Zlatan Ibrahimović atakuje dziennikarzy! Ale ich zgasił!

Czy Zlatan Ibrahimović to najlepszy Szwecki piłkarz w historii?

"Zazdrościcie mi"

Zlatan Ibrahimović nie ma najlepszych kontaktów ze szwedzkimi dziennikarzami. W ostatnim wywiadzie gwiazdor Manchesteru United wyznał, że jest przez nich atakowany, ponieważ ci zazdroszczą mu pozycji najlepszego szwedzkiego piłkarza w historii. Zlatan Ibrahimović znany jest ze swojego dużego ego, choć patrząc na jego piłkarskie umiejętności i sukcesy trudno nie odmówić mu racji. Sam siebie określa jako najlepszego szwedzkiego piłkarza w historii. Teraz po raz kolejny powtórzył te słowa. Napastnik Manchesteru United użył ich w rozmowie na temat szwedzkich dziennikarzy, z którymi nie ma najlepszych relacji. - I co, teraz będą mnie bronić czy atakować? - rozpoczął wywiad Ibrahimović. - Atakują mnie, ponieważ nie mogą zaakceptować, że jestem Zlatanem, najlepszym szwedzkim piłkarzem w historii. Nikt nie dokonał tego co ja. 36-latek nie ma wątpliwości, że nikt nie może się z nim równać. - Jedenaście razy byłem wybierany piłkarzem roku w Szwecji. Ile tytułów ma kolejny zawodnik? Dwa - dodał w swoim stylu. - Czy nie jestem arogancki? To nie ma znaczenia. Jestem dumny - podsumował.

Czy Zlatan Ibrahimović to najlepszy Szwecki piłkarz w historii?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 407

  • 2017.12.31
  • Źródło: Sportowe Fakty

Katastrofa w Manchesterze. Mourinho traci Lukaku i Zlatana

Czy Manchester United ma jeszcze szanse na zdobycie mistrzostwa?

Kontuzje trapią United

Fatalne wiadomości dla fanów Manchesteru United. W meczu z Southampton nie pojawił się w ogóle Zlatan Ibrahimović. Jak wyjaśnił Jose Mourinho Szwed ma kolejne problemy zdrowotne i prawdopodobnie wypada z gry na około miesiąc. Sytuację pogarsza fakt, że urazu głowy w starciu ze "Świętymi" nabawił się Romelu Lukaku. Jose Mourinho stracił więc swoich dwóch napastników w jednym czasie. "Nic nie mogę na to poradzić, złe wiadomości przychodzą nagle" - powiedział trener Czerwonych Diabłów.

Czy Manchester United ma jeszcze szanse na zdobycie mistrzostwa?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 646

  • 2017.12.30
  • Źródło: goal.com


Co za wyznanie byłego trenera Zlatana: On kiedyś w ogóle nie umiał strzelać bramek

Co za wyznanie byłego trenera Zlatana: On kiedyś w ogóle nie umiał strzelać bramek

Problemy ze skutecznością

Fabio Capello wyjawił, że w momencie kiedy Zlatan Ibrahimović przeszedł do Juventusu, to okazało się, że ma poważne problemy z trafianiem do bramki. Szwedzki napastnik do włoskiego klubu trafił w 2004 roku i spędził tam dwa lata. - Kiedy Ibrahimović przeszedł do Juventusu, to nie potrafił strzelać. Jego agent, Mino Raiola, mówił mi: "Zlatan jest niesamowicie silny, potrafi przełamać rękawice bramkarzowi". Odpowiedział mu: "Posłuchaj mnie, póki co to on tylko wybija szyby w sali gimnastycznej" - powiedział Capello cytowany przez magazyn "FourFourTwo". - Potem Zlatan ćwiczył strzały każdego dnia i oczywiście, jak wszyscy wiedzą, znacznie poprawił się w tym aspekcie gry - dodał były szkoleniowiec Juventusu.

  • 2017.12.24
  • Źródło: Sky Sports