Trwa fatalny okres Leicester City! Ranieri już nie wie czego się chwytać...

Trwa fatalny okres Leicester City! Ranieri już nie wie czego się chwytać...

Co dalej z Lisami

Trwa fatalny okres dla Leicester City. Lisy, mistrzowie Anglii, bronią się w tym sezonie przed spadkiem z Premier League. W sobotę zespół Claudio Ranieriego w bardzo złym stylu pożegnał się z Pucharem Anglii. Górą był grający w dziesiątkę Millwall. "To ogromne rozczarowanie. Dobrze graliśmy w pierwszej połowie, ale gdy rywale zaczęli grać w osłabieniu, prezentowali się lepiej od nas. Włożyli w ten mecz więcej serca niż my. Zasłużenie wygrali – mówił po spotkaniu Ranieri.

Świetny występ Kapustki! Takie rzeczy wyczyniał Kapi w meczu z Milwall! Brawo!

Świetny występ Kapustki! Takie rzeczy wyczyniał Kapi w meczu z Milwall! Brawo!

Kapustka doceniony!

Bartosz Kapustka znowu otrzymał szansę od Claudio Ranieriego i nie zawiódł! Mimo klęski Lisów z Milwall, akurat reprezentant Polski może być zadowolony! Kapustka zdaniem ekspertów pokazał jak wielki potencjał w nim drzemie. Próbował przewrotki, spróbował uderzenia z dystansu, a gdy zabrał się za rozegranie i posłał prostopadłą piłkę do Shinjiego Okazakiego, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Dziennikarze lokalnej "Leicester Mercury" mimo porażki wyróżniło dwóch zawodników. To Yohan Benalouane i właśnie Bartosz Kapustka. Obaj w skali 1-10 otrzymali notę "7" - najwyższe w całej drużynie. Magazyn dodatkowo napisał o Polaku, że był on najbardziej kreatywnym piłkarzem Leicester.

  • 2017.02.18
  • Źródło: Leicester Mercury
  • Komentarze


To jest obecnie największy problem Leicester City

To jest obecnie największy problem Leicester City

Ostatnie podanie

Menedżer Leicester City Claudio Ranieri zabrał głos na temat fatalnej dyspozycji mistrzów Anglii. Włoch uważa, że w jego zespole piętą Achillesową jest ostatnie podanie, a wynika to z obniżonej pewności siebie. "Muszę znaleźć rozwiązanie. Wszystko robimy dobrze, ale nie stwarzamy dobrych sytuacji. By je stwarzać musimy być pewni siebie. Napastnicy powinni dostawać dobre podania, ale można to uzyskać jedynie, kiedy zawodnik jest zrelaksowany i pewny siebie" - Claudio Ranieri.