Wojtek Szczęsny ocenił swoją formę!

Wojtek Szczęsny ocenił swoją formę!

"To najlepszy okres mojej kariery"

Wojciech Szczęsny jest w tym sezonie w bardzo wysokiej formie. 25-letni bramkarz uważa, że to najlepszy okres jego kariery: "To chyba najlepszy okres w mojej karierze, bo faktycznie w tym sezonie udało mi się jeszcze nie dać d... Mam o co walczyć. Moja przyszłość jest cały czas niepewna. Niby motywacja jest ta sama, ale ta niepewność daje ci kopa do jeszcze cięższej pracy. Wyznaczam sobie nowe standardy, staram się ich trzymać. Mam nadzieję, że zachowam je nawet wtedy, kiedy tej niepewności już nie będzie" - podkreśla reprezentant Polski.

  • 2017.01.19
  • Źródło: Łączy Nas Piłka
  • KomentarzeTaką filozofię futbolu Szczęsny podłapał w Romie. No w sumie rację to on ma!

Taką filozofię futbolu Szczęsny podłapał w Romie. No w sumie rację to on ma!

Szczęsny o wygrywaniu

"To fajne uczucie zachować kolejne czyste konto. Najważniejszą rzeczą było jednak zdobycie trzech punktów. Nie trzeba było zachować czystego konta, aby to zrealizować, ale dla mnie, jako bramkarza, zawsze jest to miłe. Wiemy, że nie musimy rozgrywać pięknych meczów, aby wygrywać, jeśli każdy będzie wykonywał swoją pracę i wygrywał pojedynki. Wtedy zdobywamy trzy punkty. Tak to wyglądało w trzech ostatnich meczach i miejmy nadzieję, że tak będzie nadal, choć z trochę większą jakością" - Wojciech Szczęsny.Szczęsny wyjawił od kogo zależy jego przyszłość najbardziej!

Szczęsny wyjawił od kogo zależy jego przyszłość najbardziej!

Wenger ma decydujący wpływ

Wciąż nie wiadomo, w jakim klubie w przyszłym sezonie będzie występował Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz przyznał, że bardzo wiele zależy od decyzji Arsene'a Wengera: "Moja przyszłość? Chciałbym ją znać. Moja przyszłość jest w rękach Arsene'a Wengera, czyli człowieka, któremu zaufałem, odkąd miałem 16 lat. Decyzja w całości należy do niego. Jestem zadowolony, że dwa niezwykle mocne kluby chcą, bym reprezentował ich barwy" - zakończył Szczęsny.