Ale wpadka Pogby! Cała Anglia się z niego śmieje, a cała sytuacja jest absurdalna!

Ale wpadka Pogby! Cała Anglia się z niego śmieje, a cała sytuacja jest absurdalna!

100 funtów Pogby

Paul Pogba narobił sobie problemów wizerunkowych, bo zwlekał z zapłatą... stu funtów za wykonaną usługę. W "The Sun" głos zabrał Kondi Moyo, który prowadzi firmę zajmującą się przeprowadzkami. W grudniu otrzymał zlecenie od Pogby, które polegało na przewiezieniu kilku kartonów z magazynu do domu piłkarza w Altrincham (wartego 2,9 mln funtów). Za pracę należało mu się sto funtów. Kondi Moyo miał czekać na przelew. Od wykonania usługi minęły już trzy miesiące, a przelewu jak nie było, tak nie ma. Jak obliczyły angielskie media, gwiazdor futbolu zarabia sto funtów w... 3 minuty i 47 sekund.Mourinho ma problem! Gwiazdy Manchesteru wypadają z gry!

Mourinho ma problem! Gwiazdy Manchesteru wypadają z gry!

Pogba i Blind kontuzjowani

Manchester United wygrał w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału z FK Rostów 1:0 i awansował do ćwierćfinału Ligi Europy. W pojedynku tym kontuzji doznało dwóch zawodników Czerwonych Diabłów: Paul Pogba i Daley Blind.Fatalne wiadomości dla Pogby! W Manchesterze będą wściekli!

Fatalne wiadomości dla Pogby! W Manchesterze będą wściekli!

Pogba nie zagra przez 3 tygodnie

Paul Pogba będzie musiał pauzować trzy tygodnie z powodu kontuzji ścięgna udowego - urazu doznał podczas czwartkowego meczu Ligi Europy z FK Rostów (1:0). Na pewno zabraknie go z Middlesbrough w ten weekend i całkiem możliwe, że z West Bromwich Albion po meczach międzynarodowych.