Barcelona straci jednego z MSN i nie będzie nic mogła zrobić? To będzie transfer wszech czasów!

Czy Neymar powinien przejść do Man Utd?

Neymar w Man Utd?

Manchester United interesuje się Neymarem. Angielski klub jest w stanie aktywować klauzulę odejścia zawartą w kontrakcie Brazylijczyka z Barceloną - informuje dziennik "Sport". Teraz wynosi ona 200 mln euro, w kolejnym sezonie - 222 mln euro, by docelowo osiągnąć pułap 250 mln euro. Potężne kwoty nie odstraszają jednak Manchesteru United, który od dawna jest łączony z transferem gwiazdy reprezentacji Brazylii. Do Neymara miał nawet dzwonić Jose Mourinho. Portugalczyk przekonywał piłkarza, że przejście na Old Trafford wiąże się z wielkimi korzyściami dla rozwoju jego kariery. Manchester United kusi także pieniędzmi - według hiszpańskiej prasy Neymar mógłby zarabiać w Anglii 25 mln euro za każdy sezon.

Czy Neymar powinien przejść do Man Utd?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 1024Neymar odrzucony przez trenera! Jak to w ogóle mogło się stać?!

Neymar odrzucony przez trenera! Jak to w ogóle mogło się stać?!

Conte nie chce Brazylijczyka

Według ostatnich doniesień "Tuttosport" Chelsea chciała pozyskać Neymara, a Roman Abramowicz zgodził się zapłacić za niego aż 155 milionów funtów. Jednak Antonio Conte podobno sprzeciwił się tej decyzji mówiąc, że nie byłby to odpowiedni ruch dla jego zespołu.

  • 2017.03.27
  • Źródło: Bleacher Report
  • Komentarze

Ale robi się gorąco wokół Barcelony! Czyżby Neymar osiągnął swój cel? On o tym marzył!

Ale robi się gorąco wokół Barcelony! Czyżby Neymar osiągnął swój cel? On o tym marzył!

Coutinho odpowiada Neymarowi

Neymar w ostatnim czasie bardzo wychwala Coutinho i namawia na transfer do Barcelony. Piłkarz Lverpoolu nie pozostał dłużny i pochwalił swojego kolegę z reprezentacji i powiedział, że uwielbia grać z nim w drużynie. "Poznaliśmy się w młodzieżowych kategoriach reprezentacji Brazylii. Od dłuższego czasu występujemy w jednym zespole i bardzo dobrze się rozumiemy. Granie u boku Neymara jest bardzo łatwe, ponieważ on jest crackiem. Chodzi o to, aby dostarczyć do niego piłkę, ponieważ Neymar jest tego typu zawodnikiem, który doskonale wie, jak zrobić różnicę. On decyduje o losach wielu spotkań dzięki swoim indywidualnym akcjom, a to ma ogromne znaczenie dla zespołu" - powiedział Coutinho."On jest lepszy od Ronaldo i Messiego! To obecnie najlepszy piłkarz na świecie!"

Kto jest najlepszym piłkarzem w 2017 roku?
 

Kto jest najlepszym piłkarzem w 2017 roku?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 883