Nowe wieści z Leicester dla Kapustki! Jest szansa!

Nowe wieści z Leicester dla Kapustki! Jest szansa!

Kapustka może stracić rywala

Demarai Gray, skrzydłowy Leicester City, ma opuścić King Power Stadium podczas letniej sesji transferowej. Piłkarz, z którym o miejsce w składzie rywalizuje Bartosz Kapustka, znajduje się na celowniku takich klubów jak: Liverpool FC, Everton oraz Tottenham Hotspur. "Daily Mirror" informuje, że Gray może zmienić otoczenie za 12 milionów funtów, a dzięki temu transferowi otworzą się drzwi do składu Bartkowi Kapustce.

Kapustka sprzeciwił się Robertowi Lewandowskiemu!

Kapustka sprzeciwił się Robertowi Lewandowskiemu!

Kapi chce i będzie grał

"Robert Lewandowski wyznał ostatnio, że jego zdaniem piłkarze grający w dorosłej reprezentacji Polski nie powinni grać równocześnie w kadrze U-21, aby nie zajmować "podwójnych" miejsc w reprezentacjach A i B. Piłkarz powiedział to w kontekście planowanych powołań Marcina Dorny na Mistrzostwa Europy U-21, na które trener planował powołać kilku piłkarzy dorosłej reprezentacji: Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego, Mariusza Stępińskiego, Karola Linettego oraz Bartosza Kapustkę. Właśnie ten ostatni został zapytany przez dziennikarzy po przegranym 1-2 meczu z Włochami o słowa Roberta Lewandowskiego. Kapustka skomentował to dość krótko, nie zgadzając się w pełni ze zdaniem kapitana reprezentacji Polski: "Jestem ostatnią osobą, która powinna to komentować. Myślę, że czas pokaże. Jeśli będzie okazja, to będę chciał wziąć udział w tym turnieju. Brakuje mi w tym sezonie meczów, więc jeżeli tylko będę zdolny do gry i trener widział mnie w składzie, to będę do jego dyspozycji"Kapustka w końcu ma powody do uśmiechu! Sam to przyznał!

Kapustka w końcu ma powody do uśmiechu! Sam to przyznał!

Kapi ciszy się, że wrócił

"Wróciłem do reprezentacji młodzieżowej. Cieszę się, że ten mecz za mną. Chociaż na pewno nie możemy być zadowoleni z końcowego wyniku, bo liczyliśmy na zwycięstwo. Na szczęście za kilka dni kolejny mecz, więc będzie okazja do rehabilitacji" - Bartosz Kapustka.Kapustka dostanie świetną szansę, żeby się odbudować! Ten klub wydaje się dla niego idealny!

Czy Bartosz Kapustka odbudowałby się w Serie A?

Kapustka w Serie A?

Bartosz Kapustka latem będzie chciał odejść z Leicester City i choć młody reprezentant Polski wystąpił w tym sezonie tylko w trzech meczach mistrza Anglii, nie powinien mieć problemu ze znalezieniem nowego klubu w mocnej europejskiej lidze. Niewykluczone, że latem Kapustka powiększy polską kolonię we włoskiej Serie A. Młody pomocnik znalazł się bowiem na celowniku dwóch klubów z Genui: Genoi CFC i Sampdorii, z którą związani są już Bartosz Bereszyński i Karol Linetty.

Czy Bartosz Kapustka odbudowałby się w Serie A?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 376