No nie! Kolejna gwiazda odejdzie niebawem z AS Monaco! To z kim ten Glik będzie tam grał?

No nie! Kolejna gwiazda odejdzie niebawem z AS Monaco! To z kim ten Glik będzie tam grał?

Fabinho na celowniku Juve

Portal "Calciomercato.com" donosi, że Juventus nadal jest zainteresowany sprowadzeniem do siebie piłkarza AS Monaco Fabinho. "Stara Dama" była mocno zainteresowana tym zawodnikiem w ostatnim okienku transferowym, jednak Fabinho nadal reprezentuje barwy drużyny z Księstwa. Dziennikarze informują także, że pomocnikiem zainteresowany jest również Manchester United oraz PSG.

  • 2017.09.21
  • Źródło: Calciomercato.comKamil Glik i jego ekipa będą mieli utrudnione zadanie w Lidze Mistrzów! A wszystko przez...

Kamil Glik i jego ekipa będą mieli utrudnione zadanie w Lidze Mistrzów! A wszystko przez...

Walka z chuliganami

AS Monaco drży o swoich kibiców. Mistrzowie Francji nie chcą, by na wyjazdowy mecz z Besiktasem Stambuł wybrali się ich fani. Spotkanie zaplanowane jest na 1 listopada. Klub już teraz zapowiedział, że nie będzie żadnej sprzedaży biletów i nie będzie organizowana oficjalna podróż dla fanów. To wynik zalecenia francuskich władz, które w ten sposób chcą walczyć z chuliganami. W zeszłym sezonie w ćwierćfinale Ligi Europejskiej doszło do zamieszek między pseudokibicami Besiktasu i Olympique Lyon. Oba kluby zostały ukarane później przez UEFA finansowo.

  • 2017.09.13
  • Źródło: Onet.pl

Arsenal w końcu dopiął swego! Gwiazda z Francji zgodziła się na przejście do Londynu!

Arsenal w końcu dopiął swego! Gwiazda z Francji zgodziła się na przejście do Londynu!

Lemar w Arsenalu

Arsenal w końcu dobił targu w sprawie Thomasa Lemara - donosi "Daily Star". Zawodnik AS Monaco przez całe letnie okienko transferowe łączony był z przenosinami do Londynu. Teraz dziennikarze informują, iż gracz zgodził się przejść do Kanonierów w styczniu 2018 roku. Lemar zaakceptował warunki umowy, na mocy której ma zarabiać 250 tysięcy funtów tygodniowo.

  • 2017.09.08
  • Źródło: Daily Star