Ale reakcja Cristiano Ronaldo na decyzję o zawieszeniu! Nie wytrzymał!

Czy Cristiano zasłużył na taką karę?

Wściekły CR7

Decyzja o pięciu meczach zawieszenia Cristiano Ronaldo po incydencie w Superpucharze Hiszpanii została uprawomocniona przez werdykt Komitetu Apelacyjnego. W związku z tym Portugalczyk umieścił w sieci swój komentarz do tej sytuacji. CR7 bardzo mocno zareagował na decyzję o zawieszeniu. We wpisie na Instagramie piłkarz krótko i dosadnie opisał swoje emocje: "W tej sytuacji nie można siedzieć cicho. To aż 5 spotkań! Dla mnie ta decyzja jest przesadzona i śmieszna. To się nazywa prześladowanie!" Ronaldo ujrzał w pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii czerwoną kartkę. Pierwszy żółty kartonik napastnik ujrzał za ściągnięcie koszulki po strzeleniu gola. Sędzia po raz drugi ukarał zawodnika Realu kilka minut później, ponieważ uznał, że ten próbował wymusić rzut karny. Decyzja arbitra wyprowadziła z równowagi Ronaldo, który pchnął sędziego w plecy.

Czy Cristiano zasłużył na taką karę?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 939

  • Dzisiaj
  • Źródło: InstagramRonaldo uważa, że stał się ofiarą spisku! Nie kryje swoich emocji! Ta afera będzie miała ciąg dalszy!

Ronaldo uważa, że stał się ofiarą spisku! Nie kryje swoich emocji! Ta afera będzie miała ciąg dalszy!

Reakcja Ronaldo na zawieszenie

Decyzja w sprawie Cristiano Ronaldo została uprawomocniona przez werdykt Komitet Apelacyjnej. W związku z tym Portugalczyk umieścił w sieci swój komentarz do tej sytuacji. Portugalczyk bardzo mocno zareagował na decyzję o zawieszeniu. We wpisie na Instagramie piłkarz krótko i dosadnie opisał swoje emocje. "W tej sytuacji nie można siedzieć cicho. To aż 5 spotkań! Dla mnie ta decyzja jest przesadzona i śmieszna. To się nazywa prześladowanie!"

  • 2017.08.16
  • Źródło: Instagram