Legenda skrytykowała nieodpowiedzialne zachowanie piłkarza Arsenalu

Legenda skrytykowała nieodpowiedzialne zachowanie piłkarza Arsenalu

Henry o czerwonej kartce Xhaki

"To nie pierwszy raz. Podobnie było ze Swansea. Wtedy był kontratak, tym razem nie ma usprawiedliwienia. Dlaczego tak się zachował na własnej połowie, 25 minut przed końcem? Przepisy są jasne. Czy to był gorszy faul niż ten Marcosa Rojo, który nie dostał czerwieni? Nie. Przepisy jednak mówią, że jeśli w czasie faulu dwie nogi są oderwane od podłoża, jest czerwona kartka" - Thierry Henry.



Włoska legenda rozważa zakończenie kariery!

Włoska legenda rozważa zakończenie kariery!

Cassano zawiesi buty na kołku

Antonio Cassano chce zakończyć karierę. 34-letni napastnik nie ma szans na grę w Sampdorii, a nie zamierza zmieniać ligi. Cassano od 2015 roku jest zawodnikiem Sampdorii. Przed rozpoczęciem obecnego sezonu prezes klubu Massimo Ferrero zakomunikował, że doświadczony napastnik nie będzie już częścią zespołu. 34-letni piłkarz miał możliwość przenosin do Serie B, ale odrzucił tę propozycję. W efekcie znany ze swojego niepokornego charakteru zawodnik trenuje z młodzieżą.

  • 2017.01.22
  • Źródło: Football Italia
  • Komentarze

Kolejna legenda wróci do gry na Wyspach! Pięknie!

Kolejna legenda wróci do gry na Wyspach! Pięknie!

Powrót Keane'a

Robbie Keane w zimowym okienku transferowym podpisze kontrakt z jednym z brytyjskich klubów - informuje stacja "Sky Sports". 36-letni skrzydłowy niedawno rozstał się z Los Angeles Galaxy. Irlandczyk był łączony z powrotem do Leeds United, ale szybko okazało się, że nie ma żadnej oferty od walczących o awans do Premier League popularnych Pawi. "Trenowałem ciężko w ostatnich kilku tygodniach i chciałbym jeszcze w tym okienku transferowym znaleźć nowy zespół. Prawdopodobnie będzie to drużyna z Wielkiej Brytanii. Decyzję podejmę pod koniec przyszłego tygodnia" - powiedział Keane.




Co za news! Ronaldinho wraca do Barcelony!!!

Co za news! Ronaldinho wraca do Barcelony!!!

Ambasador Ronnie

Ronaldinho Gaucho wraca do Barcelony w roli ambasadora klubu! - doniósł dziennik "El Mundo Deportivo". Brazylijczyk spotkał się już w tej sprawie z prezesem Blaugrany, Josepem Marią Bartomeu. Oficjalnie powrót Ronaldinho zostanie ogłoszony w przyszłym tygodniu. Ronaldinho już raz powołany był na funkcję ambasadora Barcelony w październiku 2016 roku, ale pierwszego dnia, zamiast pełnić obowiązki w "Dumie Katalonii", zawieruszył się na plaży i jego misja w "Dumie Katalonii" zakończyła się. Niedawno ambasadorem Barcelony został inny Brazylijczyk, Rivaldo. Do obowiązków ambasadora klubu należy reprezentowanie "Barcy" na świecie i występy w drużynie legend klubu.

  • 2017.01.22
  • Źródło: Mundo Deportivo
  • Komentarze

Piękne słowa Mourinho o Rooney'u! Sama prawda!

Piękne słowa Mourinho o Rooney'u! Sama prawda!

Rekord Rooney'a

"Jest rekordzistą największego klubu w Anglii i jednego z największych na świecie. Przed nim rekordzistą był legendarny angielski piłkarz. Teraz Wayne stał się legendą" - Jose Mourinho.