Barcelona nie rezygnuje! Oni nadal chcą sprowadzić gwiazdę za grube miliony i zrobią to już zimą!

Myślisz, że Barcelonie uda się sprowadzić zimą Philippe Coutinho?

Coutinho wciąż na celowniku

Barcelona w styczniu ponownie będzie starała się kupić Philippe Coutinho z Liverpoolu. „Dumie Katalonii” nie udało się pozyskać Brazylijczyka podczas ostatniego okienka transferowego. Latem działacze „Blaugrany” złożyli „The Reds” trzy oferty za pomocnika. Ostatnia z nich wynosiła aż 118 milionów funtów, jednak żadnej z nich klub z czerwonej części dzielnicy Merseyside nie przyjął. - Jesteśmy przygotowani, aby pozyskać Coutinho lub innego zawodnika, którego chcemy w styczniu - powiedział Oscar Grau, dyrektor wykonawczy Barcy, cytowany przez „El Mundo Deportivo”. - Naszym celem jest posiadanie jak najlepszego składu. Oczywiście szukamy wzmocnień, nawet jeśli zawodnicy nie chcę odchodzić. Chcemy dać naszym kibicom najlepszą możliwą drużynę - dodał.

Myślisz, że Barcelonie uda się sprowadzić zimą Philippe Coutinho?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 143

  • 2017.10.12
  • Źródło: Mundo Deportivo


Neymar żąda wzmocnień! PSG szykuje kolejny kosmiczny transfer, a ofiarą znowu będzie Barcelona!

Który klub wybrałbyś na miejscu Coutinho?

Coutinho do PSG?

Neymar chce kolejnych wzmocnień - donosi dziennik "Sport". Priorytetem dla PSG ma być Philippe Coutinho. Pomocnik Liverpoolu latem tego roku był bardzo bliski przenosin do FC Barcelony. Mimo jednak wielomilionowych ofert, zawodnik pozostał na Anfield. Teraz wygląda na to, że do walki o Brazylijczyka włączy się PSG. Jest to bardzo zła wiadomość dla Barcelony, która liczyła, że w 2018 roku uda jej się ostatecznie pozyskać Coutinho, ale wobec konkurencji PSG i Neymara mogą być bezradni.

Który klub wybrałbyś na miejscu Coutinho?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 1030

  • 2017.10.10
  • Źródło: Sport

Barcelona znalazła alternatywę na Coutinho! Jego cena - 150 milionów! Dobry wybór?

Który piłkarz bardziej pasuje do Barcelony?

Alli na celowniku Barcy

Według informacji "Sport" Barcelona uważnie obserwuje poczynania angielskiego zawodnika Tottenhamu Dele Allego. Wiadomo, że Barcelonie zależy na transferze Phillippe Coutinho, ale operacja ta jest bardzo trudna do przeprowadzenia, co doskonale było widać w letnim oknie transferowym. Barca, bojąc się kolejnej porażki, zastanawia się już nad innymi opcjami. Taką miałby być właśnie Dele Alli. W zeszłym sezonie 21-latek został wybrany na najbardziej obiecującego zawodnika w Premier League. Jak informują eksperci z "Transfermarkt.de" Alli byłby dla Barcelony tańszą opcją niż Coutinho, za którego Liverpool oczekiwał 200 milionów euro. Anglik kosztowałby około 150 milionów – taką właśnie kwotę Barça planuje przeznaczyć na wzmocnienie środka pola.

Który piłkarz bardziej pasuje do Barcelony?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 705

  • 2017.10.09
  • Źródło: Sport.es

Najpierw Neymar, a teraz kolejna gwiazda? PSG znowu chce ośmieszyć Barcelonę! Na stole grubo ponad 100 mln!

Któremu klubowi wg Ciebie uda się ostatecznie pozyskać Coutinho?

Coutinho w PSG?

Według informacji dziennika "Sport", Paris Saint-Germain jest zainteresowane pozyskaniem Philippe Coutinho z Liverpoolu. Hiszpański dziennik poinformował, że przedstawiciele paryskiego klubu nawiązali już kontakt z agentem Coutinho i próbują wypracować porozumienie w sprawie transferu tego gracza na Parc des Princes już w styczniu przyszłego roku. Latem tego roku FC Barcelona złożyła Liverpoolowi trzy oferty za Coutinho i wydawało się, że jego transfer na Camp Nou jest pewny. Ostatnia z nich wynosiła aż 118 milionów funtów, jednak żadnej z nich nie przyjął klub z Merseyside. Gdyby PSG udało się teraz kupić Coutinho, którym Barcelona jest nadal zainteresowana, byłoby to udowodnienie całkowitej dominacji PSG nad Barceloną na rynku transferowym.

Któremu klubowi wg Ciebie uda się ostatecznie pozyskać Coutinho?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 558

  • 2017.10.08
  • Źródło: Sport