Krystian Bielik wróci do Legii!

Czy Krystian Bielik powinien wrócić do Legii na wypożyczenie, by bardziej się ograć?

Wypożyczenie do polskiego klubu?

Krystian Bielik może jedna wrócić do Legii. Klub nie zaprzestał starań o wypożyczenie swojego byłego piłkarza z Arsenalu - informuje "Przegląd Sportowy". O powrocie Bielika do Legii mówiono już kilka tygodni temu. Wydawało się jednak, że transfer nie wypali. Sam piłkarz przekonywał, że woli grać w Championship niż w Ekstraklasie. Teraz sytuacja się zmieniła. Bielik doznał kontuzji mięśnia dwugłowego, która wykluczy go z gry na miesiąc. To już kolejny uraz młodego Polaka w tym sezonie. Z powodu problemów zdrowotnych w tym sezonie zagrał tylko cztery razy. Taki bilans zniechęcił zainteresowane nim wcześniej kluby z Championship. To z kolei dobra wiadomość dla Legii, która wróciła do gry. - Jest szansa, że Bielik wróci na Łazienkowską - mówi Cezary Kucharski, agent piłkarza. Legia chciałaby wypożyczyć Bielika na rok bez opcji wcześniejszego powrotu do Arsenalu. To właśnie "Kanonierzy" mieliby nadal wypłacać znaczną część wynagrodzenia piłkarza. Legii nie stać bowiem na takie wydatki.

Czy Krystian Bielik powinien wrócić do Legii na wypożyczenie, by bardziej się ograć?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 99

  • 2018.01.19
  • Źródło: Przegląd Sportowy


Brutalna prawda o transferze Michała Pazdana. Po prostu koszmar

Czy Michał Pazdan ma jeszcze szanse na wyjazd za granicę?

Chce odejść, a ma 0 ofert

Dariusz Mioduski w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, ile ofert otrzymała Legia Warszawa za Michała Pazdana. Obrońca reprezentacji Polski liczy na transfer w tym okienku transferowym i poinformował o tym włodarzy klubu. - Wiemy, że chce odejść, więc liczymy się z tym, że nie będzie go z nami na wiosnę - przyznał Mioduski. Media w ostatnim czasie informowały, że Pazdanem zainteresowane jest Girondins Bordeaux, które miało zapłacić za zawodnika prawie dwa miliony euro. Okazuje się, że dla Francuzów były to tylko wstępne przymiarki do ewentualnego transferu, z którego nic nie wyszło. - Bardziej traktowałem to jako „zajawki”, punkt wyjścia do ewentualnych rozmów - dodał prezes Legii. Gdzie zatem może trafić Michał Pazdan? Wydaje się, że zawodnik zostanie w Legii, bo zainteresowanie obrońcą jest zerowe. Dosłownie. - Ile mam ofert za Pazdana? Zero - przyznał Mioduski.

Czy Michał Pazdan ma jeszcze szanse na wyjazd za granicę?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 187

  • 2018.01.10
  • Źródło: Super Express

Artur Jędrzejczyk odejdzie z Legii. Chce go klub zza granicy

Artur Jędrzejczyk odejdzie z Legii. Chce go klub zza granicy

Jędza pożegna się z klubem?

Artur Jędrzejczyk może zimą odejść z Legii. Reprezentantem Polski poważnie interesuje się turecki Sivasspor - informuje "Przegląd Sportowy". Jędrzejczyk wrócił do Legii rok temu. Od ówczesnego kierownictwa klubu otrzymał bardzo wysoki kontrakt - jego roczne zarobki sięgały 820 tysięcy euro. Obecnie to spore obciążenie dla budżetu mistrzów Polski. Klub jest też w niewygodnej sytuacji podczas negocjacji z innymi piłkarzami, którzy chcą prośby o podwyżki argumentują zarobkami Jędrzejczyka. W dodatku forma reprezentanta Polski nie uzasadnia tak wysokiej pensji. W tym sezonie doświadczony obrońca grał słabo, często leczył też kolejne kontuzje. Z tego powodu Legia chętnie by się z nim rozstała. Teraz ma dobrą okazję, bo ofertę w jego sprawie złożył Sivasspor. Wkrótce propozycję indywidualnego kontraktu ma się zapoznać też piłkarz. Wiadomo, że w Turcji mógłby liczyć na znacznie wyższe wynagrodzenie niż w Legii.

  • 2017.12.29
  • Źródło: Przegląd Sportowy