.Luksusowe auta Rooney'a będą przez dwa lata kurzyć się w garażu! Zobaczcie, jaką ma kolekcję! Ale strata!

.Luksusowe auta Rooney'a będą przez dwa lata kurzyć się w garażu! Zobaczcie, jaką ma kolekcję! Ale strata!

Auta Rooney'a

Sąd orzekł karę dla Wayne'a Rooneya - dwuletni zakaz prowadzenia samochodu. To efekt jazdy pod wpływem alkoholu. Dla piłkarza pokroju Wayne Rooney dwa lata to wieczność w motoryzacji. Z jego tygodniówką (w Man Utd zarabiał 320 tys. funtów, w Evertonie 160 tys.) co miesiąc jest w stanie kupować najdroższe auta na świecie. Dlatego trudno sobie wyobrazić, żeby wszystkie samochody, które znajdują się w jego garażu, wytrzymały "próbę czasu". Oto jego kolekcja: BMW i8 Wartość: 100 tys. funtów Rooney na konferencję prasową z okazji podpisania kontraktu z Evertonem przyjechał nowiutkim BMW i8, którego wartość przekracza 100 tys. funtów. Do 100 km/h rozpędza się w zaledwie 4,4 sekundy. Range Rover Overfinch Wartość: 200 tys. funtów Jeden z najbardziej luksusowych samochodów w garażu Rooneya. Ma napęd na 4 koła i to było ostatnie auto, które prowadził Rooney. Bentley GT Wartość: 250 tys. funtów Do setki rozpędza się w zaledwie 3,9 sekundy, a po raz pierwszy Rooney był widziany w tym aucie w styczniu tego roku. Audi Q7 Wartość: 50 tys. funtów Rodzinne auto Rooneya, ale przez najbliższe dwa lata nie zabierze dzieciaków na niedzielną przejażdżkę.

  • Dzisiaj
  • Źródło: The SunSąd nie miał litości dla Rooneya! Ale surowa kara! To nawet na nim zrobi wrażenie!

Sąd nie miał litości dla Rooneya! Ale surowa kara! To nawet na nim zrobi wrażenie!

Rooney skazany

Na początku września Wayne Rooney został aresztowany za jazdę na podwójnym gazie. Po badaniu okazało się, że poziom alkoholu w krwi gracza Evertonu trzykrotnie przekracza dopuszczalną normę. Rooney przed sądem przyznał się do winy, ale nie uchroniło go to przed dotkliwą karą. Sąd nałożył na niego dwuletni zakaz prowadzenia samochodów. Poza tym piłkarz musi zaliczyć 100 godzin prac społecznych. Nałożono też grzywnę w wysokości 170 funtów. "Chcę przeprosić za ten niewybaczalny błąd. Akceptuję wyrok sądu" - oświadczył Rooney. Wcześniej piłkarz został ukarany przez Everton, który nałożył na niego grzywnę w wysokości dwutygodniowych zarobków. To ok. 320 tysięcy funtów.

  • 2017.09.18
  • Źródło: goal.com

Dramat! Zastrzelili bramkarza na treningu... Co się dzieje na tym świecie...

Dramat! Zastrzelili bramkarza na treningu... Co się dzieje na tym świecie...

Dramat w Czarnogórze

Goran Lenac, bramkarz z Czarnogóry, został zastrzelony, gdy trenował ze swoim przyjacielem. Zmarły 2 września skończył 32 lata. Lenac przebywał na boisku treningowym drugoligowego klubu FK Bokelj z miasta Kotor, gdy doszło do tragedii. Wydarzyła się ona wieczorem w sobotę. Bramkarz został trafiony kulą w głowę przez nieznanego na razie napastnika. Poszkodowany został natychmiast przewieziony do szpitala, ale był w stanie krytycznym i potem poinformowano, że nie udało się go uratować i zmarł. Lenac był wolnym zawodnikiem, ostatnio bronił barw właśnie FK Bokelj, ale było to w 2015 roku. Chcą jednak utrzymywać kondycję korzystał z zaplecza tego klubu, gdzie trenował indywidualnie.

  • 2017.09.17
  • Źródło: goal.com