Plan Coutinho. Brazylijczyk już wie, jak dołączyć do Barcelony

Myślisz, że Liverpool sprzeda Coutinho latem?

Gotowy do odejścia

Philippe Coutinho w Barcelonie? Ta saga ciągnie się już od długiego czasu, mimo że okienko transferowe dawno się już zakończyło i bliżej nam do kolejnego. Teraz media w Wielkiej Brytanii Donoszą, że piłkarz chce grać z Leo Messim w jednej ekipie, ale nie chce przenosić się na siłę w styczniu. Brazylijczyk ma plan, by przeczekać jeszcze drugą połowę sezonu i dołączyć do podopiecznych Ernesto Valverde w letnim okienku transferowym.

Myślisz, że Liverpool sprzeda Coutinho latem?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 686

  • 2017.12.11
  • Źródło: goal.com

Transfer Coutinho do Barcelony? Jurgen Klopp wszystko wyjaśnia

Transfer Coutinho do Barcelony? Jurgen Klopp wszystko wyjaśnia

Klopp spokojny

Media cały czas spekulują, że Philippe Coutinho może w zimowym okienku transferowym przejść do FC Barcelony. Przekonany o tym, że Brazylijczyk zostanie na Anfield jest Jurgen Klopp, menedżer Liverpool FC. Niemiecki szkoleniowiec został zapytany, czy jest taka możliwość, aby Brazylijczyk opuścił w styczniu „The Reds”? - Nie mam powodu, aby o tym myśleć. Nie rozmawialiśmy jeszcze o transferach. Cokolwiek nie powiem, to nie powstrzyma to przed zadawaniem takich pytań - powiedział Klopp, cytowany przez „BBC”. - Nikt do mnie nie przyszedł i nie powiedział: „Phil w styczniu odejdzie”. Podchodzę do tej sytuacji ze spokojem - przyznał.

  • 2017.12.08
  • Źródło: BBC


Wszystko już niemal ustalone. Znamy szczegóły transferu Coutinho do Barcelony. Teraz albo nigdy!

Wszystko już niemal ustalone. Znamy szczegóły transferu Coutinho do Barcelony. Teraz albo nigdy!

Transfer Coutinho

FC Barcelona nie odpuszcza transferu Philippe'a Coutinho z Liverpoolu. W sprawie transakcji, do której ma dojść zimą, zostało ustalone już coraz więcej szczegółów. Blaugranie udało się wynegocjować mniejszą kwotą odstępnego, czyli 145, a nie 150 mln euro. Liverpool FC zgodził się również na płatność w ratach. Warunki finansowe indywidualnej umowy zawodnika zostały ustalone już latem. Coutinho ma zarabiać około 15 mln euro netto rocznie. "Teraz, albo nigdy" - podkreśla "Mundo Deportivo". "Klub już wcześniej przekonał Coutinho do transferu. Piłkarz i jego agent zobowiązali się także przestrzegania warunków, jakie były ustalone latem" - dodaje dziennik. Coutinho jest zdecydowany na przeprowadzkę, jednak Duma Katalonii musi się śpieszyć, gdyż konkurencja nie śpi. Zainteresowani Coutinho są również Paris Saint-Germain oraz Real Madryt.

  • 2017.12.07
  • Źródło: Mundo Deportivo