Co się stało z tercetem BBC?! To jest aż przerażające!

Co się stało z tercetem BBC?! To jest aż przerażające!

Brakuje 27 goli

„Brakuje 27 goli BBC” – MARCA analizuje, że rok temu na tym etapie sezonu Bale, Benzema i Cristiano mieli razem na koncie 70 trafień, a teraz jest ich tylko 43. Potencjał tercetu naruszyły kontuzje. Walijczyk ma być gotowy na grę od pierwszej minuty w starciu z Villarrealem.

Gwiazdy Realu Madryt mają kryzys! Zobaczcie na to, różnica jest powalająca!

Gwiazdy Realu Madryt mają kryzys! Zobaczcie na to, różnica jest powalająca!

Okładka "Marki"

"Brakuje 27 goli BBC" – Tak "Marca" zatytułowała swoją okładkę analizując, że rok temu na tym etapie sezonu Gareth Bale, Karim Benzema i Cristiano Ronaldo mieli razem na koncie 70 trafień, a teraz jest ich tylko 43. Zdecydowanie potencjał tercetu naruszyły kontuzje, ale dziennik przyznaje, że jest to też sprawa spadku formy.Rywale Realu Madryt mogą już się bać! Takie informacje zapewne lubi Zidane!

Rywale Realu Madryt mogą już się bać! Takie informacje zapewne lubi Zidane!

Najlepszy Bale za dwa tygodnie

Real Madryt nie czuje żadnego pośpiechu w związku z powrotem Garetha Bale'a. Wypełniono przewidywane terminy, bo lekarze zakładali, że Walijczyk najwcześniej na boisko wróci w drugiej połowie lutego. Teraz nadchodzi jednak czas, w którym atakujący ma wejść w rytm i złapać odpowiednią formę. Według Marki, ma mu to zająć dwa tygodnie.