To napawa ogromnym optymizmem! Fani Arkadiusza Milika już mogą zacierać ręce i czekać na start Serie A! Brawo, Arek!

Rozstrzelał się

W meczu towarzyskim SSC Napoli rozbiło Carpi 4:1 (1:0). Dwie bramki zdobył Arkadiusz Milik. Dla kadrowicza Adama Nawałki byly to gole numer sześć i siedem w bieżącym okresie przygotowawczym. To pozwala wierzyć, że Milik po kontuzji na dobre wrócił na właściwe tory. Wynik spotkania otworzył już po kilku minutach Jose Callejon. Tuż po zmianie stron wyrównał Malcore, ale końcówka należała do podopiecznych Maurizio Sarriego, a konkretnie do Arkadiusza Milika. Polak pokonał bramkarza w 82. i 86. minucie. Pierwszy gol był bardzo efektowny - napastnik huknął zza pola karnego, a golkiper Carpi nawet nie drgnął. Wynik ustalił nowy nabytek klubu z Neapolu, Adam Ounas.

• 2017.07.19
  • Źródło: Onet.pl

Kibice Manchesteru United czekali na ten moment! Teraz to już pójdzie z automatu!

Lukaku zaczął strzelać

Belgijski piłkarz Romelu Lukaku zdobył pierwszą bramkę w barwach Manchesteru United. Wpisał się na listę strzelców w 38. minucie wyjazdowego meczu sparingowego z Real Salt Lake (2:1). Lukaku, który niedawno podpisał pięcioletni kontrakt z "Czerwonymi Diabłami" (brytyjskie media informowały, że kwota transferu wyniosła 75 mln funtów), ustalił wynik spotkania. Amerykański zespół prowadził od 23. minuty po golu Luisa Silvy, a w 29. wyrównał Ormianin Henrich Mchitarjan. Wcześniej 24-letni Lukaku wystąpił w sparingu MU z Los Angeles Galaxy (5:2). Za każdym razem przebywał na boisku po 45 minut.

• 2017.07.18

Kapustka już teraz może dostać pierwszą szansę zaprezentowania się w nowym klubie! Oby mu poszło dobrze!

Debiut Kapustki?

Bartosz Kapustka jest zawodnikiem Freiburga od piątku i już po raz pierwszy trenował z zespołem Christiana Streicha. Premierowy występ w barwach niemieckiego klubu 21-latek może zaliczyć już w środę. Na czas pobytu w Austrii Freiburg ma zaplanowane dwa sparingi: ze zdobywcą Pucharu Turcji, Konyasporem (19.07) i mistrzem Holandii, Feyenoordem Rotterdam (22.07). Co ciekawe, Feyenoord to klub, który rywalizował z Freiburgiem o pozyskanie Kapustki z Leicester City.

• 2017.07.16
  • Źródło: Twitter

Wielki powrót do Borussii Dortmund stał się faktem! Kibice długo na to czekali!

Goetze zagrał!

Długo oczekiwany powrót Mario Goetze do gry stał się faktem. Niemiec wystąpił w towarzyskim spotkaniu Borussii Dortmund z Urawa Red Diamonds. 60 tysięcy kibiców oklaskiwało jego wejście na boisko. W 62. minucie zmienił on Nuriego Sahina. Borussia pokonała zespół z Japonii 3:2. Dwie bramki zdobył Emre Mor, a jedno trafienie zaliczył Andre Schuerrle.