FC Barcelona chciała sprowadzić gwiazdę PSG? "To kłamstwa"

FC Barcelona chciała sprowadzić gwiazdę PSG? "To kłamstwa"

Verratti o transferze

"Przeczytałem, że Raiola zaoferował mnie Barcelonie. To kłamstwa. Rozmawiałem z kierownikami klubu, oni wiedzą, co myślę, a sytuacja jest jasna. Zdecydowałem się pozostać w drużynie. Pragnę odnosić zwycięstwa w PSG, który pomógł mi dorosnąć. Chcę być częścią ambitnego projektu i mam nadzieję, że moi koledzy myślą tak samo. Jedna porażka (Włoch odnosi się do rywalizacji z Realem – przyp.red.) nie może wszystkiego przekreślić" - Marco Verratti.

  • 2018.03.21
  • Źródło: Sport.es

Marco Verratti tłumaczy się z czerwonej kartki z Realem i wytyka zachowanie Messiego. Co on odwala?

Marco Verratti tłumaczy się z czerwonej kartki z Realem i wytyka zachowanie Messiego. Co on odwala?

Tłumaczenie Verrattiego

Marco Verratti odniósł się do swojej czerwonej kartki w rewanżowym meczu z Realem Madryt w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Włoch podkreślił, że Lionel Messi za podobne zachowanie nie otrzymuje kartek. Pomocnik opuścił boisko w 66 minucie spotkania. Nie mógł pogodzić się z decyzją arbitra o tym, że ten nie przerwał gry za rzekomy faul na nim i miał do niego o to ogromne pretensje. Tymczasem to piłkarz paryżan za zbyt ostrą reakcję otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. - Nie zachowałem się odpowiednio w meczu z Realem. Ale to wynikało z frustracji i sędzia mógł być bardziej tolerancyjny - zaznaczył Verratti cytowany przez serwis football-espana.net. - To była zła reakcja, ale ja nikogo nie obraziłem. Czasami Messi wytyka arbitrowi palcami prosto w twarz i nigdy nie zostaje ukarany. Muszę w każdym razie się poprawić - podkreślił reprezentant Włoch.

  • 2018.03.19
  • Źródło: Football Espana

Gwiazda PSG zaoferowana Barcelonie przez swojego agenta - Cena... 100 mln euro!

Gwiazda PSG zaoferowana Barcelonie przez swojego agenta - Cena... 100 mln euro!

Barcelona już nie chce Verrattiego

Jak podaje "Mundo Deportivo" Marco Verratti został zaoferowany FC Barcelonie przez swojego agenta Mino Raiolę. Według dziennika piłkarz nie jest zadowolony ze swojej pozycji w PSG i jest skłonny odejść. Cena jaką zaproponował agent, to 100 mln euro. Duma Katalonii od razu odpowiedziała na propozycję kwitując, że "Nie jest zainteresowana". Powodem tego jest zakontraktowanie Dembele, Coutinho i Arthura.

  • 2018.03.14
  • Źródło: Mundo Deportivo