Polak znowu doceniony! On czuje się tam świetnie!

Polak znowu doceniony! On czuje się tam świetnie!

Glik z wysoką oceną za mecz

Kamil Glik rozegrał w sobotę kolejny bardzo dobry mecz w barwach AS Monaco. Reprezentant Polski wystąpił w ligowym spotkaniu z Guingamp i strzelając gola przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu. Nic dziwnego, że 29-latek został za swoją grę wysoko oceniony. Dziennik "L'Equipe" przyznał Glikowi notę (7,0) w skali 1-10, gdzie "jedynka" oznacza występ poniżej wszelkiej krytyki, natomiast "dziesiątka" klasę światową. Równie wysokie oceny w ekipie Monaco otrzymali jedynie Fabinho, Bernandro Silva oraz Almamy Toure. Dobrą notę reprezentant Polski otrzymał również od serwisu "WhoScored.com". Tu Glik został oceniony na (7,6), a lepsze noty o niego otrzymali Toure (7,7) i Fabinho (8,2).

  • 2017.02.26
  • Źródło: L'Equipe, WhoScored
  • Komentarze


Real usłyszał cenę za młodą gwiazdę! Jeśli tyle wyłożą, to będzie hit letniego okienka!

Czy Real powinien zapłacić aż 60 mln euro za Kyliana Mbappe?

Mbappe za 60 mln

Kylian Mbappe, 18-letni napastnik AS Monaco, jest w kręgu zainteresowań wielu czołowych drużyn w Europie. Działacze klubu z Księstwa mają nadzieję otrzymać za niego około 60 milionów euro - donosi "Le Parisien". Wiele wskazuje, że Mbappe zostanie sprzedany podczas letniego okienka transferowego. Najbardziej zdeterminowanym klubem do pozyskania go ma być Real Madryt.

Czy Real powinien zapłacić aż 60 mln euro za Kyliana Mbappe?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 241Real Madryt ma nowy cel transferowy! To będzie hit!

Real Madryt ma nowy cel transferowy! To będzie hit!

Talent z Monaco w Realu

Kylian Mbappé ponownie znalazł się na radarze Realu Madryt, donosi dziś L'Équipe. Królewscy interesowali się Francuzem już w 2015 roku, gdy ten grał jeszcze w młodzieżowej drużynie AS Monaco. Atakujący pojawił się nawet w Valdebebas, gdzie w dresie madryckiego klubu zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z Cristiano Ronaldo, którego od lat uważa za swojego największego idola. Na przenosiny do stolicy Hiszpanii namawiał go nawet sam Zinédine Zidane, ale Mbappé nie chciał opuszczać swojego kraju w tak młodym wieku, by móc dalej się rozwijać, choć jego sympatia do Los Blancos nie jest żadną tajemnicą.