Nie uwierzycie! Gwiazdor Bayernu Monachium odejdzie za 100 milionów euro! A we wszystko zamieszana jest Barcelona!

Czy Muller poradziłby sobie w Premier League?

Coutinho do Barcy, a Muller...

Sensacyjne doniesienia docierają od dziennikarzy naszych zachodnich sąsiadów. Według "Bilda" Liverpool będzie chciał sprzedać Philippe Coutinho do Barcelony, ponieważ działacze uważają, że zatrzymanie Brazylijczyka nie będzie możliwe, a w jego miejsce miałby przyjść Thomas Muller. Niemiec nie ma pewnego miejsca w składzie Bayernu Monachium, a Carlo Ancelotti stale pomija go w wyjściowej jedenastce. Co ciekawe, angielski klub miałby zapłacić za zawodnika Bawarczyków aż 100 milionów euro.

Czy Muller poradziłby sobie w Premier League?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 949

  • 2017.09.21
  • Źródło: Bild


Transferowy hit był już bardzo blisko! Gwiazdor Bayernu przyznał, że i tak odejdzie z klubu!

Transferowy hit był już bardzo blisko! Gwiazdor Bayernu przyznał, że i tak odejdzie z klubu!

Muller był bliski United

Thomas Muller w rozmowie z niemieckim magazynem „Kicker” zdradził, że w pewnym momencie swojej kariery był gotowy na przenosiny do Manchesteru United. "Był taki moment dwa lata temu, że temat przenosin nagłośnił się, a ja rozważałem tę opcję. Mimo poważnej oferty, klub postanowił mnie jednak zatrzymać. Nie musiałem dłużej o tym myśleć, ponieważ działacze Bayernu zapewnili mnie o mojej wielkiej wartości dla zespołu" - powiedział 27-letni Niemiec. Sprawa transferu wróciła również tego lata, ale nie pojawiły się żadne konkrety. Niemiec będący ostatnio w gorszej dyspozycji strzeleckiej przyznał, że byłby dziś gotów wysłuchać nadesłanych propozycji. "Transfer? Tak, istnieje taka możliwość. Kiedy mój czas w Bayernie upłynie, to będzie po prostu koniec. Bastian Schweinsteiger grał tu przez ponad dziesięć lat, ale teraz nie ma go tu już dwa lata, a w jego miejsce sprowadzono kogoś innego. Podobnie będzie również w moim przypadku" - dodał Muller

  • 2017.09.12
  • Źródło: Kicker


Bayern Monachium traci kontrolę nad zawodnikami! Stracą wielką gwiazdę? To byłby cios!

Czy Thomas Muller poradziłby sobie w Premier League?

Muller niezadowolony

Jak informują dziennikarze niemieckiego "Bilda", Thomas Müller może trafić do Premier League. Chelsea, Liverpool i Arsenal - te trzy kluby z czołówki Premier League już latem wykazywały zainteresowanie pozyskaniem niemieckiego napastnika. Niewykluczone, że w najbliższym okienku transferowym jeden z zespołów zdecyduje się na przeprowadzenie transakcji. Przyszłość Müllera w Bayernie wydaje się być bardzo niepewna. Zawodnik kilka dni temu wyraził swoją irytację spowodowaną niewielką rolą w zespole Carlo Ancelottiego. Piłkarz nie jest zadowolony, że coraz częściej spotkania zaczyna na ławce rezerwowych.

Czy Thomas Muller poradziłby sobie w Premier League?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 408

  • 2017.09.06
  • Źródło: Bild