Luis Enrique... pojechał po Barcelonie! Dołożył do pieca!

Luis Enrique... pojechał po Barcelonie! Dołożył do pieca!

Trudno grać gorzej

"Co poprawiło się względem meczu z PSG? Wszystko. Trudno jest być tak złym. Pomimo tego, że niektórzy mogą tego nie widzieć, poprawiliśmy się" - Luis Enrique.Iniesta krytykuje kibiców Barcelony! I nie ma co się dziwić!

Iniesta krytykuje kibiców Barcelony! I nie ma co się dziwić!

Iniesta o gwizdach

"To nie jest przyjemna sytuacja, ani dla całej drużyny, ani dla poszczególnych zawodników. Potrzebujemy wsparcia kibiców i musimy iść razem w tym samym kierunku. Zdajemy sobie sprawę w jakiej sytuacji się znajdujemy, jednak gwizdy donikąd nie prowadzą. Piłkarze, którzy dołączyli do nas latem, mają wystarczająco duże umiejętności, by pomóc Barcelonie w odniesieniu sukcesu" - Andres Iniesta.

  • 2017.02.20
  • Źródło: Mundo Deportivo
  • Komentarze

Barcelona ma spory problem! Filar drużyny jest sfrustrowany, nie wiadomo ile wytrzyma!

Barcelona ma spory problem! Filar drużyny jest sfrustrowany, nie wiadomo ile wytrzyma!

Co z Roberto?

Obrazek przedstawiający Sergiego Roberto po golu dla Leganes był wymowny. Gracz Barcy był wstrząśnięty swoim błędem. Pod koniec spotkania był widocznie podenerwowany. Sergi jest ostatnio w centrum uwagi. Przemianowany pomocnik stara się dostosować się do nowej pozycji, ale ma już dość gry na prawej obronie. Jest psychicznie wykończony, w każdym meczu znajduje się pod presją przeciwnika. Sergi Roberto chciałby grać w innym miejscu na boisku, ale w najbliższej przyszłości, z powodu kontuzji Aleixa Vidala, będzie to niemożliwe.Po klęsce z PSG w Barcelonie przyszło kolejne rozczarowanie! No tego to nikt się nie spodziewał!

Po klęsce z PSG w Barcelonie przyszło kolejne rozczarowanie! No tego to nikt się nie spodziewał!

Najniższa frekwencja

W niedzielny wieczór na Camp Nou zjawiło się tylko 63 378 widzów. Powodami najgorszej frekwencji w sezonie ligowym była przede wszystkim wysoka porażka Barcelony z Paris Saint-Germain we wtorek na Parc des Princes. Kolejnymi czynnikami były pewnie poziom rywala oraz pora rozgrywania meczu.

  • 2017.02.20
  • Źródło: Mundo Deportivo
  • Komentarze