Szalony plan gwiazdy Realu Madryt! On trenuje nawet 8 godzin dziennie!

Szalony plan gwiazdy Realu Madryt! On trenuje nawet 8 godzin dziennie!

Program Bale'a

Gareth Bale ciężko haruje, aby zdążyć na finał Ligi Mistrzów w Cardiff. Dziennikarze "MARKI" piszą, że Walijczyk wykonuje dziennie podwójne sesje treningowe, co powoduje, że ćwiczy nawet 8 godzin w jednym dniu. Do tego dochodzi praca w domu. Widać, że zawodnik bardzo chce wystąpić w meczu, który odbędzie się w Walii.

  • 2017.05.26
  • Źródło: marca.com


Chytry plan Realu! Chcą sprzedać swoją supergwiazdę tylko po to, aby kupić kluczową postać swojego odwiecznego rywala!

Myślisz, że Antoine Griezmann przeniósłby się z Atletico do Realu?

Bale do United, Griezmann do Realu

Jak dowiedział się "Don Balon" Real Madryt planuje sprzedać Garetha Bale'a do Manchesteru United, a pieniądze, które klub otrzyma za transfer przeznaczone zostaną na sprowadzenie największej gwiazdy lokalnego rywala - Antoine'a Griezmanna. Wszystko ma odbyć się tego lata, szczegóły transakcji na razie nie są jednak znane.

Myślisz, że Antoine Griezmann przeniósłby się z Atletico do Realu?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 488

  • 2017.05.17
  • Źródło: Don Balon

Mourinho daje 150 mln za dwie gwiazdy Realu! To jest konkretna oferta i Real pewnie jej nie odrzuci!

Kto więcej zyskałby na takim transferze?

150 mln za Bale'a i Jamesa

Manchester United jest zdeterminowany, aby odbudować swoją pozycję. W tym celu do Anglii mieliby trafić James Rodriguez oraz Gareth Bale. Angielski gigant podobno jest gotów przeznaczyć na te wzmocnienia ogromne pieniądze. "Daily Star" spekuluje, że klub z Manchesteru złoży ofertę w wysokości 127,6 mln funtów, czyli ok. 150 mln euro. Dla Realu Madryt może to być atrakcyjna propozycja. Kolumbijski piłkarz często spisuje się poniżej oczekiwań. Z kolei Bale ma problemy z kontuzjami i nie może w pełni rozwinąć skrzydeł.

Kto więcej zyskałby na takim transferze?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 2099

  • 2017.05.16
  • Źródło: Daily Star


Czy to jest jakiś sygnał dla Zidane'a? On ustawia gwiazdę Realu Madryt na złej pozycji!

Na jakiej pozycji powinien występować Gareth Bale w Realu Madryt?

Bale nadal jest obrońcą

"Największym problemem, z jakim boryka się Gareth, a znam go dobrze, bo zadebiutował w prowadzonej przeze mnie Walii w wieku 17 lat, jest to, że zaczynał na lewej obronie. Dla mnie nadal jest lewym obrońcą. Ludzie mówią, że nie możesz być najlepszym graczem na świecie jako lewy obrońca, a ja przypomnę im o Maldinim, Roberto Carlosie czy Camacho, który też wcale nie był żadną kłodą. Dla mnie to jego najlepsza pozycja. Bale jest lewonożny, ale gra na prawej stronie. Nigdy nie widziałem, aby Roberto Carlos albo ktoś inny tam występował. Co więcej, Bale doznał poważnej kontuzji, kiedy był jeszcze bardzo młody. Sądzę, że to wpłynęło na jego rozwój. Rehabilitacja nie przebiegła najlepiej, było wiele powikłań, a potem znów miał podobny uraz. Szkoda, że gdy byłem selekcjonerem, stracił około trzydziestu procent spotkań" - John Toshack, były trener Realu Madryt.

Na jakiej pozycji powinien występować Gareth Bale w Realu Madryt?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 204

  • 2017.05.14
  • Źródło: mundodeportivo.com