Balotelli i Barcelona?! No tego jeszcze nie było!

Czy wyobrażasz sobie Super Mario w Barcelonie?

Mario był bliski Barcelony

Mario Balotelli ujawnił w wywiadzie z "RMC", że był o krok od podpisania kontraktu z Barceloną. Włoch przyznał, że jak był młody, to Barca była zachwycona jego umiejętnościami. Wszystko jednak rozbiło się o pieniądze: "Prawie dołączyłem do Barcelony, ale Inter Mediloan, który miał mnie w tym czasie chciał więcej pieniędzy" - powiedział 26-latek

Czy wyobrażasz sobie Super Mario w Barcelonie?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 819

Co za mądre słowa Balotelliego! Spodziewalibyście się po nim takiego czegoś?

Co za mądre słowa Balotelliego! Spodziewalibyście się po nim takiego czegoś?

Balo wkurzony na media

"Mówiłem o wspaniałych młodych piłkarzach, mówiłem o rasizmie, mówiłem o reprezentacji Włoch, a ta gazeta jedyne, co z tego wyciągnęła to historia o Cavanim... Jesteście naprawdę niepoważni... Cavani to niesamowity piłkarz i szanuję go za to, że jest topowym strzelcem. Ale według mnie, we Francji, na opinie piłkarskich fenomenów zasługują tylko Di Maria i Falcao. No i co? Nie proście mnie więcej o wywiady. Mówię poważnie. Niech nikt o to nie prosi. Balotelli to nie jest jakaś gra, ale człowiek, który ma swoje opinie. Wyróbcie sobie swoje i wtedy osądzajcie. Naprawdę nie wkurza mnie fakt, że światło dzienne ujrzała kolejna głupawa, kłamliwa historia, ale to, że powiedziałem o problemie społecznym, a oni wyciągnęli z tego tylko to. To właśnie, dlatego społeczeństwo i nowe pokolenie będą coraz słabsze i słabsze" - Mario Balotelli.

  • 2017.03.18
  • Źródło: Football Italia
  • KomentarzeAgent Balotellego wyjawił sposób na uspokojenie Mario! Drastyczne metody! ;)

Agent Balotellego wyjawił sposób na uspokojenie Mario! Drastyczne metody! ;)

"Musimy uciąć mu język"

Balotelli został wyrzucony z boiska podczas niedawnego meczu Nicei z Lorient. Powód? Były reprezentant Włoch znieważył sędziego Tony’ego Chaprona. Za karę nie zagra w jednym meczu Ligue 1. Jak poradzić sobie z niewyparzonym językiem Balotelliego? Nietypowy pomysł przedstawił jego agent: "Znaleźliśmy już rozwiązanie tej sytuacji. Musimy mu uciąć język. Przecież do gry w piłkę i tak go nie potrzebuje. Mówiąc poważnie: Mario wie, że popełnił wielki błąd. Nie ma dla niego żadnego usprawiedliwienia. Musi się poprawić" - podkreśla słynny agent.