FIFA się nie cacka! Zawiesiła jeden związek piłkarski! Ostre działania!

FIFA się nie cacka! Zawiesiła jeden związek piłkarski! Ostre działania!

FIFA stanowcza

FIFA zawiesiła ze skutkiem natychmiastowym piłkarską federację Mali (FEMAFOOT) - poinformowała międzynarodowa organizacja. Powodem jest ingerencja rządu w działania afrykańskiego związku.

Historyczny sukces reprezentacji Polski! Brawa dla naszych Orłów!

Historyczny sukces reprezentacji Polski! Brawa dla naszych Orłów!

12. miejsce Polaków

Reprezentacja Polski w najnowszym rankingu FIFA znajdzie się na 12. miejscu. Tak wysoko "Biało-Czerwoni" nie byli jeszcze nigdy. Pierwszy raz w historii nasza kadra znajdzie się nad Anglią.

Będzie rewolucja w świecie futbolu! I to już na mistrzostwach świata w Rosji!

Będzie rewolucja w świecie futbolu! I to już na mistrzostwach świata w Rosji!

Powtórki dla arbitrów

Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej nie wyklucza, że podczas przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji sędziowie będą mogli korzystać z powtórek wideo - zapowiedział prezydent FIFA Gianni Infantino. "To nie byłaby wielka zmiana dla arbitrów" - ocenił.Legenda futbolu jest za tym, aby znieść przepis o spalonym! Co to za żarty!

Legenda futbolu jest za tym, aby znieść przepis o spalonym! Co to za żarty!

Bierhoff nie chce spalonych

Piłkarski mistrz Europy z 1996 roku, obecnie członek sztabu reprezentacji Niemiec, Olivier Bierhoff jest zdania, że kontrowersyjny na pierwszy rzut oka przepis o zniesieniu spalonego, proponowany przez Marco Van Bastena może się sprawdzić. - Marco bardzo dobrze mi to wyjaśnił. Dla mnie, jako byłego napastnika jest to bardzo dobry pomysł, po którym się podpisuję - mówił Niemiec w rozmowie z "Bildem". - Po wprowadzeniu przepisu o zakazie podań do własnego bramkarza również znalazło się wielu krytyków, ale reguła w końcu się przyjęła. Piłka stałaby się zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Kto wie, może warto przetestować to w okresie próbnym? - skomentował.

  • 2017.03.01
  • Źródło: Eurosport.onet.pl
  • Komentarze

Nie zgadniecie jaką potęgę wyprzedzimy w rankingu FIFA! Woooow!

Nie zgadniecie jaką potęgę wyprzedzimy w rankingu FIFA! Woooow!

Anglicy za Polakami

Obecnie Polska zajmuje najwyższe w historii czternaste miejsce. Kolejny ranking zostanie ogłoszony 9 marca. Zajmujący się rankingami piłkarskimi serwis football-rankings.info opublikował zestawienie, które FIFA przedstawi w marcu. Już wiadomo, że reprezentacja Polski znajdzie się w nim na 12. miejscu z 1121 punktami. Ex aequo z Biało-Czerwonymi będą Walijczycy. Po raz pierwszy w historii wyprzedzimy reprezentację Anglii, która znajdzie się na 14. pozycji. Niżej od kadry Adama Nawałki będą również m.in. Włosi, Chorwaci czy Holendrzy.Szykuje się kolejna wielka zmiana w organizacji mundialu! Infantino ma kolejny pomysł!

Szykuje się kolejna wielka zmiana w organizacji mundialu! Infantino ma kolejny pomysł!

Cztery kraje organizatorami

Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA) Gianni Infantino zamierza zachęcać do tego, aby mistrzostwa świata w 2026 roku zostały zorganizowane przez kilka krajów, nawet cztery. To będzie pierwszy mundial z udziałem 48 reprezentacji. "Będziemy zachęcać do wspólnej organizacji mistrzostw świata" - powiedział Infantino, dodając, że to może być oferta dwóch, trzech, nawet czterech krajów, z których każdy zaprezentuje projekt z 3-5 stadionami. Jak zaznaczył, idealnie byłoby, gdyby te kraje leżały blisko siebie.

  • 2017.02.16
  • Źródło: Eurosport.onet.pl
  • Komentarze