirror". Angielski klub zbiera fundusze na kolejne wzmocnienia. "Czerwone Diabły" latem planują wielkie wzmocnienia, a ofiarą rewolucji w zespole ma być między innymi Paul Pogba. Sprowadzony za 105 milionów euro pomocnik w tym sezonie zdecydowanie zawodzi. W dodatku jego relacje z Jose Mourinho od kilku tygodni nie układają się najlepiej. Francuz nie jest zadowolony z tego, że ląduje coraz częściej na ławce rezerwowych, a portugalski trener nie jest zadowolony z postawy swojego podopiecznego na murawie. Dziennik "The Sun" pisał już, że obaj panowie niemal w ogóle ze sobą nie rozmawiają i komunikują się tylko poprzez asystenta menedżera, Ruiego Farię. Dni Paula Pogby na Old Trafford mają być zatem już policzone. Angielski klub ponadto zbiera pieniądze na letnie transfery, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży pomocnika mają pomóc zdaniem "The Mirror" w sprowadzeniu m. in. Alexa Sandro, Raphaela Varane'a lub Marquinhosa, a także Toniego Kroosa albo Marco Verrattiego.

  • 2018.03.25
  • Źródło: Daily Mirror

Pogba chce grać w jednej drużynie z Neymarem! Czy będzie transfer?

Pogba chce grać w jednej drużynie z Neymarem! Czy będzie transfer?

"To byłaby przyjemność"

Paul Pogba chciałby w przyszłości zagrać z Neymarem. Obaj zawodnicy komplementują się nawzajem. Neymar zrobił to już dwa lata temu. Chwalił wówczas Pogbę i wyraził nadzieję, że kiedyś zagra z nim w jednej drużynie. - Też lubię jego grę. Jest prawdziwą definicją radości z futbolu. Uwielbiam oglądać go w akcj. Kiedy w dowolnym miejscu na świecie powie się o Neymarze, to każdy będzie wiedział, kto to jest i co robi. Gdyby kiedyś udało mi się z nim zagrać, to byłaby dla mnie duża przyjemność - przyznaje Francuz.

  • 2018.03.21
  • Źródło: ESPN