Gwiazdor Barcelony zdementował ostatnie doniesienia prasy. Chodzi o trenera!

Gwiazdor Barcelony zdementował ostatnie doniesienia prasy. Chodzi o trenera!

Barca jednak ufa Enrique

"Utrata zaufania do trenera? Nic z tych rzeczy. Cieszyliśmy się dzięki niemu i teraz też cierpimy wszyscy razem. I wszyscy powinniśmy wyjść z tej sytuacji" - Luis Suarez.

Surez opisał atmosferę w szatni po klęsce z PSG

Surez opisał atmosferę w szatni po klęsce z PSG

Luis o nastrojach

"Czujemy ból, jak po każdej porażce. Ciężko jest przegrywać w ten sposób, a w 1/8 finału Ligi Mistrzów gra się trudno, jednak myślę, że ta drużyna jest zdolna odwrócić tę sytuację. Trzeba przekonać siebie samego. Winni jesteśmy wszyscy, kiedy wygrywamy, wygrywamy razem, i odwrotnie tak samo" - Luis Suarez.Luis Suarez padnie gdy się o tym dowie! To są fatalne wieści dla niego i Barcelony!

Luis Suarez padnie gdy się o tym dowie! To są fatalne wieści dla niego i Barcelony!

Kartka podtrzymana

Komisja Apelacyjna RFEF odrzuciła odwołanie złożone przez Barcelonę w sprawie drugiej żółtej kartki otrzymanej przez Luisa Suáreza w rewanżowym meczu półfinału Pucharu Króla z Atlético Madryt. Tym samym zostało podtrzymane zawieszenie zawodnika na jedno spotkanie przez Komitet ds. Rozgrywek.Edison Cavani straszy Luisa Suareza. Taki ma cel napastnik PSG

Edison Cavani straszy Luisa Suareza. Taki ma cel napastnik PSG

"Chcę być lepszy od niego"

"Pozdrowimy się serdecznie przed pierwszym gwizdkiem, ale później zajmiemy się swoimi sprawami. Luis Suarez od wielu lat jest znakomitym napastnikiem, ale mam nadzieję, że tym razem, to ja będę lepszy od niego" - Edison Cavani.

  • 2017.02.14
  • Źródło: Mundo Deportivo
  • Komentarze