Balotelli w końcu pokazał swoją naturę! Dostał dwa mecze kary! Zamieszany był w to Polak!

Balotelli w końcu pokazał swoją naturę! Dostał dwa mecze kary! Zamieszany był w to Polak!

Balo dostał dwa mecze zawieszenia

Mario Balotelli w meczu z Bordeaux sprzedał porządnego kopniaka Igorowi Lewczukowi kiedy ten wyprzedził go i zabrał mu piłkę. Przez swoje zachowanie Super Mario nie będzie mógł zagrać przez dwa najbliższe mecze w swoim zespole.

Kto z nich pójdzie w ślady Lewandowskiego? Te gwiazdy będą dostępne za darmo w 2017 r., miazga!

Jesteś trenerem klubu piłkarskiego i możesz za darmo pozyskać któregoś z tych graczy. Kogo wybierasz?

Negocjacje czas zacząć!

Bayern Monachium w 2014 roku nie zapłacił Borussii Dortmund ani grosza za Roberta Lewandowskiego. Polakowi wygasła umowa. Teraz wielu czołowych graczy w Europie może zrobić dokładnie to samo. Oto najlepsi piłkarze, którym latem 2017 roku kończy się kontrakt z obecnym klubem: 1. Mario Balotelli (Nicea) 2. Pepe (Real Madryt) 3. Yaya Toure (Manchester City) 4. Arjen Robben (Bayern Monachium) 5. Axel Witsel (Zenit Sankt Petersburg) 6. Branislav Ivanović (Chelsea) 7. Fernando Torres (Atletico) 8. Taison (Szachtar Donieck)

Jesteś trenerem klubu piłkarskiego i możesz za darmo pozyskać któregoś z tych graczy. Kogo wybierasz?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 440Kluby jednej z najlepszych lig na świecie chcą Balotelliego!

Kluby jednej z najlepszych lig na świecie chcą Balotelliego!

Włoch wróci do Premier League?

Dobre występy Mario Balotellego w OGC Nice zaowocują transferem do Anglii? Mino Raiola, agent włoskiego napastnika, zdradził, że prowadzi już rozmowy z klubami z Premier League: "Rozmawiamy już z angielskimi klubami, ale jeszcze jest za wcześnie, by o tym mówić. Wiedziałem, że Mario wróci do formy. Już kiedy był ostatnio w Liverpoolu, zachowywał się spokojnie i nie pokazywał emocji. Nadal twierdzę, że to wielka szkoda, że Klopp nie da mu żadnej szansy. Mario jednak udowadnia na co go stać. Sądzę, że on zdaje już sobie sprawę z tego, jakie błędy popełnił w przeszłości. Nie ma jednak sensu patrzeć w przeszłość, należy skupić się na przyszłości" - zakończył.Nie zgadniecie za co Mario Balotelli dostał milion funtów premii! Haha!

Nie zgadniecie za co Mario Balotelli dostał milion funtów premii! Haha!

Mario zarobił na tym, że był grzeczny

Mario Balotelli, napastnik Nice zarobił milion funtów premii! Za co? Za to, że przez dwa lata grania nie złapał trzech czerwonych kartek. Taki zapis widniał w jego umowie z Liverpoolem. Super Mario zatem może świętować, ponieważ za to, że był grzeczny otrzymał sporą sumkę od byłego klubu.