Jeden z MSN przyznał, jak wiele zawdzięcza Luisowi Enrique! Już zbiera im się na wspomnienia! <3

Jeden z MSN przyznał, jak wiele zawdzięcza Luisowi Enrique! Już zbiera im się na wspomnienia! <3

Suarez docenił pracę trenera

"Wcześniej kiedy traciłem piłkę, spuszczałem głowę i czekałem na następną akcję. Luis Enrique powiedział mi, że każdą sekundę trzeba wykorzystywać na pressing. Prosił mnie również, abym postarał się mniej dyskutować z sędziami. Bardzo poprawił moją grę i wiele mnie nauczył, mimo że może się nie wydawać, że tak jest. On również był napastnikiem, dlatego wiedział, jakie ruchy mogę wykonywać, aby pomóc kolegom" - Luis Suarez.

  • 2017.05.27
  • Źródło: as.com

Wybrano najlepszego napastnika na świecie! Czy to mogło skończyć się inaczej?!

Wybrano najlepszego napastnika na świecie! Czy to mogło skończyć się inaczej?!

Suarez, a tuż za nim Lewy!

Popularny portal squawka.com, który jest znany ze swoich licznych statysty i porównań, wybrał najlepszych środkowych napastników z pięciu topowych lig w Europie. Oto jak prezentuje się ranking. 1. Luis Suarez (FC Barcelona) 2. Robert Lewandowski (Bayern Monachium) 3. Edinson Cavani (PSG) 4. Harry Kane (Tottenham) 5. Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia) 6. Gonzalo Higuain (Juventus) 7. Alexandre Lacazette (Lyon) 8. Edin Dzeko (Roma) 9. Karim Benzema (Real Madryt) 10. Radamel Falcao (Monaco) 11. Diego Costa (Chelsea) 12. Kylian Mbappé (Monaco) 13. Andrea Belotti (Torino) 14. Alvaro Morata (Real Madryt) 15. Zlatan Ibrahimović (Manchester United)

  • 2017.05.22
  • Źródło: Squawka.comLeo Messi i Luis Suarez od tej pory będą współpracować nie tylko na boisku! Wszystko przez... kobiety! :D

Leo Messi i Luis Suarez od tej pory będą współpracować nie tylko na boisku! Wszystko przez... kobiety! :D

Sklep partnerek oficjalnie otwarty

Antonella Roccuzzo i Sofia Balbi - partnerki Leo Messiego i Luisa Suareza zdecydowały się założyć wspólny interes. W środę w Barcelonie odbyło się oficjalne otwarcie sklepu z butami znanej w Argentynie marki Sarkany. Jest to pierwsze takie miejsce w Europie. Może niebawem czeka nas jakaś akcja promocyjna z udziałem dwóch gwiazdorów Barcelony? Kto wie.

  • 2017.05.18
  • Źródło: Sportowe Fakty

Suarez ocenia kolegów: "Neymar to typ żartownisia, a Leo...

Suarez ocenia kolegów: "Neymar to typ żartownisia, a Leo...

Ney i Messi w oczach Suareza

"Neymar jest typem żartownisia, który cieszy się życiem. Nauczył się to robić z głową. To bardzo dobry kolega, który troszczy się o stan drugiego, o rodzinę swojego kolegi, o wiele rzeczy, których nie widać. Z Leo moja relacja jest nieco inna. Nasze dzieci chodzą razem do przedszkola, jesteśmy sąsiadami. Ja patrzę na Messiego jak na kolegę z drużyny, a nie tak jak patrzy na niego cały świat" - Luis Suarez

  • 2017.05.15
  • Źródło: Goal.com