Tak chcą utrudnić życie Messiemu przed El Clasico! To może wpłynąć na przebieg meczu!

Tak chcą utrudnić życie Messiemu przed El Clasico! To może wpłynąć na przebieg meczu!

Messi w sądzie tuż przed El Clasico

Leo Messi ma przed sobą bardzo intensywny kwiecień. Pomijając mecze w barwach Barçy, rozpatrzona zostanie wtedy sprawa przestępstw podatkowych popełnionych w latach 2007-2009. Co ciekawe, posiedzenie sądu, któremu przewodniczyć będzie Luciano Varela, zostało ustalone na 20 kwietnia, czyli dzień, gdy Barça będzie między dwoma kluczowymi meczami w tym sezonie. 19 kwietnia Katalończycy zmierzą się z Juventusem w rewanżowym starciu w walce o półfinał Ligi Mistrzów, natomiast 23 kwietnia odbędzie się El Clásico na Santiago Bernabéu.

Co za skandal z udziałem Leo Messiego! Czy Argentyńczyk zostanie zawieszony?

Czy Messi powinien zostać zawieszony za obrażanie sędziów?

Leo ubliżał sędziom

Leo Messi nagrabił sobie podczas ostatniego spotkania Argentyny z Chile. po meczu media rozwodziły się głównie nad kontrowersyjnym zachowaniem kapitana reprezentacji Argentyny. Ten dwukrotnie obraził sędziów czwartkowego spotkania, a na jego celownik trafili liniowi - Dewson Silva i Marcelo Vangasse. Pierwszy wysłuchał obelg w trakcie spotkania, a drugi po jego zakończeniu. W obu przypadkach Messi miał użyć słów "La concha de tu madre", co jest najgorszą zniewagą w Ameryce Południowej. Sytuacje wychwyciły kamery. Pierwsze doniesienia pomeczowe jasno wskazywały, że Messi nie uniknie kary i zostanie zawieszony. Później jednak stacja Fox Sports ujawniła, że w raporcie sędziego nie znalazło się ani jedno słowo na temat złego zachowania kapitana reprezentacji Argentyny. Najwidoczniej jednemu z najlepszych piłkarzy świata pozwala się na znacznie więcej.

Czy Messi powinien zostać zawieszony za obrażanie sędziów?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 450
Leo Messi zamieszany w aferę narkotykową! Nie uwierzycie, jaką odegrał rolę!

Leo Messi zamieszany w aferę narkotykową! Nie uwierzycie, jaką odegrał rolę!

Messi i kokaina

Policja w Peru odkryła kilkadziesiąt paczek, na których znajdował się wizerunek Leo Messiego. To jednak nie zmyliło czujności funkcjonariuszy, którzy otworzyli pakunki i zorientowali się, że w środku jest kokaina. Światowe media donoszą, że paczek było blisko trzysta, a w nich znajdowało się 1417 kilogramów narkotyku. Przemytnicy liczyli, że twarz piłkarza "Dumy Katalonii", a także pieczęcie króla Hiszpanii sprawią, że policjanci nie zainteresują się zawartością. Towar wyceniono ją na 85 mln euro.

Leo Messi jest na skraju katastrofy! Może się stać coś niewyobrażalnego!

Leo Messi jest na skraju katastrofy! Może się stać coś niewyobrażalnego!

Mundial bez Messiego?

To nie są już przelewki - Argentyna po 12. kolejkach eliminacji do mistrzostw świata zajmuje piąte miejsce, które nie gwarantuje jej udziału w mundialu. Do końca eliminacji pozostało jeszcze sześć meczów, a więc wszystko się może jeszcze wydarzyć. Jednak forma Lionela Messiego i jego kolegów jest daleka od oczekiwanej. W pięciu ostatnich spotkaniach Argentyna wygrała zaledwie raz. Argentyna ostatni raz nie zakwalifikowała się do mistrzostw świata w 1970 roku. Teraz z taką gwiazdą jak Messi znów może się ziścić czarny scenariusz.