Komplikuje się przyszłość Teodorczyka! To będzie kluczowego dla jego wielkiego, letniego transferu!

Komplikuje się przyszłość Teodorczyka! To będzie kluczowego dla jego wielkiego, letniego transferu!

Teo nie może się dogadać

Anderlecht nie wykupi Łukasza Teodorczyka? To możliwe, bo Polak nie może się dogadać z klubem w sprawie nowego kontraktu. Obecnie Teodorczyk jest wypożyczony z Dynama Kijów do Anderlechtu. Według belgijskiej prasy transfer stanął pod znakiem zapytania z powodu żądań finansowych naszego napastnika. Teodorczyk może wrócić do Dynama, ale - jak twierdzi jego agent - raczej już w nim nie zagra. Belgijskie media twierdzą, że 25-latkiem interesują się Everton i West Bromwich Albion. Polak mógłby kosztować nawet 20 mln euro.Polska gwiazda odjechała rywalom! Wielki sukces coraz bliżej!

Polska gwiazda odjechała rywalom! Wielki sukces coraz bliżej!

Teo idzie na króla

20 goli w Jupiler Pro League ma Łukasz Teodorczyk. Polak w niedzielę zdobył bramkę w wygranym 3:0 spotkaniu z Waasland-Beveren. Dla Łukasza Teodorczyka był to drugi z rzędu mecz z bramką na koncie, a kolejny raz do siatki nie trafił Jelle Vossen z Club Brugge. Polak ma już przewagę pięciu goli i coraz bardziej realny staje się scenariusz, że zostanie królem strzelców Jupiler Pro League.

Polski snajper zapisał się w historii! Niewielu się ta sztuka udaje, a on nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

Polski snajper zapisał się w historii! Niewielu się ta sztuka udaje, a on nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

Teodorczyk po raz 20.

Łukasz Teodorczyk jest zawodnikiem numer 23 w historii Anderlechtu, który strzelił minimum 20 bramek w rozgrywkach ligowych w pojedynczym sezonie. Polak ma olbrzymią szansę zostać najlepszym strzelcem Fiołków w XXI wieku tylko w belgijskiej ekstraklasie. Tomasz Radzinski w sezonie 2000/2001 23 razy pokonywał bramkarza, a Teodorczykowi pozostało jeszcze sporo meczów do końca rozgrywek.Teodorczyk blisko rekordu! Już niedługo zapisze się w historii!

Teodorczyk blisko rekordu! Już niedługo zapisze się w historii!

Teo najlepszym strzelcem?

Już tylko trzech goli brakuje Łukaszowi Teodorczykowi do zrównania się z Tomaszem Radzińskim, który dzierży tytuł najlepszego strzelca Anderlechtu w XXI wieku. Ten w sezonie 2000/2001 zdobył 29 goli w 46 meczach. Obecnie Teodorczyk zajmuje piąte miejsce wśród najskuteczniejszych piłkarzy Anderlechtu w XXI wieku. Na swoim koncie ma 26 trafień.