Dotkliwa kara dla Manchesteru City! Pep Gaurdiola nie panuje nad sytuacją?

Dotkliwa kara dla Manchesteru City! Pep Gaurdiola nie panuje nad sytuacją?

Zawodnicy za dużo dyskutują

Manchester City został ukarany karą w wysokości 35 tysięcy funtów przez władze angielskiej ekstraklasy za zachowanie swoich piłkarzy w trakcie zremisowanego 1:1 spotkania z Liverpoolem FC. Mecz miał miejsce 19 marca tego roku. Sprawa dotyczy sytuacji, gdy sędzia zawodów Michael Olivier podyktował "jedenastkę" dla The Reds po przewinieniu Gaela 'Clichy'ego na Roberto Firmino. Kilku zawodników ekipy z Etihad Stadium w dosadny sposób protestowało, nie zgadzając się z decyzją sędziego.Chamskie zachowanie Messiego nie przeszło bez echa! Wytoczono już postępowanie, kara może być surowa!

Chamskie zachowanie Messiego nie przeszło bez echa! Wytoczono już postępowanie, kara może być surowa!

Postępowanie przeciw Messiemu

Zachowanie Leo Messiego podczas meczu Argentyny z Chile stało się przedmiotem dochodzenia dyscyplinarnego FIFA. Messi naraził się arbitrom spotkania - obraził bowiem sędziego liniowego Marcelo Van Gasse. Po końcowym gwizdku najpierw odmówił podania ręki liniowemu, następnie zwrócił się do niego z wulgarnym komentarzem. Komisja Dyscyplinarna FIFA prowadzi w tej sprawie postępowanie. Messiemu grozi zawieszenie nawet na już najbliższy, wtorkowy mecz z Boliwią, również w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Kara może też zostać przeniesiona na czerwcową potyczkę z Urugwajem.Wiadomo kto będzie sędzią w nadchodzącym El Clasico! Myślicie, że podoła?

Wiadomo kto będzie sędzią w nadchodzącym El Clasico! Myślicie, że podoła?

Arbiter wybrany

Komitet Techniczny Arbitrów wyznaczył już sędziego na spotkanie Realu Madryt z FC Barcelona. Klasyk, który zostanie rozegrany 23 kwietnia o 20:45, poprowadzi trzydziestotrzyletni Jesús Gil Manzano. Organizacja i jej prezes, Sánchez Arminio, pokłada sporą wiarę w umiejętności tego sędziego, uważają bowiem, że jest to jeden z najlepszych fachowców w Hiszpanii, który ma za sobą świetny sezon, a sędziowanie powyższej potyczki ma go jeszcze dodatkowo zwieńczyć.

Co za skandal z udziałem Leo Messiego! Czy Argentyńczyk zostanie zawieszony?

Czy Messi powinien zostać zawieszony za obrażanie sędziów?

Leo ubliżał sędziom

Leo Messi nagrabił sobie podczas ostatniego spotkania Argentyny z Chile. po meczu media rozwodziły się głównie nad kontrowersyjnym zachowaniem kapitana reprezentacji Argentyny. Ten dwukrotnie obraził sędziów czwartkowego spotkania, a na jego celownik trafili liniowi - Dewson Silva i Marcelo Vangasse. Pierwszy wysłuchał obelg w trakcie spotkania, a drugi po jego zakończeniu. W obu przypadkach Messi miał użyć słów "La concha de tu madre", co jest najgorszą zniewagą w Ameryce Południowej. Sytuacje wychwyciły kamery. Pierwsze doniesienia pomeczowe jasno wskazywały, że Messi nie uniknie kary i zostanie zawieszony. Później jednak stacja Fox Sports ujawniła, że w raporcie sędziego nie znalazło się ani jedno słowo na temat złego zachowania kapitana reprezentacji Argentyny. Najwidoczniej jednemu z najlepszych piłkarzy świata pozwala się na znacznie więcej.

Czy Messi powinien zostać zawieszony za obrażanie sędziów?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 477