Czy to obecnie najlepszy bramkarz na świecie?

Czy to obecnie najlepszy bramkarz na świecie?

Alisson chwalony

Alisson Becker znajduje się na celowniku czołowych europejskich klubów. Paolo Conti, był przed laty bramkarz reprezentacji Włoch, uważa, że Brazylijczyk jest obecnie najlepszym golkiperem na świecie. Bramkarz AS Romy rozgrywa znakomity sezon w Serie A i Lidze Mistrzów. To sprawiło, że interesują się nim m.in. Liverpool FC, Paris Saint-Germain oraz Real Madryt. - Alisson z pewnością jest teraz najlepszym bramkarzem na świecie - powiedział Conti w rozmowie z "Radio Centro Suono Sport". - Niemal niemożliwe jest ustalenie dla niego ceny na rynku transferowym. Wystarczy zobaczyć, jak szalone kwoty pojawiają się w tej chwili przy transferach - dodał. - Już dawno temu mówiłem, że Alisson jest świetny, a teraz jest po prostu bezcenny. Ma wielką inteligencję i przewiduje ruchy rywali. Nie musi mieć spektakularnych interwencji, ponieważ bardzo dobrze się ustawia - stwierdził.

  • 2018.03.29
  • Źródło: goal.com

Bramkarz zamknął drzwi przed Realem Madryt? "Jestem tu szczęśliwy"

Bramkarz zamknął drzwi przed Realem Madryt? "Jestem tu szczęśliwy"

Courtois zostaje w Londynie

"Mam jeszcze rok kontraktu z Chelsea i będę chciał go wypełnić. Po sezonie usiądziemy do rozmów i podejmiemy decyzję. Ja jednak jestem zadowolony tu, gdzie jestem i nie wykluczam, że zostanę tu na dłużej" - Thibaut Courtois.

  • 2018.03.27
  • Źródło: Football Espana

Bramkarze narzekają na fatalną piłkę mistrzostw świata. Będzie problem?

Bramkarze narzekają na fatalną piłkę mistrzostw świata. Będzie problem?

Robi dziwne rzeczy

Podczas mistrzostw świata w Rosji piłkarze będą korzystać ze specjalnej piłki Adidas Telstar. Nie podoba się jednak ona wielu znanym bramkarzom, którzy narzekają na to jak się zachowuje na murawie. Do mundialu pozostały niespełna trzy miesiące. Zaprojektowana z myślą o mundialu piłka Adidas Telstar została ostro skrytykowana przez Davida De Geę, Marc-Andre ter Stegena czy Pepa Reinę. - Jest bardzo dziwna. Mogła by być lepsza - ocenił golkiper Manchesteru United cytowany przez dziennik "AS". - Powinna być lepsza, ponieważ trudno ją utrzymać. Musimy się jednak do niej przyzwyczaić i trenować z nią jak najwięcej przed mistrzostwami. Innej możliwości nie ma - stwierdził z kolei bramkarz Barcelony. Najbardziej krytyczny w swoich opiniach był natomiast golkiper Napoli. - Robi dziwne rzeczy, leci w zupełnie nieprzewidywalny sposób. Mogę się założyć, że podczas mundialu padnie około 35 goli strzelonych z dystansu, bo bardzo trudno przewidzieć, jak się zachowa. Powinni ją wymienić, jest jeszcze sporo czasu - powiedział stanowczo Hiszpan.

  • 2018.03.25
  • Źródło: goal.com


Szczęsny zaprezentował nową koszulkę bramkarską reprezentacji Polski. Wszystko super, ale ten różowy?

Czy podoba Ci się nowa koszulka bramkarzy reprezentacji Polski?
 

Czy podoba Ci się nowa koszulka bramkarzy reprezentacji Polski?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 732

  • 2018.03.22
  • Źródło: Twitter