W Barcelonie mają już dość! Sprawa Cristiano Ronaldo to spisek!

W Barcelonie mają już dość! Sprawa Cristiano Ronaldo to spisek!

Cristiano nie zasiądzie w sądzie?

"Trudno mi wyobrazić sobie, że doszłoby do tego, gdyby nie podobny problem u innego zawodnika. To kolejny element w tej układance. Wszystkie ruchy, jakie dzieją się teraz i wydarzą w najbliższych dniach, mają jeden bardzo konkretny kierunek: żeby Cristiano Ronaldo nie zasiadł na ławie oskarżonych. Nie chcą, żeby pojawiła się fotografia Cristiano na ławie, przez którą przejść musiał Leo. Sprawa Ronaldo? Przyznaję tu domniemanie niewinności, jak robiliśmy to wobec Leo Messiego. O nim mówiono, że to szef mafii i głowa rodziny zorganizowanej na oszustwa. Teraz minister skarbu wyszedł i poprosił, by traktować Ronaldo jako niewinnego" – Carles Villarrubí, wiceprezes Barcelony.

  • Dzisiaj
  • Źródło: AS / Mundo Deportivo

Legenda Realu Madryt wbiła szpilkę w Cristiano Ronaldo! No to dopiero!

Legenda Realu Madryt wbiła szpilkę w Cristiano Ronaldo! No to dopiero!

Figo o odejściu Ronaldo

Luis Figo uważa, że nikt nie jest niezastąpiony i dlatego Real Madryt mógłby sobie poradzić po ewentualnym odejściu Cristiano Ronaldo. - Uważam, że nie ma ludzi niezastąpionych - mówił Figo - Tyczy się to także Cristiano Ronaldo, klub nie może polegać na jednym piłkarzu. Drużyna zawsze jest ważniejsza od jednostek, nawet od prezydenta czy kogokolwiek innego - podkreślił.

  • Dzisiaj
  • Źródło: Soccerway

To dla Realu może być szok! Jeśli to się zdarzy, następny sezon może być dla nich koszmarny!

Jak wyglądałby następny sezon Realu, gdyby w tym okienku odeszli Ronaldo, Morata i James?

Gwiazdy odchodzą

Real Madryt mocno przewietrzy szatnię? Chęć odejścia z drużyny ogłosili: Alvaro Morata, James Rodriguez oraz Cristiano Ronaldo. Cała trójka zdobyła w poprzedniej kampanii łącznie 73 gole i była jedną z głównych przyczyn zwycięstw w La Liga i Lidze Mistrzów. Według Zinedine'a Zidane'a, kluczowym czynnikiem dla wszystkich sukcesów Królewskich była znakomita atmosfera w szatni. Trudno przypuszczać, aby zatrzymanie zawodników, którzy nie chcą już występować w Realu będzie dobre dla atmosfery w klubie. Słynne powiedzenie "z niewolnika nie ma pracownika" może okazać się bardzo bolesne dla Los Blancos. Zastąpić takich zawodników w tak krótkim czasie będzie bowiem bardzo trudno.

Jak wyglądałby następny sezon Realu, gdyby w tym okienku odeszli Ronaldo, Morata i James?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 831

  • 2017.06.22
  • Źródło: Twitter


Ronaldo, Messi i Lewandowski! To są w tym momencie trzej królowie futbolu! Mamy twarde dowody!

Ronaldo, Messi i Lewandowski! To są w tym momencie trzej królowie futbolu! Mamy twarde dowody!

Strzelcy w ostatnim roku

W okresie od 22 czerwca 2016 roku do 21 czerwca 2017 Cristiano Ronaldo nie miał sobie równych. We wszystkich rozgrywkach - zarówno klubowych, jak i reprezentacyjnych, Portugalczyk strzelił 58 bramek. 42 z nich zdobył dla Realu Madryt, a pozostałe 16 zaliczył w narodowej kadrze, którą poprowadził do mistrzostwa Europy. Niewiele gorszy od Cristiano Ronaldo był Lionel Messi. Argentyńczyk w swoim dorobku ma 57 trafień, z czego aż 54 zdobył w meczach FC Barcelona. Trzecią lokatę zajmują Robert Lewandowski i Edinson Cavani. Polak strzelił dla Bayern Monachium 43 gole i 12 pozostałych zanotował w reprezentacji. Z kolei Urugwajczyk 49-krotnie trafiał dla Paris Saint-Germain i 6 razy w narodowej kadrze.

  • 2017.06.22
  • Źródło: Reddit