Media nie mają litości dla Legii po wpadce w LE! Ale ich jadą!

Media nie mają litości dla Legii po wpadce w LE! Ale ich jadą!

Wstyd i kompromitacja

Legia Warszawa tylko zremisowała 1:1 (0:0) z Sheriffem Tyraspol w starciu o fazę grupową Ligi Europy. Mistrz Polski stracił wygraną w samej końcówce spotkania i nie może być pewny awansu. Media nad Wisłą nie mają litości dla Wojskowych i wieszczą wielkie problemy w rewanżu, który zostanie rozegrany w Mołdawii. "Przegląd Sportowy": Wstyd To były męczarnie. Beznadziejny mecz Legii. Do awansu jest daleko, a Legię czeka droga przez mękę. To Sheriff jest bliżej fazy grupowej Ligi Europy. W 71. minucie kibice wydarli się: "Legia grać, k... mać" i to było najlepsze podsumowanie tego, co działo się na boisku. "Sport": Szeryf strzelił w plecy Do 87. minuty wydawało się, że mistrzowie Polski zrobią malutki kroczek w stronę fazy grupowej Ligi Europy. Wystarczył jednak jeden błąd w końcówce, by perspektywa rewanżu budziła niepokój. Za tydzień legionistów czeka w Tyraspolu piekielnie ciężka przeprawa. "Gazeta Wyborcza": 90 minut od wstydu Po remisie z Sheriffem Legia wciąż może awansować do fazy grupowej Ligi Europy. Ale powodów do optymizmu nie ma. Po ostatnim gwizdku piłkarze z Tyraspola modlili się w podzięce, bili sobie brawo, przybijali piątki i w radości przytulali się. Gospodarze zaś zebrali przeraźliwe gwizdy od kibiców. Fani Legii śpiewali, że zawodnicy hańbią klub. "Super Express": Legia tragedia Choć mistrzowie Polski grali słabo, podobnie jak goście, to mogli zakończyć spotkanie z cennym zwycięstwem. Niestety niefrasobliwość obrońców kosztowała Legię w samej końcówce meczu. Mołdawska ekipa zdołała wyrównać. Jest w lepszej sytuacji przed rewanżem.

  • 2017.08.18
  • Źródło: onet.pl

Czy Legia ma jeszcze szansę na awans do LE? Tak widzi to prezes klubu!

Czy Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?

Pewny swego

Legia Warszawa zaledwie zremisowała w IV rundzie El. Ligi Europy z Sheriffem Tyraspol (1:1) i jest w trudnej sytuacji przed rewanżem. Dariusz Mioduski nie ma jednak wątpliwości, że mistrz Polski awansuje do fazy grupowej. "Dzisiaj nie ma miejsca na zwątpienie. Za tydzień wygramy. Tyle" - napisał prezes klubu ze stolicy na Twitterze.

Czy Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 239

  • 2017.08.18
  • Źródło: Sportowe Fakty


Legia nie będzie walczyć z UEFA! Oni chcą...

Legia nie będzie walczyć z UEFA! Oni chcą...

Zapłacić karę

Legia Warszawa poinformowała, że nie będzie odwoływała się od kary nałożonej na klub przez UEFA po meczu z FK Astana i zapłaci 35 tys. euro. Tymczasem kibice klubu przygotowali oprawę, która jest komentarzem do nałożonej kary. Prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski poinformował w czwartek, że kara UEFA najprawdopodobniej nałożona jest tylko za niedrożne przejścia. W przypadku warszawskiego klubu stanowi to recydywę. Jeżeli przyczyny nałożenia kary przez UEFA zostaną oficjalnie potwierdzone, będzie to oznaczać, że europejska federacja nie zdecydowała się nałożyć na klub kary w związku z oprawą, przygotowaną przez kibiców z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

  • 2017.08.18
  • Źródło: Sportowe Fakty