To byłby hit! Kolejny Polak może trafić do Włoch! Będzie grał z innym reprezentantem?

To byłby hit! Kolejny Polak może trafić do Włoch! Będzie grał z innym reprezentantem?

AS Roma chce Kapustkę

Polak mógłby być jednym z pierwszych transferów przeprowadzonych w Romie przez Monchiego, który latem ma w niej objąć funkcję dyrektora sportowego. Według włoskich mediów Hiszpan chciałby sprowadzić do Rzymu kilku młodych piłkarzy. Kapustka wpisuje się w taki plan.

  • 2017.04.19
  • Źródło: football-italia.net

Dwa mocne kluby oficjalnie chcą Bartka Kapustkę! Trwają rozmowy!

Który klub byłby najlepszy dla Kapustki?

Kapustka szuka klubu

Jak poinformował "Przegląd Sportowy", wszystko wskazuje na to, że przygoda Bartosza Kapustki w Leicester City potrwa tylko rok. Agent piłkarza Bartłomiej Bolek szuka mu bowiem klubu. Bolek był ostatnio w Kolonii, gdzie rozmawiał na temat transferu reprezentanta Polski z dyrektorem FC Köln Jörgiem Schmadtke. Nie wiadomo, czy reprezentant Polski miałby trafić do klubu z Bundesligi na zasadzie wypożyczenia, czy miałby to być transfer definitywny. FC Koeln to jednak nie jedyny klub, który interesuje się 20-letni piłkarzem. Włoski dziennik "La Gazzetta dello Sport" donosi, że sprowadzeniem Polaka zainteresowane może być również Lazio Rzym.

Który klub byłby najlepszy dla Kapustki?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 1740

  • 2017.04.12
  • Źródło: Przegląd Sportowy


Bartosz Kapustka oczarował włodarzy tego klubu! Pojawiła się dla niego ogromna szansa!

Czy Kapustka poradziłby sobie w Lazio?

Kapi w Lazio?

Bartosz Kapustka coraz bliżej Serie A. Włoski dziennik "Corriere dello Sport" twierdzi, że 21-latek oczarował swoją grą wysłannika Lazio Rzym, który oglądał mecz młodzieżówek Polski i Włoch (1:2). Spotkanie z trybun obserwował Igli Tare, dyrektor sportowy Lazio Rzym. Wysłannik włoskiego klubu był podobno pod dużym wrażeniem gry Bartosza Kapustki i po powrocie do Rzymu rekomendował jego sprowadzenie w letnim okienku transferowym.

Czy Kapustka poradziłby sobie w Lazio?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 335

  • 2017.03.27
  • Źródło: Corrierre d. Sport