To on jest głównym kandydatem na trenera Barcelony!

To on jest głównym kandydatem na trenera Barcelony!

Blanc ma zastąpić Enrique

Trwają spekulacje na temat tego, kto mógłby zostać następcą Luisa Enrique. Szkoleniowiec Barcelony wciąż nie przedłużył swojej umowy i coraz więcej wskazuje na to, że po sezonie opuści Camp Nou. Jak wynika z informacji francuskich mediów, kandydatem do zajęcia jego miejsca jest Laurent Blanc. W ostatnich tygodniach z podjęciem pracy na Camp Nou łączono także takich fachowców jak Jorge Sampaoli z Sevilli czy Ronald Koeman z Evertonu.

Jest poważny kandydat na następce Luisa Enrique w Barcelonie! Ale nazwisko!

Jest poważny kandydat na następce Luisa Enrique w Barcelonie! Ale nazwisko!

Tuchel poprowadzi Barcę?

Niemieckie media donoszą, że Thomas Tuchel jest bardzo poważnym kandydatem do zastąpienia Luisa Enrique na stanowisku trenera Barcelony, który prawdopodobnie odejdzie z klubu po zakończeniu obecnego sezonu. Jeszcze w 2016 roku Luis Enrique zdradził, że nie wie, czy zostanie w stolicy Katalonii na kolejny sezon. Jego obecna umowa wygasa po zakończeniu obecnych rozgrywek, a szkoleniowiec ma podjąć decyzję co do swojej przyszłości dopiero w kwietniu.

Dwóch wielkich trenerów kandydatami na trenera Barcelony? Wiemy już jak to wygląda!

Dwóch wielkich trenerów kandydatami na trenera Barcelony? Wiemy już jak to wygląda!

Wenger i Klopp nie dla Barcy

Trwa dyskusja, czy Barcelona potrzebuje nowego trenera i kto mógłby nim zostać. Znany hiszpański dziennikarz Guillem Balague uważa, że nie wchodzą w rachubę kandydatury Arsene'a Wengera i Juergena Kloppa. "Barca nie jest zainteresowana ani Kloppem, ani Wengerem. Wenger nie był w ogóle brany pod uwagę w planach włodarzy z Camp Nou. Klopp natomiast wydaje się całkiem ciekawą opcją, ale uważam, że obecnie nikt nie namówiłby go do opuszczenia Liverpoolu" - oznajmił słynny dziennikarz.Luis Enrique... pojechał po Barcelonie! Dołożył do pieca!

Luis Enrique... pojechał po Barcelonie! Dołożył do pieca!

Trudno grać gorzej

"Co poprawiło się względem meczu z PSG? Wszystko. Trudno jest być tak złym. Pomimo tego, że niektórzy mogą tego nie widzieć, poprawiliśmy się" - Luis Enrique.W Barcelonie też gwiżdżą na swoich piłkarzy! Luis Enrique ostro zareagował!

W Barcelonie też gwiżdżą na swoich piłkarzy! Luis Enrique ostro zareagował!

Enrique o gwizdach

"Nie rozumiem gwizdów na Andre Gomesa. Nie rozumiem gwizdania na kogokolwiek z twojego zespołu. To nie sensu, ale każdy może pokazać swój sprzeciw. Pomóc może nam wsparcie kibiców. Denerwuje mnie to, co stało się w przypadku Andre. Jeżeli chodzi o gwizdy na mnie, w zupełnie je rozumiem, zwłaszcza po wydarzeniach z Paryża. Akceptuję krytykę, ale zawodnicy na boisku muszą być skoncentrowani w stu procentach, dlatego gwizdanie na nich nie jest niczym dobrym" - Luis Enrique.

  • 2017.02.20
  • Źródło: Mundo Deportivo
  • Komentarze

Luis Enrique: Nawet jak jestem pijany, to nie...

Luis Enrique: Nawet jak jestem pijany, to nie...

Trener Barcy o mediach

"Krytyka ma na mnie zerowy wpływ. Współczuję każdemu, kto myśli, że mnie to dotyka. Nigdy nie słuchałem mediów i nie zamierzam zacząć robić tego teraz. Nie podchodzę bliżej niż na 10 metrów do telewizora czy radia nawet, jak jestem pijany" - Luis Enrique