Afera w reprezentacji Kolumbii! Nawaleni piłkarze chcieli zgwałcić kobiety?

Afera w reprezentacji Kolumbii! Nawaleni piłkarze chcieli zgwałcić kobiety?

Z nożem w ręce

Reprezentanci Kolumbii Edwin Cardona i Wilmar Barrios będąc pod wpływem alkoholu mieli zaatakować dwie kobiety w Buenos Aires. Według relacji poszkodowanych, doszło do molestowania seksualnego! Początek roku 2018 przyniósł skandal w reprezentacji Kolumbii, która będzie rywalem grupowym Polski podczas mistrzostw świata w Rosji. 25-letni pomocnik Edwin Cardona i młodszy od niego o rok Wilmar Barrios (występuje na pozycji skrzydłowego) zostali bowiem oskarżeni o napaść na dwie kobiety, z którymi mieli spotkać się w apartamencie w Puerto Madero (dzielnica Buenos Aires). Do zdarzenia doszło w nocy z soboty (13.01) na niedzielę, ale dopiero w środę (17.01) Cinthia Susana Jimenez i jej koleżanka, obie są fryzjerkami-stylistkami, złożyły zeznania na policji. Według wersji przedstawionej przez adwokata poszkodowanych kobiet, pijani piłkarze zaatakowali je, strasząc użyciem noża. Kilkadziesiąt godzin później ofiary agresji sportowców zmieniły jednak stanowisko i oskarżyły Kolumbijczyków o molestowanie seksualne. Świadkami incydentu podobno byli dwaj inni zawodnicy Boca Juniors - obrońca Frank Fabra i bramkarz Manuel Roffo. Argentyńska policja wszczęła dochodzenie w tej sprawie.

  • 2018.01.19
  • Źródło: Sportowe Fakty

Rosjanie drżą przed reprezentacją Polski? Oni nam zazdroszczą!

Rosjanie drżą przed reprezentacją Polski? Oni nam zazdroszczą!

Rybus zdradza nastroje Rosjan

"Jak w Rosji traktują naszą reprezentację? Jest spore zaskoczenie, że tak dobrze gramy, a przede wszystkim, że byliśmy losowani z pierwszego koszyka. Ludzie w Rosji zazdroszczą nam tak dobrej drużyny narodowej. Zdają sobie sprawę, że świetnie spisaliśmy się w eliminacjach. Naszej drużyny nie traktuje się jako tej, którą każdy może pokonać, ale jako tą, która może z każdym wygrać" - Maciej Rybus.

  • 2018.01.11
  • Źródło: sport.onet.pl


Reprezentant Kolumbii: "Możemy zostać mistrzami świata". No to trochę odleciał

Reprezentant Kolumbii: "Możemy zostać mistrzami świata". No to trochę odleciał

Bacca o celach Kolumbii

Carlos Bacca, w rozmowie z dziennikiem "Marca", określił reprezentację Kolumbii jako jednego z faworytów do wygrania mundialu w Rosji. Kolumbijski napastnik zaznacza, że mówiąc o występie Kolumbii na MŚ, należy przede wszystkim właściwie ocenić sytuację. - Chcemy zachować pokorę i twardo stąpać po ziemi - przyznał zawodnik. Bacca ze swoim realistycznym podejściem zaskoczy niejednego kibica. Kolumbijczyk nie ukrywa, że jego reprezentację stać na osiągnięcie olbrzymiego sukcesu. - Wiemy, że możemy zostać mistrzami świata - podkreślił.

  • 2018.01.10
  • Źródło: goal.com

Hajto nie chce Krychowiaka na mundialu!

Czy Krychowiak powinien jechać na mundial, nawet jeśli nie będzie grał w WBA?

"Ma słaby mental"

Sytuacja Grzegorza Krychowiaka w West Bromwich Albion interesuje całą piłkarską Polskę. Tym razem Tomasz Hajto ocenił, czy zawodnik powinien jechać na mundial. Hajto zauważa, że ekipa z West Bromwich nie jest dobrym miejsce dla Krychowiaka, bo gra zespołu w dużej mierze pomija linię pomocy. - Taki archaiczny futbol lat 90. Play the ball in the box. Dziś już się tak w piłkę nie gra. Realia się trochę zmieniły - powiedział w rozmowie z serwisem futbolfejs.pl. Były zawodnik reprezentacji Polski stara się zdiagnozować problem Krychowiaka. - Trudno mi powiedzieć, co tam u niego szwankuje najbardziej. Prawdopodobnie ma mental słaby… Pewnie to tu jest największy problem. Może tak być, że mentalnie jest słaby i dlatego sobie nie poradził - dodał. Hajto obawia się o przygotowanie Krychowiaka do przyszłorocznego mundialu. Zdaniem eksperta telewizyjnego, jeśli zawodnik będzie w słabej formie, to zostanie w domu. - Powinien pojechać do Rosji, tylko jeśli będzie regularnie grał w klubie i wróci do przyzwoitej formy. Patrząc na to, co się teraz z nim dzieje, to powiem szczerze, że nie wiem, czy da radę. Dlatego jestem przekonany, że trener Nawałka szuka innych rozwiązań, jakichś alternatyw, bo trzeba brać pod uwagę, że w czerwcu Krychowiak nie będzie jednak w reprezentacyjnej formie - zakończył.

Czy Krychowiak powinien jechać na mundial, nawet jeśli nie będzie grał w WBA?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 1279

  • 2018.01.03
  • Źródło: Futbolfejs.pl