Kolejny gwiazdor Bayernu kończy karierę! Szok!

Kolejny gwiazdor Bayernu kończy karierę! Szok!

Philipp Lahm kończy karierę!

Jak podaje niemiecki "Bild", Philippa Lahma nie zobaczymy już na boisku w przyszłym sezonie. Wielokrotny reprezentant Niemiec ma zakończyć karierę. Kapitan Bayernu Monachium ma zostać dyrektorem sportowym swojego klubu. O takim rozwiązaniu mówiło się już rok temu, gdy tę funkcję przestał pełnić Matthias Sammer.Arsenal i Juventus rywalizują o przyszłą gwiazdę z Bundesligi! Oba kluby są mocno zdeterminowane!

Arsenal i Juventus rywalizują o przyszłą gwiazdę z Bundesligi! Oba kluby są mocno zdeterminowane!

Kolasinać może wybierać

Kością niezgody między Arsenalem i Juventusem Turyn jest Sead Kolasinać. Bośniak, któremu po sezonie wygasa kontrakt z Schalke, wciąż nie podjął decyzji w sprawie transferu do nowego klubu. Jednak wszystko wskazuje na to, że Bośniak wybierze ofertę Juventusu i podpisze kontrakt z mistrzem Włoch, który obowiązywał będzie od 1 lipca 2017 roku.

Piłkarski gwiazdor i wielka legenda kończy karierę po sezonie! Zasłużył na odpoczynek!

Piłkarski gwiazdor i wielka legenda kończy karierę po sezonie! Zasłużył na odpoczynek!

Xabi Alonso kończy karierę

Xabi Alonso zapowiedział już, że po sezonie zakończy piłkarską karierę - donosi "Bild". Zawodnik skontaktował się już z zarządem Bayernu Monachium i poinformował klub, iż po zakończeniu kontraktu wiesza buty na kołku.Lewandowski ma przewagę nad Aubameyangiem! Wykorzysta tę wielką szansę?

Lewandowski ma przewagę nad Aubameyangiem! Wykorzysta tę wielką szansę?

Lewy może nadrobić

Cztery gole straty ma do Pierre-Emericka Aubameyanga Robert Lewandowski w klasyfikacji najlepszych strzelców w Bundeslidze. Czy w styczniu dopadnie napastnika z Gabonu? Ma na to sporą szansę, ponieważ Pierre-Emerick Aubameyang przebywa obecnie na Pucharze Narodów Afryki, a w ten weekend Bundesliga wznawia rozgrywki. Na Pucharze Narodów Afryki będzie przebywał jeszcze przynajmniej do 22 stycznia, a jeśli Gabon awansuje co najmniej do półfinału, to Auba opuści co najmniej 3 mecze.

Błaszczykowski zmieni klub! Takiego kierunku nikt się nie spodziewał! Wow!

Czy Legia to odpowiedni klub dla Błaszczykowskiego?

Legia kupi Błaszczykowskiego?

Prezes Legii Warszawa, Bogusław Leśnodorski potwierdził, że mistrz Polski jest zainteresowany sprowadzeniem Jakuba Błaszczykowskiego, ale zastrzegł, że to temat na luty. "Każdy klub w Polsce, a pewnie i większość w Europie, byłaby zainteresowana pozyskaniem takiego piłkarza, jak Kuba. Więc to oczywiste, że my również. Wydaje nam się, że dla Kuby Legia to naturalna droga, rozwiązanie, które może pojawić się w lutym. Naszym zdaniem to dobre dla niego miejsce. Taki pomysł wydaje się nam bardzo sensowy" - przyznał Leśnodorski.

Czy Legia to odpowiedni klub dla Błaszczykowskiego?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 67