Romelu Lukaku pocisnął swoich kolegów z zespołu. To może skończyć się konfliktem w szatni Manchesteru

Myślisz, że słowa Lukaku mogą wywołać konflikt w szatni United?

Narzeka na kolegów

Romelu Lukaku krytycznie ocenił postawę swoich kolegów z drużyny we wczorajszym meczu z Sevillą. Manchester United przegrał 1:2 i odpadł z Ligi Mistrzów. - Coś było nie tak z niektórymi piłkarzami, niektórzy zawodnicy się chowali - powiedział napastnik w rozmowie z telewizją "BT Sport". - Sądzę, że zaczęliśmy dobrze, ale później pozwoliliśmy im na trochę więcej kontroli. Mieliśmy takie połowiczne szanse na gola, ale nie strzeliliśmy go. - Powinniśmy dzisiaj spisać się lepiej, ponieważ w zespole mamy jakość. Z tego względu musieliśmy awansować - ocenił. - Ale nie zasłużyliśmy na grę w ćwierćfinale, bo nie byliśmy wystarczająco dobrzy. - Powinniśmy strzelić wcześniej. Uważam, że powinniśmy wykorzystać te szanse z pierwszej połowy. Ostatnie podanie nie było dzisiaj wystarczająco dobre. Zawsze jesteśmy na właściwych pozycjach, ale ostatnie podanie nie były wystarczająco dobre. To nas zabiło - podsumował.