Oni już nie chcą Arka Milika! Jest niedobrze...

Czy Arkadiusz Milik da radę odbudować formę w Napoli?

Chievo rezygnuje

Komplikuje się sytuacja Arkadiusza Milika. Chievo Werona zrezygnowało z wypożyczenia Polaka w trakcie zimowego okna transferowego - twierdzi neapolitański dziennik "Il Mattino". Pierwsze informacje o możliwości przeprowadzenia takiego ruchu pojawiły się kilka tygodni temu. Aurelio De Laurentis, szef Napoli, zasugerował w jednym z wywiadów, że dzięki przejściu do słabszego klubu reprezentant Polski miałby większą szansę na regularną grę i odbudowanie formy po zerwaniu więzadeł w kolanie. Chievo też potwierdzało zainteresowanie Milikiem - jeszcze kilka dni temu mówił o nim dyrektor sportowy klubu Giancarlo Romairone. "Il Mattino" twierdzi jednak, że w Weronie ostatecznie zrezygnowali z pomysłu sprowadzenia Polaka. Powód? Poważne wątpliwości dotyczące jego formy i kondycji fizycznej. Nie dość, że Milik przechodzi rehabilitację po ciężkim urazie, to jeszcze w poprzednich miesiącach nie grał zbyt często. W Chievo uważają, że powrót reprezentanta Polski do wysokiej formy będzie trwał długo, więc jego wypożyczenie na pół roku nie byłoby zasadne.

Czy Arkadiusz Milik da radę odbudować formę w Napoli?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 511

  • 2017.11.13
  • Źródło: Il Mattino


Jeszcze większe problemy Milika! Napoli ma już jego następcę!

Jeszcze większe problemy Milika! Napoli ma już jego następcę!

Quagliarella w Napoli?

Włoski dziennik "Il Mattino" poinformował, że SSC Napoli rozważa pozyskanie Fabio Quagliarelli. Włodarze neapolitańskiego klubu mają problemy z kontuzjami kluczowych zawodników. Arkadiusz Milik i Faouzi Ghoulam zerwali więzadła krzyżowe i będą pauzowali przez najbliższych kilka miesięcy. Według najnowszych doniesień zespół ze Stadio San Paolo znalazł następce reprezentanta Polski. Ma nim zostać Fabio Quagliarella, który obecnie występuje w Sampdorii. Włoski napastnik grał w SSC Napoli w latach 2009-2011. W trwającym sezonie rozegrał 11 spotkań w Serie A i strzelił już 8 goli.

  • 2017.11.08
  • Źródło: Football Italia

To oni zadecydują o przyszłości Arkadiusza Milika! Czy Polak będzie dalej grał w Napoli?

To oni zadecydują o przyszłości Arkadiusza Milika! Czy Polak będzie dalej grał w Napoli?

Wraca sprawa Chievo

W ostatnich dniach ucichły spekulacje na temat wypożyczenia Arkadiusza Milika do Chievo. Dyrektor klubu z Werony, Giancarlo Romairone, stwierdził tymczasem, że wciąż może dojść do transferu. Arkadiusz Milik pod koniec września nabawił się poważnej kontuzji kolana i jego powrót do gry przewidywany jest dopiero za kilkanaście tygodni. Zaraz po urazie Polaka, pojawiły się informacje, że może on zostać wypożyczony zimą do innego klubu z Serie A, gdzie mógłby grać regularnie. Mówiło się przede wszystkim o Chievo Werona, a jego dyrektor wypowiedział się teraz na temat ewentualnego wypożyczenia. W ramach transakcji w przeciwną stronę miałby powędrować Roberto Inglese. - Nie jesteśmy zobowiązani do tego, by oddać Inglese do Napoli, choć oczywiście nie możemy ignorować ich zainteresowania naszym zawodnikiem. Transakcja z Arkadiuszem Milikiem jest oczywiście możliwa, ale to Napoli podejmie decyzję w ciągu dwóch najbliższych miesięcy - powiedział dyrektor Chievo w wywiadzie dla serwisu calciomercato.com.

  • 2017.11.07
  • Źródło: calciomercato.com