Niespodziewany chętny na Grzegorza Krychowiaka! Ciekawe co na to nasz reprezentant!

Czy Krychowiak powinien przenieść się do Galatasaray Stambuł?

Galatasaray chce wypożyczyć Polaka

Losy Grzegorz Krychowiaka w PSG są przesądzone. W związku z tym kolejne kluby wykazują zainteresowanie Polakiem. Tym razem kierunek jest jednak dosyć niespodziewany. Chęć do zatrudnienia Polaka wykazuje Galatasaray Stambuł. Turcy chcą wypożyczyć Krychowiaka z PSG. Nie są w stanie pokryć pensji zawodnika, więc zaproponowali, że pokryją tylko jej część. Galatasaray Stambuł zakończyło sezon 2016/17 na czwartym miejscu w tabeli Super Lig, z takim samym dorobkiem punktowym co trzecie w klasyfikacji Fenerbahce Stambuł.

Czy Krychowiak powinien przenieść się do Galatasaray Stambuł?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 1085

  • 2017.07.23
  • Źródło: 90min.com


Krychowiaka nadal chcą najwięksi! Kontaktował się z nim angielski gigant! Ale news!

Czy myślisz, że Grzegorz Krychowiak jeszcze kiedyś będzie grał w pierwszym składzie jakiegoś giganta?

Chelsea i Krychowiak

Wydawać by się mogło, że w trakcie sezonu 2016/2017 pozycja Grzegorz Krychowiaka w europejskim futbolu znacznie osłabła, tymczasem francuski "L'Equipe" poinformował, że w lipcu pozyskanie Polaka rozważała londyńska Chelsea. Mistrzowie Anglii rozważali kandydaturę Grzegorza Krychowiaka jako alternatywę dla Tiemoue Bakayoko. Francuzi twierdzą, że dwa tygodnie temu transfer 23-latka z Monaco stanął pod znakiem zapytania ze względu na stan jego kolan i ogólną podatność na kontuzje. Właśnie wtedy Chelsea miała kontaktować się z Krychowiakiem, ale ostatecznie na Stamford Bridge trafił będący pierwszym wyborem mistrzów Anglii Bakayoko. Transfer Krychowiaka do Chelsea nie doszedł do skutku, ale to, że 27-latek w ogóle był tak wysoko na liście życzeń mistrza Anglii, pokazuje, że wciąż ma mocną pozycję na Starym Kontynencie.

Czy myślisz, że Grzegorz Krychowiak jeszcze kiedyś będzie grał w pierwszym składzie jakiegoś giganta?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 918

  • 2017.07.22
  • Źródło: L'Equipe


Co za szokujący news! Do Wojciecha Szczęsnego w Juventusie może dołączyć jego najlepszy kumpel z reprezentacji! Dobrze wiecie kto!

Co za szokujący news! Do Wojciecha Szczęsnego w Juventusie może dołączyć jego najlepszy kumpel z reprezentacji! Dobrze wiecie kto!

Krycha w Juve?

Włoska prasa donosi, że mistrz Włoch, Juventus, wyraża zainteresowanie sprowadzeniem reprezentanta Polski, Grzegorza Krychowiaka. Pomocnik rok temu przeszedł z Sevilli do PSG . Razem z nim do Paryża trafił trener z dotychczasowego klubu Krychowiaka, Unai Emery. Pozwalało to przypuszczać, że Polak będzie ważnym ogniwem w paryskim zespole. Stało się zupełnie odwrotnie. Krychowiak większość sezonu przesiedział na ławce, nie został powołany na obóz przygotowawczy do następnego sezonu, a w najnowszym wywiadzie sam Emery powiedział wprost, żeby zawodnik poszukał sobie nowego klubu. Według "Tuttosport" tę sytuację chciałby wykorzystać Juventus, który ma sondować możliwość wykupienia Polaka. Paryżanie, którzy chcą odzyskać część pieniędzy z zakupu Krychowiaka, najprawdopodobniej przyjęliby ofertę w granicach 20-25 milionów euro. Jednocześnie przedstawiciele klubu z Turynu rozważają także sprowadzenie innego zawodnika PSG, Blaise'a Matuidiego.

  • 2017.07.21
  • Źródło: Tuttosport