Niedobrze! To pierwsza porażka Polaków w związku z MŚ w Rosji! Ale to się zaczyna...

Niedobrze! To pierwsza porażka Polaków w związku z MŚ w Rosji! Ale to się zaczyna...

Polacy bez szczęścia

622117 biletów rozdzieliła FIFA na mistrzostwa świata w Rosji. "Z łącznej liczby zgłoszeń większość pochodzi z Rosji, a w wyniku losowania 57 procent biletów zostało przydzielonych rosyjskim fanom. Kibice z USA, Chin, Niemiec, Brazylii, Izraela, Anglii, Finlandii, Meksyku i Francji także plasują się w pierwszej dziesiątce" - czytamy w komunikacie FIFA. Wcześniej mówiono, że w pierwszej dziesiątce liczby zgłoszeń znajdowali się Polacy, ale najwyraźniej losowanie nie poszło po myśli naszych rodaków. Następna tura sprzedaży biletów ruszy 16 listopada, a zakończy 28 listopada. Kibice w trybie "kto pierwszy, ten lepszy" będą mogli zdobyć wejściówki. Oznacza to tyle, że bilety mogą być dostępne zaledwie kilka sekund.

  • 2017.11.14
  • Źródło: FIFA


Kolejny skandal! Piłkarka oskarża byłego szefa FIFA o molestowanie!

Kolejny skandal! Piłkarka oskarża byłego szefa FIFA o molestowanie!

Blatter uszczypnął mnie w pośladek

Jedna z najbardziej znanych bramkarek na świecie, Hope Solo, przerwała milczenie. Sepp Blatter molestował ją podczas gali Złotej Piłki w 2013 roku. 36-letnia Hope Solo udzieliła wywiadu portugalskiej gazecie "Expresso", przedstawiając sytuację, która wydarzyła się podczas gali Złotej Piłki w 2013 roku. - Blatter uszczypnął mnie w pośladek - wyjawiła dwukrotna złota medalistka olimpijska. Joseph Blatter prezydentem FIFA był do 2015 roku. Na zarzuty odpowiedział przez swojego rzecznika, uznając je za absurdalne.

  • 2017.11.11
  • Źródło: Le Parisien

Reprezentacyjny futbol czeka kolejna rewolucja! Nasza reprezentacja może na tym skorzystać!

Czy uważasz, że wprowadzenie Ligi Światowej zamiast meczów towarzyskich to dobry pomysł?

Liga Światowa

Jeszcze niedawno rewolucją w meczach reprezentacyjnych była Liga Narodów. Rozgrywki te zostały utworzone przez UEFA i mają się rozpocząć we wrześniu 2018 r. FIFA chce pójść w ślady UEFA i powołać nowe rozgrywki zamiast meczów towarzyskich. Miałaby to być Liga Światowa. Na razie jest to tylko pomysł, ale nie jest wykluczone, że FIFA wcieli go w życie. Jako ewentualny początek tych rozgrywek wskazuje się rok 2019. Całość miałaby umożliwić częstszą rywalizację pomiędzy drużynami z innych kontynentów.

Czy uważasz, że wprowadzenie Ligi Światowej zamiast meczów towarzyskich to dobry pomysł?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 113

  • 2017.10.30
  • Źródło: Sports Illustrated

FIFA chce zlikwidować jedne z największych rozgrywek na świecie! To może stać się już zaraz!

Czy uważasz, że Puchar Konfederacji powinien zostać zlikwidowany?

Infantino o zmianach

Gianni Infantino, prezes FIFA, zapowiedział, że światowa federacja piłkarska prawdopodobnie zrezygnuje z organizacji Pucharu Konfederacji. "FIFA musi organizować ciekawe i rozwijające turnieje. Nie ma sensu tworzyć nudnych rozgrywek. Najprawdopodobniej zrezygnujemy z Pucharu Konfederacji" - powiedział Infantino. Światowa federacja rozważa także odejście od dotychczasowej formy organizowania Klubowych Mistrzostw Świata. "Klubowe mistrzostwa świata to ciekawy turniej, ale nie ma takiego wpływu na rozwój piłki nożnej, na jaki liczyliśmy. Chcemy dokonać pewnych zmian" - dodał prezes FIFA.

Czy uważasz, że Puchar Konfederacji powinien zostać zlikwidowany?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 33

  • 2017.10.28
  • Źródło: ESPN