Niemcy docenili Lewandowskiego. Aż duma rozpiera polskiego kibica! #dumni

Niemcy docenili Lewandowskiego. Aż duma rozpiera polskiego kibica! #dumni

Świetne noty Lewego!

Robert Lewandowski strzelił dwa gole w meczu Bayernu z Augsburgiem. Polak dostał od niemieckich mediów najwyższe możliwe noty. Dziennik "Abendzeitung" ocenił Polaka najwyżej jak można - przyznał mu "1". - Lewandowski pozostaje na rekordowym polowaniu. W tym sezonie strzelił już trzynaście goli. W trzynastu meczach z Augsburgiem zdobył już 18 bramek. Trafiał też w sześciu pierwszych domowych meczach sezonu - w Bayernie takim osiągnięciem mógł się wcześniej pochwalić tylko Gerd Mueller. Tak samo Lewandowskiego ocenił portal ligainsider.de - tutaj też Polak otrzymał "1". - Bezbłędny z piłką przy nodze, niezwykle precyzyjny i groźny przy każdym kontakcie - napisano w uzasadnieniu przygotowanym przez dziennikarzy.

  • 2017.11.19
  • Źródło: Abendzeitung

Co to się dzieje z Krychowiakiem?! W meczu z Chelsea znowu to się stało...

Czy myślisz, że Krychowiak odbuduje jeszcze swoją formę?

Kolejny słaby meczy Krychowiaka

Piłkarze West Bromwich Albion ulegli u siebie Chelsea 0:4 w meczu dwunastej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na The Hawthorns w podstawowym składzie gospodarzy wybiegł Grzegorz Krychowiak. Pomocnika reprezentacji Polski na początku drugiej połowy zastąpił jednak Argentyńczyk Claudio Yacob. Według ekspertów z portalu "WhoScored" Krychowiak był trzecim najgorszym zawodnikiem meczu, po Fosterze i Phillipsie. Polak dostał notę 6.0/10. Krychowiak w pierwszych swoich spotkaniach w WBA był nie do ruszenia. Trener Tony Pulis zachwycał się Polakiem i w siedmiu pierwszych meczach Krycha zagrał od deski do deski w każdym z tych spotkań. Pierwszy raz został zmieniony w starciu z Manchesterem City, ale była to dopiero 81. minuta. Jednak w następnym meczu Polak boisko opuścił już przed upływem godziny gry, a teraz w meczu Chelsea już w przerwie.

Czy myślisz, że Krychowiak odbuduje jeszcze swoją formę?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 401

  • 2017.11.18
  • Źródło: Whoscored


Zaskakujące oceny Krychowiaka po meczu z Manchesterem. Jak Ci eksperci oceniają? I weź to zrozum...

Zaskakujące oceny Krychowiaka po meczu z Manchesterem. Jak Ci eksperci oceniają? I weź to zrozum...

Rozbieżne oceny Krychy

Angielskie media różnie oceniły występ Grzegorza Krychowiaka w starciu Premier League z Manchesterem City (2:3). "Daily Mail" uznało, że pomocnik reprezentacji Polski był najsłabszy w West Bromwich Albion - w dziesięciopunktowej skali (wyjściowa 6) przyznali mu notę "5.5". Z kolei redaktorzy lokalnej gazety "Birmingham Mail" mieli inne zdanie na temat występu reprezentanta Polski. Wprawdzie nie pochwalili go, ale przyznali mu lepszą notę - "szóstkę". Napisano, że 27-latek zagrał "stosunkowo solidnie". Nyom i Livermore otrzymali gorsze noty od Krychowiaka, a siedmiu innych graczy dostało takie same. W oczach dziennikarzy brytyjskiej stacji telewizyjnej "Sky Sports" Krychowiak zagrał na "siódemkę". Żaden gracz West Bromwich Albion nie otrzymał wyższej oceny, czterech taką samą, a pozostali słabszą.

  • 2017.10.29
  • Źródło: Daily Mail

Bartosz Kapustka szczerze oceniony przez szkoleniowca. Te słowa mogą znaczyć jedno...

Bartosz Kapustka szczerze oceniony przez szkoleniowca. Te słowa mogą znaczyć jedno...

Kapi się nie poddaje

"Bartek zrobił olbrzymi postęp, jeśli chodzi o przygotowanie motoryczne. W porównaniu z pierwszym zgrupowaniem a teraz, jest kolosalna różnica. Nic go przede wszystkim nie boli, nie ma żadnych urazów. Jest w ciężkim treningu. Oczywiście tego grania w Bundeslidze nie ma za dużo i o to musi walczyć, ale na tle naszej reprezentacji widać jego umiejętności, technikę, zmysł do gry. Niemal przy każdej bramce ma jakieś kluczowe podanie. Od niego się zaczyna większość naszych najgroźniejszych akcji ofensywnych." - Czesław Michniewicz

  • 2017.10.25
  • Źródło: Sport.pl