Kolejne złe wieści z Legii! Niedługo nie będzie kim grać w tych pucharach!

Kolejne złe wieści z Legii! Niedługo nie będzie kim grać w tych pucharach!

Rzeźniczak złamał rękę

Obrońca Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczak w trakcie obozu przygotowawczego w hiszpańskim Benidorm złamał rękę i zmuszony jest do powrotu do Polski. "Kuba Rzeźniczak ma złamaną rękę. Uraz uniemożliwia jego dalsze treningi w Hiszpanii. Jutro "Rzeźnik" wraca do Warszawy..." - poinformował klub za pośrednictwem Twittera. Kilkadziesiąt minut wcześniej zawodnik zamieścił zdjęcie z ręką na temblaku, okraszone wymownym podpisem: "To by było na tyle".Jest porozumienie! Gwiazdor Legii odchodzi z klubu!

Jest porozumienie! Gwiazdor Legii odchodzi z klubu!

Prijović w PAOK'u

Legia Warszawa doszła do porozumienia z PAOK-iem Saloniki w sprawie transferu Aleksandara Prijovicia - czytamy na sportske.net. Za szwajcarskiego snajpera mistrzowie Polski mają otrzymać 2,2 mln euro, a w jego kontrakcie z greckim klubem znalazł się zapis gwarantujący Legii 15 procent od kolejnego transferu zawodnika.Pazdan chce odejść z Legii, ale... jest jeden poważny problem, który może mu w tym przeszkodzić!

Pazdan chce odejść z Legii, ale... jest jeden poważny problem, który może mu w tym przeszkodzić!

Nie ma ofert dla Pazdana

Michał Pazdan chętnie spróbowałby sił za granicą, problem w tym, że obecnie nikt nie złożył propozycji, która w pełni go satysfakcjonuje i spełnia wymogi szefów Legii - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Zgłaszają się po niego jedynie mało poważne kluby, jak choćby włoska Pescara. To jedna z nielicznych ofert, która wpłynęła do klubu przy Łazienkowskiej. Doprowadzenie transferu Pazdana do szczęśliwego końca wcale nie musi - i nie będzie - tak prostym zadaniem, jak niektórym się to może wydawać.

  • 2017.01.09
  • Źródło: Przegląd Sportowy
  • Komentarze


Legia się zbroi! Jest długo wyczekiwany transfer!

Legia się zbroi! Jest długo wyczekiwany transfer!

Daniel Chima Chukwu w Legii!

Napastnik Daniel Chima Chukwu został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Nigeryjczyk jest drugim zimowym transferem drużyny mistrza Polski. Podpisał 3,5-letni kontrakt.