Fantastyczne wieści dla Arka Milika! Jego konkurent w Napoli przeniesie się do Chin?

Fantastyczne wieści dla Arka Milika! Jego konkurent w Napoli przeniesie się do Chin?

Mertens kuszony wielką kasą

Reprezentant Belgii od kilkunastu tygodni negocjuje z neapolitańskim klubem warunki przedłużenia obecnej umowy. Jeśli obie strony dojdą do porozumienia, nowy kontrakt skrzydłowego będzie obowiązywać do końca czerwca 2020 roku. Sytuację te chce wykorzystać Tianjin Quanjian, który liczy, że Mertens ostatecznie nie będzie przedłużał umowy z włoskim klubem. Według doniesień "Il Roma", Chińczycy złożyli już ofertę za 29-latka i zaproponowali za jego pozyskanie 20 milionów euro.Na taką deklarację Milika czekaliśmy! To świetna wiadomość dla polskich kibiców!

Na taką deklarację Milika czekaliśmy! To świetna wiadomość dla polskich kibiców!

Milik zagra 90 minut?

"Od wznowienia treningów z pierwszym zespołem jeszcze nie zagrałem 90 minut, ale na mecz reprezentacji jestem gotów. Czuję się bardzo dobrze. To tak naprawdę pytanie do trenera, czy i kiedy dostanę swoją szansę. Ale czy to na pięć minut, czy na trzydzieści, czy na całe spotkanie – jestem gotów i dam z siebie wszystko" - Arkadiusz Milik.

  • 2017.03.24
  • Źródło: Łączy nas piłka
  • Komentarze


Arkadiusz Milik zdradził, czego jeszcze brakuje, aby był w formie jak sprzed kontuzji

Arkadiusz Milik zdradził, czego jeszcze brakuje, aby był w formie jak sprzed kontuzji

Detale Milika

"Na pewno jestem gotowy do gry. Są jednak sprawy, które wymagają czasu, rehabilitacji i systematycznych ćwiczeń. Wciąż muszę pracować. Chodzi o najmniejsze detale, o te ostatnie procenty, żeby noga w pełni się odbudowała. Po prostu potrzebuję jeszcze kilku tygodni. Wszystko będzie jak przed urazem, jestem tego pewien" - Arkadiusz Milik.

  • 2017.03.23
  • Źródło: Przegląd Sportowy
  • Komentarze