Agent Balotellego wyjawił sposób na uspokojenie Mario! Drastyczne metody! ;)

Agent Balotellego wyjawił sposób na uspokojenie Mario! Drastyczne metody! ;)

"Musimy uciąć mu język"

Balotelli został wyrzucony z boiska podczas niedawnego meczu Nicei z Lorient. Powód? Były reprezentant Włoch znieważył sędziego Tony’ego Chaprona. Za karę nie zagra w jednym meczu Ligue 1. Jak poradzić sobie z niewyparzonym językiem Balotelliego? Nietypowy pomysł przedstawił jego agent: "Znaleźliśmy już rozwiązanie tej sytuacji. Musimy mu uciąć język. Przecież do gry w piłkę i tak go nie potrzebuje. Mówiąc poważnie: Mario wie, że popełnił wielki błąd. Nie ma dla niego żadnego usprawiedliwienia. Musi się poprawić" - podkreśla słynny agent.Kibic dostał zakaz stadionowy! Wszystko dzięki... Balotelliemu! No ładnie!

Kibic dostał zakaz stadionowy! Wszystko dzięki... Balotelliemu! No ładnie!

FC Bastia ukarała kibica

Mario Balotelli doczekał się odpowiedzi na postawione publicznie pytanie, czy rasizm we Francji jest legalny. SC Bastia wlepiła zakaz stadionowy kibicowi, który w kierunku napastnika OGC Nice wydawał małpie okrzyki. Do rasistowskiego incydentu doszło w zeszły piątek przed wyjazdowym meczem Nicei w Bastii, kiedy Balotelli był na rozgrzewce, choć według poszkodowanego kibice wydawali skandaliczne odgłosy przez całe spotkanie. W czasie meczu nie została podjęta żadna interwencja, ale Balotelli tej sprawy tak nie zostawił i dzięki wpisowi w mediach społecznościowych kibic się doigrał.Balotelli w końcu pokazał swoją naturę! Dostał dwa mecze kary! Zamieszany był w to Polak!

Balotelli w końcu pokazał swoją naturę! Dostał dwa mecze kary! Zamieszany był w to Polak!

Balo dostał dwa mecze zawieszenia

Mario Balotelli w meczu z Bordeaux sprzedał porządnego kopniaka Igorowi Lewczukowi kiedy ten wyprzedził go i zabrał mu piłkę. Przez swoje zachowanie Super Mario nie będzie mógł zagrać przez dwa najbliższe mecze w swoim zespole.